'Solden in Anderlecht: totale uitverkoop in januari?'

door
'Solden in Anderlecht: totale uitverkoop in januari?'

Na het ontslag van Brian Riemer krijgt ook David Hubert het tij niet meteen gekeerd bij Anderlecht. De pijnlijke vaststelling is dus dat de Brusselaars simpelweg kampen met een schrijnend gebrek aan kwaliteit. Tijd dus om in te grijpen voor Jesper Fredberg en co?

Dat de CEO Sports tijdens de wintermercato op zoek zal gaan naar vers bloed lijkt nagenoeg vast te staan, al was het maar om zijn eigen hachje te redden. Als we Marc Coucke mogen geloven krijgt hij daarvoor alleszins voldoende middelen ter beschikking. De eigenaar kondigde in september reeds aan "er in januari nog een lap op te geven" mocht het seizoen tot dan tegenvallen.

LEES OOK: Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Fredberg zoekt geldberg

Of die woorden ook waarheid worden valt echter nog af te wachten. Vorige zomer bleek er naar de buitenwereld toe al wat onenigheid te bestaan tussen de eigenaar en Fredberg over het beschikbare budget. Coucke beweerde dat er genoeg centen waren om harder toe te slaan, terwijl er volgens de sportieve baas meer geld moest binnenkomen alvorens het zelf te kunnen spenderen.

Dat laatste zal volgens Het Nieuwsblad straks gewoon opnieuw het geval zijn. "De fans hopen dat er deze winter wel geld zal zijn voor versterkingen. Wij zeggen u nu al: van 10 à 15 miljoen moet u niet dromen. Als paars-wit echt wil toeslaan zal het vermoedelijk ook iemand willen/moeten verkopen", klinkt het immers, waarna de krant meteen ook enkele kandidaten naar voren schuift.

Cashen op Dreyer?

"Maar het plan is niet om vaste waarden als Stroeykens, Dolberg of Sardella te laten gaan. Dreyer misschien?", luidt het. De vraag is evenwel welke som de 26-jarige Deen, die tot medio 2027 vastligt in het Lotto Park, nog in het laatje zal brengen. Ondanks een geweldig seizoen, met 21 goals en negen assists in 39 optredens, bleek de interesse in hem deze zomer al bijzonder beperkt.

Feyenoord lag even op de loer, maar na zijn matige start lijkt de kans klein dat zij nu wél zullen doordrukken. Dreyer zijn geschatte marktwaarde van 12 miljoen lijkt helaas voor de recordkampioen alvast veel te hoog gegrepen. Wellicht zal Fredberg dus genoegen moeten nemen met een lager bedrag voor zijn landgenoot, die hij zelf weliswaar maar al te graag aan boord wilde houden.

Hoeveel is Dreyer volgens u waard?

Meest recent

Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

7
7
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

86
86
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

75
75
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

142
142
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

75
75
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

127
127
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

164
164
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

297
297
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

74
74
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

327
327
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

38
38
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

279
279
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

43
43
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

556
556
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

186
186
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

186
186
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

61
61
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

76
76
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

196
196
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

182
182
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

93
93
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

243
243
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

344
344
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

50
50
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

266
266

Meer sportnieuws