'Solden in Anderlecht: totale uitverkoop in januari?'

door
'Solden in Anderlecht: totale uitverkoop in januari?'

Na het ontslag van Brian Riemer krijgt ook David Hubert het tij niet meteen gekeerd bij Anderlecht. De pijnlijke vaststelling is dus dat de Brusselaars simpelweg kampen met een schrijnend gebrek aan kwaliteit. Tijd dus om in te grijpen voor Jesper Fredberg en co?

Dat de CEO Sports tijdens de wintermercato op zoek zal gaan naar vers bloed lijkt nagenoeg vast te staan, al was het maar om zijn eigen hachje te redden. Als we Marc Coucke mogen geloven krijgt hij daarvoor alleszins voldoende middelen ter beschikking. De eigenaar kondigde in september reeds aan "er in januari nog een lap op te geven" mocht het seizoen tot dan tegenvallen.

LEES OOK: Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

Fredberg zoekt geldberg

Of die woorden ook waarheid worden valt echter nog af te wachten. Vorige zomer bleek er naar de buitenwereld toe al wat onenigheid te bestaan tussen de eigenaar en Fredberg over het beschikbare budget. Coucke beweerde dat er genoeg centen waren om harder toe te slaan, terwijl er volgens de sportieve baas meer geld moest binnenkomen alvorens het zelf te kunnen spenderen.

Dat laatste zal volgens Het Nieuwsblad straks gewoon opnieuw het geval zijn. "De fans hopen dat er deze winter wel geld zal zijn voor versterkingen. Wij zeggen u nu al: van 10 à 15 miljoen moet u niet dromen. Als paars-wit echt wil toeslaan zal het vermoedelijk ook iemand willen/moeten verkopen", klinkt het immers, waarna de krant meteen ook enkele kandidaten naar voren schuift.

Cashen op Dreyer?

"Maar het plan is niet om vaste waarden als Stroeykens, Dolberg of Sardella te laten gaan. Dreyer misschien?", luidt het. De vraag is evenwel welke som de 26-jarige Deen, die tot medio 2027 vastligt in het Lotto Park, nog in het laatje zal brengen. Ondanks een geweldig seizoen, met 21 goals en negen assists in 39 optredens, bleek de interesse in hem deze zomer al bijzonder beperkt.

Feyenoord lag even op de loer, maar na zijn matige start lijkt de kans klein dat zij nu wél zullen doordrukken. Dreyer zijn geschatte marktwaarde van 12 miljoen lijkt helaas voor de recordkampioen alvast veel te hoog gegrepen. Wellicht zal Fredberg dus genoegen moeten nemen met een lager bedrag voor zijn landgenoot, die hij zelf weliswaar maar al te graag aan boord wilde houden.

Hoeveel is Dreyer volgens u waard?

Meest recent

Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

8
8
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

37
37
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

50
50
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

104
104
Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

194
194
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

192
192
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

82
82
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

269
269
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

71
71
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

103
103
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

104
104
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

261
261
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

79
79
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

56
56
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

61
61
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

73
73
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

53
53
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

28
28
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

530
530
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

152
152
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

125
125
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

395
395
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

62
62
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

555
555
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

619
619

Meer sportnieuws