'Solden in Anderlecht: totale uitverkoop in januari?'

door
'Solden in Anderlecht: totale uitverkoop in januari?'

Na het ontslag van Brian Riemer krijgt ook David Hubert het tij niet meteen gekeerd bij Anderlecht. De pijnlijke vaststelling is dus dat de Brusselaars simpelweg kampen met een schrijnend gebrek aan kwaliteit. Tijd dus om in te grijpen voor Jesper Fredberg en co?

Dat de CEO Sports tijdens de wintermercato op zoek zal gaan naar vers bloed lijkt nagenoeg vast te staan, al was het maar om zijn eigen hachje te redden. Als we Marc Coucke mogen geloven krijgt hij daarvoor alleszins voldoende middelen ter beschikking. De eigenaar kondigde in september reeds aan "er in januari nog een lap op te geven" mocht het seizoen tot dan tegenvallen.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Fredberg zoekt geldberg

Of die woorden ook waarheid worden valt echter nog af te wachten. Vorige zomer bleek er naar de buitenwereld toe al wat onenigheid te bestaan tussen de eigenaar en Fredberg over het beschikbare budget. Coucke beweerde dat er genoeg centen waren om harder toe te slaan, terwijl er volgens de sportieve baas meer geld moest binnenkomen alvorens het zelf te kunnen spenderen.

Dat laatste zal volgens Het Nieuwsblad straks gewoon opnieuw het geval zijn. "De fans hopen dat er deze winter wel geld zal zijn voor versterkingen. Wij zeggen u nu al: van 10 à 15 miljoen moet u niet dromen. Als paars-wit echt wil toeslaan zal het vermoedelijk ook iemand willen/moeten verkopen", klinkt het immers, waarna de krant meteen ook enkele kandidaten naar voren schuift.

Cashen op Dreyer?

"Maar het plan is niet om vaste waarden als Stroeykens, Dolberg of Sardella te laten gaan. Dreyer misschien?", luidt het. De vraag is evenwel welke som de 26-jarige Deen, die tot medio 2027 vastligt in het Lotto Park, nog in het laatje zal brengen. Ondanks een geweldig seizoen, met 21 goals en negen assists in 39 optredens, bleek de interesse in hem deze zomer al bijzonder beperkt.

Feyenoord lag even op de loer, maar na zijn matige start lijkt de kans klein dat zij nu wél zullen doordrukken. Dreyer zijn geschatte marktwaarde van 12 miljoen lijkt helaas voor de recordkampioen alvast veel te hoog gegrepen. Wellicht zal Fredberg dus genoegen moeten nemen met een lager bedrag voor zijn landgenoot, die hij zelf weliswaar maar al te graag aan boord wilde houden.

Hoeveel is Dreyer volgens u waard?

Meest recent

KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

5
5
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

45
45
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

35
35
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

62
62
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

162
162
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

33
33
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

23
23
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

591
591
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

66
66
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

117
117
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

553
553
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

275
275
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

214
214
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

553
553
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

354
354
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

338
338
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

80
80
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

750
750
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

253
253
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

128
128
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

36
36
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

428
428
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

216
216
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

690
690

Meer sportnieuws