Sébastien Pocognoli strijkt tegen haren van Union SG in

84 stemmen
Sébastien Pocognoli strijkt tegen haren van Union SG in

Komt het nog goed tussen Sébastien Pocognoli en Union SG? De oefenmeester staat zwaar onder druk na de tegenvallende resultaten van dit seizoen. De oefenmeester werd de opvolger van succescoach Alexander Blessin en heeft moeite de goede vorm te vinden.

Zowel in de competitie als in Europa draait het vierkant voor Union SG. Afgelopen speeldag werd in eigen huis verloren van laagvlieger Cercle Brugge. De supporters beginnen te moren en riepen al om het ontslag van Pocognoli. De T1 grijpt nu naar een onverwachte oplossing om redding te brengen. 

LEES OOK: Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Tegen de club in

Tegenover L’Avenir bevestigde Pocognoli dat Loïc Lapoussin weer bij de selectie van de A-kern zal worden gehaald. De middenvelder zit al geruime tijd bij de B-kern van de Brusselaars. Afgelopen zomer kon er geen transfer worden gerealiseerd en sindsdien speelt hij bij de U21 van Union in Eerste Nationale.

Daar bleef Lapoussin naar verluidt erg professioneel en doet hij het ook niet onaardig. Pocognoli strijkt nu tegen de haren van Union SG in en haalt hem naar de kern voor de bekermatch tegen KAS Eupen. “Hij was verrast om terug te keren, maar het was een goede verrassing”, zei Pocognoli.

Poco is de baas

Pocognoli laat bij Union SG duidelijk zien wie de baas is. “Het komt erop neer dat Lapoussin op mijn verzoek weer naar de A-kern wordt geheveld, ook al respecteer ik alle beslissingen van de club. Hij is zeer gemotiveerd en het is een geweldige kans voor hem om het plezier om het hoogste niveau te hervatten.”

Lapoussin was jarenlang een sterkhouder op het middenveld van Union SG, maar na afgelopen zomermercato kwam er ruis op de relatie. Nu wordt hij door Pocognoli weer naar de selectie gehaald voor de bekerclash tegen KAS Eupen. “Hij zal terug in de selectie zitten voor de match tegen KAS Eupen”, klinkt het.

Een goede keuze van Pocognoli?

Meest recent

Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

2
2
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

46
46
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

51
51
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

77
77
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

32
32
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

50
50
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

42
42
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

46
46
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

185
185
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

127
127
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

105
105
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

30
30
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

264
264
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

166
166
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

61
61
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

44
44
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

92
92
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

311
311
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

241
241
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

112
112
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

774
774
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

349
349

Meer sportnieuws