Sébastien Pocognoli strijkt tegen haren van Union SG in

84
Sébastien Pocognoli strijkt tegen haren van Union SG in

Komt het nog goed tussen Sébastien Pocognoli en Union SG? De oefenmeester staat zwaar onder druk na de tegenvallende resultaten van dit seizoen. De oefenmeester werd de opvolger van succescoach Alexander Blessin en heeft moeite de goede vorm te vinden.

Zowel in de competitie als in Europa draait het vierkant voor Union SG. Afgelopen speeldag werd in eigen huis verloren van laagvlieger Cercle Brugge. De supporters beginnen te moren en riepen al om het ontslag van Pocognoli. De T1 grijpt nu naar een onverwachte oplossing om redding te brengen. 

LEES OOK: 'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Tegen de club in

Tegenover L’Avenir bevestigde Pocognoli dat Loïc Lapoussin weer bij de selectie van de A-kern zal worden gehaald. De middenvelder zit al geruime tijd bij de B-kern van de Brusselaars. Afgelopen zomer kon er geen transfer worden gerealiseerd en sindsdien speelt hij bij de U21 van Union in Eerste Nationale.

Daar bleef Lapoussin naar verluidt erg professioneel en doet hij het ook niet onaardig. Pocognoli strijkt nu tegen de haren van Union SG in en haalt hem naar de kern voor de bekermatch tegen KAS Eupen. “Hij was verrast om terug te keren, maar het was een goede verrassing”, zei Pocognoli.

Poco is de baas

Pocognoli laat bij Union SG duidelijk zien wie de baas is. “Het komt erop neer dat Lapoussin op mijn verzoek weer naar de A-kern wordt geheveld, ook al respecteer ik alle beslissingen van de club. Hij is zeer gemotiveerd en het is een geweldige kans voor hem om het plezier om het hoogste niveau te hervatten.”

Lapoussin was jarenlang een sterkhouder op het middenveld van Union SG, maar na afgelopen zomermercato kwam er ruis op de relatie. Nu wordt hij door Pocognoli weer naar de selectie gehaald voor de bekerclash tegen KAS Eupen. “Hij zal terug in de selectie zitten voor de match tegen KAS Eupen”, klinkt het.

Een goede keuze van Pocognoli?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

2
2
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

20
20
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

57
57
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

14
14
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

21
21
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

32
32
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

48
48
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

80
80
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

107
107
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

45
45
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

258
258
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

531
531
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

69
69
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

132
132
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

75
75
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

144
144
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

175
175
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

317
317
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

611
611
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

237
237
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

193
193
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

568
568
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

98
98

Meer sportnieuws