Sébastien Pocognoli strijkt tegen haren van Union SG in

door
Sébastien Pocognoli strijkt tegen haren van Union SG in

Komt het nog goed tussen Sébastien Pocognoli en Union SG? De oefenmeester staat zwaar onder druk na de tegenvallende resultaten van dit seizoen. De oefenmeester werd de opvolger van succescoach Alexander Blessin en heeft moeite de goede vorm te vinden.

Zowel in de competitie als in Europa draait het vierkant voor Union SG. Afgelopen speeldag werd in eigen huis verloren van laagvlieger Cercle Brugge. De supporters beginnen te moren en riepen al om het ontslag van Pocognoli. De T1 grijpt nu naar een onverwachte oplossing om redding te brengen. 

LEES OOK: Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Tegen de club in

Tegenover L’Avenir bevestigde Pocognoli dat Loïc Lapoussin weer bij de selectie van de A-kern zal worden gehaald. De middenvelder zit al geruime tijd bij de B-kern van de Brusselaars. Afgelopen zomer kon er geen transfer worden gerealiseerd en sindsdien speelt hij bij de U21 van Union in Eerste Nationale.

Daar bleef Lapoussin naar verluidt erg professioneel en doet hij het ook niet onaardig. Pocognoli strijkt nu tegen de haren van Union SG in en haalt hem naar de kern voor de bekermatch tegen KAS Eupen. “Hij was verrast om terug te keren, maar het was een goede verrassing”, zei Pocognoli.

Poco is de baas

Pocognoli laat bij Union SG duidelijk zien wie de baas is. “Het komt erop neer dat Lapoussin op mijn verzoek weer naar de A-kern wordt geheveld, ook al respecteer ik alle beslissingen van de club. Hij is zeer gemotiveerd en het is een geweldige kans voor hem om het plezier om het hoogste niveau te hervatten.”

Lapoussin was jarenlang een sterkhouder op het middenveld van Union SG, maar na afgelopen zomermercato kwam er ruis op de relatie. Nu wordt hij door Pocognoli weer naar de selectie gehaald voor de bekerclash tegen KAS Eupen. “Hij zal terug in de selectie zitten voor de match tegen KAS Eupen”, klinkt het.

Een goede keuze van Pocognoli?

Meest recent

'Sibierski verbaast: Anderlecht dumpt steunpilaar'

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

25
25
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

30
30
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

13
13
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

46
46
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

13
13
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

41
41
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

86
86
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

37
37
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

166
166
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

17
17
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

67
67
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

159
159
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

119
119
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

73
73
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

62
62
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

114
114
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

78
78
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

337
337
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

383
383
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

351
351
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

250
250

Meer sportnieuws