Sébastien Pocognoli strijkt tegen haren van Union SG in

84
Sébastien Pocognoli strijkt tegen haren van Union SG in

Komt het nog goed tussen Sébastien Pocognoli en Union SG? De oefenmeester staat zwaar onder druk na de tegenvallende resultaten van dit seizoen. De oefenmeester werd de opvolger van succescoach Alexander Blessin en heeft moeite de goede vorm te vinden.

Zowel in de competitie als in Europa draait het vierkant voor Union SG. Afgelopen speeldag werd in eigen huis verloren van laagvlieger Cercle Brugge. De supporters beginnen te moren en riepen al om het ontslag van Pocognoli. De T1 grijpt nu naar een onverwachte oplossing om redding te brengen. 

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Tegen de club in

Tegenover L’Avenir bevestigde Pocognoli dat Loïc Lapoussin weer bij de selectie van de A-kern zal worden gehaald. De middenvelder zit al geruime tijd bij de B-kern van de Brusselaars. Afgelopen zomer kon er geen transfer worden gerealiseerd en sindsdien speelt hij bij de U21 van Union in Eerste Nationale.

Daar bleef Lapoussin naar verluidt erg professioneel en doet hij het ook niet onaardig. Pocognoli strijkt nu tegen de haren van Union SG in en haalt hem naar de kern voor de bekermatch tegen KAS Eupen. “Hij was verrast om terug te keren, maar het was een goede verrassing”, zei Pocognoli.

Poco is de baas

Pocognoli laat bij Union SG duidelijk zien wie de baas is. “Het komt erop neer dat Lapoussin op mijn verzoek weer naar de A-kern wordt geheveld, ook al respecteer ik alle beslissingen van de club. Hij is zeer gemotiveerd en het is een geweldige kans voor hem om het plezier om het hoogste niveau te hervatten.”

Lapoussin was jarenlang een sterkhouder op het middenveld van Union SG, maar na afgelopen zomermercato kwam er ruis op de relatie. Nu wordt hij door Pocognoli weer naar de selectie gehaald voor de bekerclash tegen KAS Eupen. “Hij zal terug in de selectie zitten voor de match tegen KAS Eupen”, klinkt het.

Een goede keuze van Pocognoli?

Meest recent

Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

2
2
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

3
3
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

67
67
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

41
41
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

148
148
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

134
134
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

213
213
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

169
169
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

212
212
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

365
365
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

171
171
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

183
183
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

155
155
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

136
136
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

75
75
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

210
210
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

130
130
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

75
75
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

33
33
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

312
312
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

137
137

Meer sportnieuws