Noa Lang staat kop tegen kop met journalist: “Praat maar!”

door
Noa Lang staat kop tegen kop met journalist: “Praat maar!”

Noa Lang is een hit in Nederland, zowel op als naast het veld. De Nederlander baarde opzien met opvallende vieringen die te maken hadden met zijn nieuwe rapnummer ‘Damage’ met Ronnie Flex. Ondertussen laat hij wél zijn voeten spreken.

Lang kende na veel blessureleed een moeilijke periode bij PSV Eindhoven. De buitenspeler moest genoegen nemen met een reserverol, maar de afgelopen weken kwam hij plots boven water. De ex-Club Brugge-aanvaller bracht ook een nieuw liedje naar buiten en al de commotie daarrond viel niet bij iedereen in goede aarde.

LEES OOK: PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Kop tegen kop met journalist

Journalist Hans Kraay Junior nam Lang even apart na de 6-0 zege van PSV tegen PEC Zwolle. Lang scoorde de 2-0 en haalde een shirtje 9+1 naar boven, een verwijzing naar lyrics van zijn nieuwste liedje. 'Je bent een 9 plus 1 als m’n rugnummer.’

Hans Kraay jr vroeg om uitleg. “Negen plus één, net als m’n rugnummer. Je hebt mijn liedje toch wel gehoord?”, repliceerde Lang scherp. “Ja, ik heb je liedje wel gehoord. Even serieus… Waarom krijgen we na elke goal het circus Noa Lang?”, was het al even scherpe antwoord van de journalist.

Een generatiekloof

Lang was duidelijk en zei dat zijn vieringen bij hem passen. “En het interesseert je geen reet wat anderen ervan vinden?”, vroeg Hans Kraay jr zich af. “Nee, praat maar. Ik scoor wel.” En dat doet Lang de afgelopen weken, ook in de Champions League tegen PSG trof hij raak.

Hans Kraay jr liet het daar echter niet bij. “Ik moet eerlijk zeggen: ik ben fan van jou als voetballer, maar ik hoor wel bij de mensen die zeggen: kan die verdomme niet een keer normaal juichen?” Lang verwees echter naar een generatiekloof.

Blijven uithalen

De Nederlandse journalist wist niet van ophouden. “Een generatiekloof, zeg je. Maar dat interesseert je ook niks? Want ik kijk je heel serieus aan. Ik denk: als jij zo blij bent dat je weer kunt voetballen, dan kun je toch ook normaal juichen?”

Lang herhaalde echter simpelweg dat het om een generatiekloof ging, maar was zichtbaar geïrriteerd. De ex-Club Brugge-aanvaller voelt zich duidelijk weer in zijn sas en haalt ook weer de krantenkoppen bij onze Noorderburen geregeld.

Heeft Hans Kraay jr hier gelijk?

Meest recent

'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

0
0
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

11
11
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

21
21
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

100
100
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

235
235
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

138
138
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

95
95
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

501
501
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

718
718
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

57
57
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

289
289
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

30
30
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

510
510
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

99
99
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

420
420
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

521
521
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

627
627
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

350
350
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

598
598
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

452
452
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

234
234
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

538
538
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

644
644
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

556
556
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

139
139

Meer sportnieuws