Noa Lang staat kop tegen kop met journalist: “Praat maar!”

door
Noa Lang staat kop tegen kop met journalist: “Praat maar!”

Noa Lang is een hit in Nederland, zowel op als naast het veld. De Nederlander baarde opzien met opvallende vieringen die te maken hadden met zijn nieuwe rapnummer ‘Damage’ met Ronnie Flex. Ondertussen laat hij wél zijn voeten spreken.

Lang kende na veel blessureleed een moeilijke periode bij PSV Eindhoven. De buitenspeler moest genoegen nemen met een reserverol, maar de afgelopen weken kwam hij plots boven water. De ex-Club Brugge-aanvaller bracht ook een nieuw liedje naar buiten en al de commotie daarrond viel niet bij iedereen in goede aarde.

LEES OOK: Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

Kop tegen kop met journalist

Journalist Hans Kraay Junior nam Lang even apart na de 6-0 zege van PSV tegen PEC Zwolle. Lang scoorde de 2-0 en haalde een shirtje 9+1 naar boven, een verwijzing naar lyrics van zijn nieuwste liedje. 'Je bent een 9 plus 1 als m’n rugnummer.’

Hans Kraay jr vroeg om uitleg. “Negen plus één, net als m’n rugnummer. Je hebt mijn liedje toch wel gehoord?”, repliceerde Lang scherp. “Ja, ik heb je liedje wel gehoord. Even serieus… Waarom krijgen we na elke goal het circus Noa Lang?”, was het al even scherpe antwoord van de journalist.

Een generatiekloof

Lang was duidelijk en zei dat zijn vieringen bij hem passen. “En het interesseert je geen reet wat anderen ervan vinden?”, vroeg Hans Kraay jr zich af. “Nee, praat maar. Ik scoor wel.” En dat doet Lang de afgelopen weken, ook in de Champions League tegen PSG trof hij raak.

Hans Kraay jr liet het daar echter niet bij. “Ik moet eerlijk zeggen: ik ben fan van jou als voetballer, maar ik hoor wel bij de mensen die zeggen: kan die verdomme niet een keer normaal juichen?” Lang verwees echter naar een generatiekloof.

Blijven uithalen

De Nederlandse journalist wist niet van ophouden. “Een generatiekloof, zeg je. Maar dat interesseert je ook niks? Want ik kijk je heel serieus aan. Ik denk: als jij zo blij bent dat je weer kunt voetballen, dan kun je toch ook normaal juichen?”

Lang herhaalde echter simpelweg dat het om een generatiekloof ging, maar was zichtbaar geïrriteerd. De ex-Club Brugge-aanvaller voelt zich duidelijk weer in zijn sas en haalt ook weer de krantenkoppen bij onze Noorderburen geregeld.

Heeft Hans Kraay jr hier gelijk?

Meest recent

'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

33
33
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

71
71
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

27
27
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

43
43
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

81
81
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

146
146
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

112
112
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

230
230
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

228
228
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

369
369
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

130
130
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

843
843
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

180
180
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

711
711
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

75
75
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

198
198
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

235
235
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

93
93
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

601
601
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

272
272
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

582
582

Meer sportnieuws