Dries Mertens bereikt zeer straffe mijlpaal bij Galatasaray

352
Dries Mertens bereikt zeer straffe mijlpaal bij Galatasaray

Dries Mertens is bezig aan zijn derde seizoen bij Galatasaray en ook daar doet hij het goed. De voormalige Rode Duivel won gisteren de topper van Besiktas en dat was een dubbel feest. Mertens bereikte immers een geweldige mijlpaal bij de Turkse topclub.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Mertens speelt 100ste match voor Galatasaray

De 37-jarige Mertens speelde immers zijn 100ste wedstrijd voor Galatasaray. Hij viel acht minuten in tegen Besiktas. Dit seizoen wist hij in 16 duels toch alweer 4 goals en 4 assists uit te delen.

In de 100 matchen voor Galatasaray wist de voormalige speler van Napoli en PSV al 23 keer te scoren en 27 assists uit te delen. Hij is dus betrokken bij 50 goals in 100 duels. Zeer knappe cijfers. Mertens is er goed voor een goal of assist om de 131,82 minuten. 

Betrokken bij 50 goals

Napoli zal altijd de club blijven waarvoor hij de meeste duels speelde: namelijk 397. AGOVV is de nummer twee met 112 duels, maar met Galatasaray zal hij nog meer duels gaan spelen. De aanvaller speelde 88 keer voor PSV en 86 voor FC Utrecht. Daarnaast was hij ook 109 keer Rode Duivel.

De carrière van Dries Mertens verdient bijzonder veel respect. Weinigen hadden dit verwacht toen hij nog in de jeugdafdeling van Anderlecht speelde.

teX(16px) translateY(-4px) rotate(30deg)">

Een bericht gedeeld door Dries Mertens (@driesmertens)

Een fantastische carrière van Mertens?

Meest recent

Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

2
2
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

10
10
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

29
29
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

14
14
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

91
91
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

93
93
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

45
45
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

135
135
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

171
171
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

74
74
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

187
187
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

92
92
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

171
171
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

190
190
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

394
394
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

267
267
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

231
231
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

999
999
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

407
407
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

168
168
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

205
205

Meer sportnieuws