Dries Mertens bereikt zeer straffe mijlpaal bij Galatasaray

door
Dries Mertens bereikt zeer straffe mijlpaal bij Galatasaray

Dries Mertens is bezig aan zijn derde seizoen bij Galatasaray en ook daar doet hij het goed. De voormalige Rode Duivel won gisteren de topper van Besiktas en dat was een dubbel feest. Mertens bereikte immers een geweldige mijlpaal bij de Turkse topclub.

Mertens speelt 100ste match voor Galatasaray

De 37-jarige Mertens speelde immers zijn 100ste wedstrijd voor Galatasaray. Hij viel acht minuten in tegen Besiktas. Dit seizoen wist hij in 16 duels toch alweer 4 goals en 4 assists uit te delen.

In de 100 matchen voor Galatasaray wist de voormalige speler van Napoli en PSV al 23 keer te scoren en 27 assists uit te delen. Hij is dus betrokken bij 50 goals in 100 duels. Zeer knappe cijfers. Mertens is er goed voor een goal of assist om de 131,82 minuten. 

Betrokken bij 50 goals

Napoli zal altijd de club blijven waarvoor hij de meeste duels speelde: namelijk 397. AGOVV is de nummer twee met 112 duels, maar met Galatasaray zal hij nog meer duels gaan spelen. De aanvaller speelde 88 keer voor PSV en 86 voor FC Utrecht. Daarnaast was hij ook 109 keer Rode Duivel.

De carrière van Dries Mertens verdient bijzonder veel respect. Weinigen hadden dit verwacht toen hij nog in de jeugdafdeling van Anderlecht speelde.

teX(16px) translateY(-4px) rotate(30deg)">

Een bericht gedeeld door Dries Mertens (@driesmertens)

Een fantastische carrière van Mertens?

Meest recent

'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

7
7
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

52
52
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

25
25
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

77
77
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

48
48
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

58
58
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

45
45
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

10
10
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

105
105
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

127
127
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

183
183
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

101
101
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

263
263
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

88
88
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

178
178
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

131
131
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

79
79
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

239
239
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

218
218
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

199
199
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

582
582
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

192
192
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

246
246
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

665
665

Meer sportnieuws