Dries Mertens bereikt zeer straffe mijlpaal bij Galatasaray

352 stemmen
Dries Mertens bereikt zeer straffe mijlpaal bij Galatasaray

Dries Mertens is bezig aan zijn derde seizoen bij Galatasaray en ook daar doet hij het goed. De voormalige Rode Duivel won gisteren de topper van Besiktas en dat was een dubbel feest. Mertens bereikte immers een geweldige mijlpaal bij de Turkse topclub.

Mertens speelt 100ste match voor Galatasaray

De 37-jarige Mertens speelde immers zijn 100ste wedstrijd voor Galatasaray. Hij viel acht minuten in tegen Besiktas. Dit seizoen wist hij in 16 duels toch alweer 4 goals en 4 assists uit te delen.

In de 100 matchen voor Galatasaray wist de voormalige speler van Napoli en PSV al 23 keer te scoren en 27 assists uit te delen. Hij is dus betrokken bij 50 goals in 100 duels. Zeer knappe cijfers. Mertens is er goed voor een goal of assist om de 131,82 minuten. 

Betrokken bij 50 goals

Napoli zal altijd de club blijven waarvoor hij de meeste duels speelde: namelijk 397. AGOVV is de nummer twee met 112 duels, maar met Galatasaray zal hij nog meer duels gaan spelen. De aanvaller speelde 88 keer voor PSV en 86 voor FC Utrecht. Daarnaast was hij ook 109 keer Rode Duivel.

De carrière van Dries Mertens verdient bijzonder veel respect. Weinigen hadden dit verwacht toen hij nog in de jeugdafdeling van Anderlecht speelde.

teX(16px) translateY(-4px) rotate(30deg)">

Een bericht gedeeld door Dries Mertens (@driesmertens)

Een fantastische carrière van Mertens?

Meest recent

'Gesprekken lopen: grote JPL-comeback Carl Hoefkens'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

31
31
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

132
132
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

305
305
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

91
91
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

23
23
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

205
205
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

75
75
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

64
64
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

46
46
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

357
357
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

194
194
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

236
236
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

121
121
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

157
157
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

409
409
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

286
286
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

251
251
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

209
209
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

299
299
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

236
236
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

97
97
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

566
566
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

250
250
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

412
412

Meer sportnieuws