Dries Mertens bereikt zeer straffe mijlpaal bij Galatasaray

352
Dries Mertens bereikt zeer straffe mijlpaal bij Galatasaray

Dries Mertens is bezig aan zijn derde seizoen bij Galatasaray en ook daar doet hij het goed. De voormalige Rode Duivel won gisteren de topper van Besiktas en dat was een dubbel feest. Mertens bereikte immers een geweldige mijlpaal bij de Turkse topclub.

LEES OOK: 'Talbi krijgt mokerslag: opmerkelijke transfer in de maak'

Mertens speelt 100ste match voor Galatasaray

De 37-jarige Mertens speelde immers zijn 100ste wedstrijd voor Galatasaray. Hij viel acht minuten in tegen Besiktas. Dit seizoen wist hij in 16 duels toch alweer 4 goals en 4 assists uit te delen.

In de 100 matchen voor Galatasaray wist de voormalige speler van Napoli en PSV al 23 keer te scoren en 27 assists uit te delen. Hij is dus betrokken bij 50 goals in 100 duels. Zeer knappe cijfers. Mertens is er goed voor een goal of assist om de 131,82 minuten. 

Betrokken bij 50 goals

Napoli zal altijd de club blijven waarvoor hij de meeste duels speelde: namelijk 397. AGOVV is de nummer twee met 112 duels, maar met Galatasaray zal hij nog meer duels gaan spelen. De aanvaller speelde 88 keer voor PSV en 86 voor FC Utrecht. Daarnaast was hij ook 109 keer Rode Duivel.

De carrière van Dries Mertens verdient bijzonder veel respect. Weinigen hadden dit verwacht toen hij nog in de jeugdafdeling van Anderlecht speelde.

teX(16px) translateY(-4px) rotate(30deg)">

Een bericht gedeeld door Dries Mertens (@driesmertens)

Een fantastische carrière van Mertens?

Meest recent

Champions League TV-gids! Kijkers Club Brugge-Villa opgelet

Dinsdagavond is het zover, dan trekt de League Phase van de Champions League zich op gang. De eerste ...

17
17
AA Gent heeft nieuwe lieveling: "Geen magie, maar ..."

Na vijf speeldagen is het zowaar AA Gent dat met het maximum van de punten aan de leiding staat in ...

211
211
‘Van Bommel neemt drastisch besluit over Tielemans’

Youri Tielemans begint onder Mark van Bommel met een gevoelige vraag boven zijn hoofd. De eerste ...

252
252
Under Review: Lardot neemt speeldag 5 onder de loep

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League alweer speeldag vijf op het programma. Ook nu laat ...

52
52
Naam te koop: Verhaeghe verklapt bouwplannen Club Brugge

Aan de vooravond van een nieuwe Champions League-campagne ging Bart Verhaeghe nog eens rond de tafel ...

246
246
“Ja Boeckxske”: Kompany deelt rake sneer uit aan analist

Het was niet bepaald de meest voor de hand liggende combinatie na een wedstrijd van Bayern ...

112
112
Bruno maakt statement: revelatie RSCA plots in tribune

Nu zijn wittebroodsweken bij RSC Anderlecht achter de rug zijn, ligt de aanpak van Vitor Bruno ...

244
244
Leko kiest CL-selectie: nieuwe naam bij Club Brugge

Club Brugge begint dinsdag aan een nieuw avontuur in de Champions League. Daags voor de thuismatch ...

272
272
Vandenbempt en Verheyen brengen fans in extase: "Eindelijk!"

Gert Verheyen en Peter Vandenbempt zijn al jarenlang goede vrienden en ook op professioneel vlak ...

102
102
Albert: "De titelstrijd gaat tussen hen"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League lijkt nu al stilaan zijn vorm te krijgen. Volgens analist ...

314
314
Degryse en Vandenbempt scherp voor dure Club Brugge-aanwinst

Lee Han-beom kende een veelbelovende start bij Club Brugge, maar volgens analisten Peter Vandenbempt ...

317
317
Bentayeb velt verrassend oordeel over Jupiler Pro League

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars verdienden als enige ploeg de overwinning. ...

446
446
Zorgwekkende situatie voor Duivel: "Heeft er niets te zoeken"

Philippe Albert heeft geen goed woord over voor de huidige situatie van Nicolas Raskin bij Rangers ...

82
82
Van Gucht blijkt spilfiguur in liefdesverhaal van BV’s

Sommige telefoontjes lijken op het moment zelf nauwelijks van betekenis. Tot je jaren later beseft ...

75
75
Transferoffensief Anderlecht heeft gevolgen voor één speler

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars waren de betere in het veldspel en hadden ...

324
324
Sterkhouder bleef bij Genk: "Ik ben nog niet klaar"

Bij KRC Genk kende ze een héél lucratieve zomermercato. De Limburgers incasseerden net ...

207
207
Hautekiet ziet ander Standard: "Nog nooit gebeurd"

Standard won oververdiend met 1-0 van een matig Royal Antwerp FC. Met een elf op vijftien kennen ze ...

151
151
Ex-doelman STVV en Genk hangt de handschoenen aan de haak

De zomermercato ligt in de meeste landen achter de rug. De clubs waar de transfermarkt gesloten is, ...

206
206
Nog niet het beste Club: Leko velt verrassend oordeel

Club Brugge is zijn seizoen al bij al goed begonnen. Het ging wel onderuit in de topper op het veld ...

199
199
'Na dramatische start: KVM beslist over lot Vanderbiest'

Na amper vijf speeldagen loert er bij enkele teams in de Jupiler Pro League al een stevige crisis om ...

459
459
Mechele waarschuwt Club voor CL: "Moeilijker dan anders"

Dinsdagavond wordt de nieuwe campagne in de league phase van de Champions League afgetrapt. Club ...

132
132
Vanden Borre sabelt Vitor Bruno neer na opvallende uitspraak

Anderlecht bleef zondag dan wel op een 0-0 steken tegen Genk en blijft zo achter met een toch ...

252
252
Albert ziet zonder verguisde pion groot probleem Anderlecht

Door de goede prestaties in de voorrondes van de Europa League heerste er deze zomer groot ...

376
376
Pijnlijk: NAC zet Hoefkens na tumultueuze zomer op straat

Voor Carl Hoefkens was het een zeer bewogen zomer. De trainer leek lange tijd op weg naar OH Leuven, ...

129
129
'Utrecht verrast met Belgische trainer'

In de Eredivisie zijn ze intussen ook al vijf speeldagen ver en dat levert al enkele verrassingen ...

144
144

Meer sportnieuws