"Enzo Scifo schaamde zich voor de prestatie van Anderlecht"

door

RSC Anderlecht speelde een dramatische match tegen Club Brugge nadat het een week eerder ook al dramatisch was tegen Beerschot. Philippe Albert en Enzo Scifo waren aanwezig in het Jan Breydelstadion. Zij wisten niet wat ze zagen.

Anderlecht speelde een uur lang onherkenbaar zwak. Geen hand van de coach, geen lijn in het spel, geen passie... Tegen een goed Club Brugge, zeker geen sterk maar dat was ook niet nodig, speelde het niets klaar. Dat deed pijn bij Albert en Scifo.

LEES OOK: Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Scifo beschaamd

"Ik was bij Enzo Scifo na de wedstrijd. Hij schaamde zich voor de prestatie van Anderlecht. En hij is een heel positief persoon... Dan is het erg", aldus Albert bij RTBF. De voormalige verdediger sprak wel nog over één speler die hem, naast Colin Coosemans, wel kon bekoren.

"Sardella is de enige speler van Anderlecht die bij dit Club Brugge momenteel zou spelen. Hij heeft zichzelf sinds de start van het seizoen niets te verwijten en heeft een enorme vooruitgang geboekt. Leander Dendoncker van zijn kant kende een nachtmerrie in Club, ik had medelijden met hem", aldus Albert.

Sardella bekoort

Al mogen we ook aangeven dat iemand als Mario Stroeykens dit seizoen ook niets te verwijten valt. Hij is ook bijzonder sterk bezig, al was het op Club Brugge ook bijzonder pover van 'Super Mario'. 

RSCA moet donderdag aan de bak op het veld van Tubeke en zondag ontvangt het KV Kortrijk. Dat zijn twee matchen die moeten gewonnen worden. Anders is het nog maar eens crisis in het Lotto Park.

Is Sardella wel goed bezig?

Meest recent

Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

0
0
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

34
34
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

17
17
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

157
157
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

63
63
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

171
171
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

119
119
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

100
100
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

328
328
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

100
100
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

79
79
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

158
158
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

149
149
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

431
431
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

586
586
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

302
302
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

394
394
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

335
335
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1356
1356
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

387
387
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

201
201
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

185
185
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

194
194
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

165
165

Meer sportnieuws