Druk op Fredberg groeit enorm: “Als ze dan ontgoochelen…”

358
Druk op Fredberg groeit enorm: “Als ze dan ontgoochelen…”

Het rommelt dit seizoen weer bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen Club Brugge sprak het panel van Extra Time over de malaise van paars-wit. Eerder op het seizoen ontsloeg het al Brian Riemer en de druk binnen de Brusselse club blijft groeien. 

Volgens Filip Joos ligt er nu veel op de schouders van Jesper Fredberg. De spelers krijgen de volle laag en vooral Zanka Jorgensen is de gebeten hond, ook na Club Brugge. Volgens Joos werd de verdediger op aanspraak van enkel en alleen Fredberg gehaald.

LEES OOK: Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Druk blijft groeien

Franky Van der Elst weet dat Fredberg niet veel fouten op de mercato meer mag maken. “Als het dan nog eens jongens zijn dat ontgoochelen, dan wordt daar extra op gekeken”, vindt Van der Elst. “En ik vind ook wel als je zo iemand zoals Zanka Jorgensen haalt, ofwel schat je de kwaliteit van Jorgensen niet goed in ofwel onderschat je de competitie. En beiden mogen eigenlijk niet.”

Na de nederlaag tegen rode lantaarn Beerschot werd Jorgensen volledig afgemaakt, maar ook na Club Brugge was de ervaren verdediger de gebeten hond. Hij miste in het slot een ongelooflijke kans. “Die kans is echt ongelooflijk. Je mag een verdediger zijn met slechte voeten, maar die bal moet binnen", zei Van der Elst. Youri Mulder vond het wel bij het spel van Anderlecht passen.

Negatieve flow

Anderlecht én Jorgensen zitten in een negatieve flow. Verheyen is dan ook niet verrast dat hij zo’n kans de nek weet om te wringen. “Hij pakt de malaise van de afgelopen weken mee. Als je zo’n kans krijgt terwijl iedereen zegt dat je er niets van kunt… Ik denk dat je tien willekeurige fans uit de tribune haalt, dat er acht van hadden gescoord”, was Verheyen snoeihard.

Vind jij dat Fredberg moet opkrassen bij Anderlecht?

Meest recent

Voetbalwereld in diepe rouw: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

40
40
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

37
37
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel bijzonder ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

75
75
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

69
69
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

125
125
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

132
132
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1164
1164
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

278
278
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

247
247
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

252
252
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

82
82
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

206
206
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

218
218
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

95
95
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

75
75
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

31
31
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

123
123
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

323
323
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

200
200
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

459
459
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

378
378
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

159
159
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

179
179

Meer sportnieuws