Met dank aan Club Brugge: ‘Man City en Barça strijden’

123 stemmen
Met dank aan Club Brugge: ‘Man City en Barça strijden’

Club Brugge speelt dit seizoen weer in de Champions League en daar kwam het al enkele kleppers tegen. Afgelopen speeldag verloor Blauw-Zwart met 3-1 in San Siro. Uitblinker bij AC Milan was middenvelder Tijjani Reijnders.

Club Brugge begon sterk tegen AC Milan, maar na de rode kaart van Raphael Onyedika werd het echter moeilijk. Middenvelder Reijnders stond op en scoorde twee maal. Verschillende buitenlandse media melden nu dat de Europese topclubs plots in de rij staan voor de Nederlandse international.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Met dank aan Club Brugge

Reijnders maakte in de zomer van 2023 de overstap van AZ naar AC Milan voor zo’n twintig miljoen euro en de middenvelder heeft die transfer goed verteerd. Hij is een vaste waarde bij AC Milan en in de Champions League blonk de centrale middenvelder uit tegen Club Brugge. Zowel Man City als FC Barcelona zijn geïnteresseerd.

Man City kampt met de blessure van Rodri en zoekt in de winter mogelijk naar een vervanger. Barça zit met een sukkelende Frenkie de Jong en wil ook nog een extra pion op het middenveld achter de hand hebben. Reijnders heeft een marktwaarde van dertig miljoen euro met nog een contract tot 2028. De Europese topclubs zullen alvast diep in de buidel moeten tasten.

Nieuw contractvoorstel op komst

AC Milan is echter niet van plan om Reijnders zomaar te laten gaan. De 26-jarige polyvalente middenvelder is een belangrijke kracht en volgens Corriere dello Sport is de Italiaanse topclub van plan om het contract van de Nederlander te verlengen. Het is nog maar de vraag of dat de Europese grootmachten zal afschrikken om in januari met een bod op te proppen te komen.

Is Reijnders klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Perez dropt transferbom: "Bod van 150 miljoen"

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

0
0
'Club Brugge blijft cashen: WK levert stevige duit op'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

23
23
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

306
306
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

95
95
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

186
186
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

69
69
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

576
576
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

131
131
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

153
153
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

182
182
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

60
60
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

199
199
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

985
985
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

83
83
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

342
342
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

851
851
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

127
127
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

702
702
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

377
377
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

306
306
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

259
259
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

216
216
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

366
366
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

741
741

Meer sportnieuws