Met dank aan Club Brugge: ‘Man City en Barça strijden’

123 stemmen
Met dank aan Club Brugge: ‘Man City en Barça strijden’

Club Brugge speelt dit seizoen weer in de Champions League en daar kwam het al enkele kleppers tegen. Afgelopen speeldag verloor Blauw-Zwart met 3-1 in San Siro. Uitblinker bij AC Milan was middenvelder Tijjani Reijnders.

Club Brugge begon sterk tegen AC Milan, maar na de rode kaart van Raphael Onyedika werd het echter moeilijk. Middenvelder Reijnders stond op en scoorde twee maal. Verschillende buitenlandse media melden nu dat de Europese topclubs plots in de rij staan voor de Nederlandse international.

LEES OOK: ‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Met dank aan Club Brugge

Reijnders maakte in de zomer van 2023 de overstap van AZ naar AC Milan voor zo’n twintig miljoen euro en de middenvelder heeft die transfer goed verteerd. Hij is een vaste waarde bij AC Milan en in de Champions League blonk de centrale middenvelder uit tegen Club Brugge. Zowel Man City als FC Barcelona zijn geïnteresseerd.

Man City kampt met de blessure van Rodri en zoekt in de winter mogelijk naar een vervanger. Barça zit met een sukkelende Frenkie de Jong en wil ook nog een extra pion op het middenveld achter de hand hebben. Reijnders heeft een marktwaarde van dertig miljoen euro met nog een contract tot 2028. De Europese topclubs zullen alvast diep in de buidel moeten tasten.

Nieuw contractvoorstel op komst

AC Milan is echter niet van plan om Reijnders zomaar te laten gaan. De 26-jarige polyvalente middenvelder is een belangrijke kracht en volgens Corriere dello Sport is de Italiaanse topclub van plan om het contract van de Nederlander te verlengen. Het is nog maar de vraag of dat de Europese grootmachten zal afschrikken om in januari met een bod op te proppen te komen.

Is Reijnders klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

12
12
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

38
38
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

42
42
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

38
38
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

203
203
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

156
156
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

104
104
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

80
80
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

63
63
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

25
25
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

123
123
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

162
162
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

32
32
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

107
107
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

324
324
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

334
334
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

217
217
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

67
67
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

71
71
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

148
148
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

275
275
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

204
204
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

96
96
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

70
70
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

78
78

Meer sportnieuws