Met dank aan Club Brugge: ‘Man City en Barça strijden’

123
Met dank aan Club Brugge: ‘Man City en Barça strijden’

Club Brugge speelt dit seizoen weer in de Champions League en daar kwam het al enkele kleppers tegen. Afgelopen speeldag verloor Blauw-Zwart met 3-1 in San Siro. Uitblinker bij AC Milan was middenvelder Tijjani Reijnders.

Club Brugge begon sterk tegen AC Milan, maar na de rode kaart van Raphael Onyedika werd het echter moeilijk. Middenvelder Reijnders stond op en scoorde twee maal. Verschillende buitenlandse media melden nu dat de Europese topclubs plots in de rij staan voor de Nederlandse international.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Met dank aan Club Brugge

Reijnders maakte in de zomer van 2023 de overstap van AZ naar AC Milan voor zo’n twintig miljoen euro en de middenvelder heeft die transfer goed verteerd. Hij is een vaste waarde bij AC Milan en in de Champions League blonk de centrale middenvelder uit tegen Club Brugge. Zowel Man City als FC Barcelona zijn geïnteresseerd.

Man City kampt met de blessure van Rodri en zoekt in de winter mogelijk naar een vervanger. Barça zit met een sukkelende Frenkie de Jong en wil ook nog een extra pion op het middenveld achter de hand hebben. Reijnders heeft een marktwaarde van dertig miljoen euro met nog een contract tot 2028. De Europese topclubs zullen alvast diep in de buidel moeten tasten.

Nieuw contractvoorstel op komst

AC Milan is echter niet van plan om Reijnders zomaar te laten gaan. De 26-jarige polyvalente middenvelder is een belangrijke kracht en volgens Corriere dello Sport is de Italiaanse topclub van plan om het contract van de Nederlander te verlengen. Het is nog maar de vraag of dat de Europese grootmachten zal afschrikken om in januari met een bod op te proppen te komen.

Is Reijnders klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

2
2
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

39
39
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

26
26
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

9
9
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

54
54
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

30
30
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

67
67
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

35
35
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

34
34
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

11
11
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

104
104
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

96
96
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

182
182
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

189
189
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

451
451
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

368
368
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

350
350
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

51
51
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

353
353
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

97
97
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

44
44
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

177
177
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

150
150

Meer sportnieuws