Club onder de indruk: "Als je dat nu al kan tonen..."

514 stemmen
Club onder de indruk:

Club Brugge hinkte lange tijd achterop tegenover Anderlecht, Genk en Standard wat betreft de jeugdwerking, maar maakte de voorbije jaren een forse inhaalbeweging. Dat weerspiegelt zich ook alsmaar meer in het eerste elftal, want de eigen jeugd vertolkt een alsmaar grotere rol bij Blauw-Zwart.

Zondag kregen met Brandon Mechele, Joaquin Seys, Maxim De Cuyper, Jorne Spileers, Kyriani Sabbe, Chemsdine Talbi en Romeo Vermant maar liefst zeven spelers uit de opleiding van Club speelgelegenheid in de topper tegen Anderlecht. En ze waren ook bepalend, want het waren Vermant en Talbi die voor de doelpunten zorgden.

LEES OOK: Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Vermant toekomstige titularis bij Club

De 20-jarige Vermant lijkt daarmee stilaan helemaal door te breken in het eerste elftal. Hij stond intussen al in twee competitiewedstrijden op rij in de basis en maakte zondag ook zijn eerste goal in de hoofdmacht. Daarmee oogstte hij uiteraard de nodige lof.

Bij Club geloven ze sterk in de Jonge Duivel. "Als je in zo’n ervaren kern nu al die meerwaarde kan tonen, dan betekent dat iets", strooit Hayk Milkon, talent coach en assistent van Nicky Hayen, met lof in Het Laatste Nieuws. "Consistent worden en het vasthouden is nog een ander verhaal. Ik geloof wel dat Romeo de wil en de leergierigheid heeft om te slagen."

Volwaardige 9 voor Europese clubs

De volgende stap voor Vermant wordt om nu ook die basisplaats helemaal af te dwingen en vast te houden. Dan zal zich ook de vraag stellen of hij nog een stap hoger kan zetten. Er was in de zomer alvast de nodige interesse.

"Momenteel is het moeilijk in te schatten tot wat dit zal leiden", houdt Milkon wel een slag om de arm. "Ik geloof wel dat hij bij Europese clubs een volwaardige nummer negen kan zijn. Waarom dan niet in Club 1? Het is iets waar we in geloven en waar we mee aan de slag gaan. Opdat hij de volwaardige spits van Club 1 kan zijn."

Zal Vermant na Club Brugge nog een stap hogerop kunnen zetten?

Meest recent

'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

16
16
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

84
84
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

73
73
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

271
271
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

369
369
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

206
206
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

375
375
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

422
422
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

513
513
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

229
229
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

78
78
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

233
233
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

288
288
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

139
139
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

385
385
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

157
157
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

233
233
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

637
637
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

118
118
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

321
321
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

207
207
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

173
173
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

128
128
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

206
206

Meer sportnieuws