KBVB maakt aanduidingen scheidsrechters Croky Cup bekend

door
KBVB maakt aanduidingen scheidsrechters Croky Cup bekend

Het belooft een drukke week te worden op de Belgische velden, want de komende dagen worden de 1/16 finales in de Croky Cup afgehaspeld. Ondertussen maakte de KBVB bekend welke scheidsrechters daarvoor mogen opdraven.

Blijkbaar acht de voetbalbond de eerste ronde van het bekertoernooi mét alle eersteklassers een goede gelegenheid om enkele minder bekende namen hun kans te gunnen. Zo komen slechts een paar gevestigde waarden in actie, waaronder Jan Boterberg. Hij moet Zulte Waregem versus Dender in goede banen leiden.

LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

Vers bloed bij arbitrage 

Michiel Allaerts neemt dan weer Patro Eisden-Charleroi voor zijn rekening, terwijl Brent Staessens en Arthur Denil werden aangewezen voor respectievelijk KV Mechelen tegen La Louvière en Antwerp-Deinze. Voor het overige een heleboel scheidsrechters die wellicht slechts bij weinigen een belletje zullen doen rinkelen.

Voor de wedstrijd tussen Tubeke en Anderlecht wordt bijvoorbeeld gerekend op Anthony Letellier. Hannes De Couvreur mag dan weer Club Brugge-Belisia Bilzen op zijn conto schrijven. Waasland-Beveren versus KRC Genk is voor Ken Vermeiren, Theophile Diskeuve fluit op zijn beurt AA Gent tegen Union Rochefort.

Geen hulp van videoref

Eupen-Union is voor Laurent Willems, terwijl Massimiliano Ledda werd aangeduid voor Westerlo-RWDM. Klass Clerkx is dan weer de ref van dienst in Beerschot-Club Luik, terwijl Ruben Calluy en Tom Stevens respectievelijk KV Kortrijk versus Lokeren Temse en OH Leuven tegen Seraing in goede banen moeten leiden.

Tot slot fluit Arne De Beuckelaar nog Lierse-STVV, werd Cercle Brugge-Olympic Charleroi toegewezen aan Bert Verbeke en verzorgt Tim De Keyzer de spelleiding in Standard-Lyra. Benieuwd hoe al deze voornamelijk jonge talenten, die in deze fase geen assistentie krijgen van de VAR, het er vanaf zullen brengen.

🚀

Logisch dat andere refs eens hun kans krijgen?

Meest recent

Champions' Play-Offs: dit zestal ligt onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

6
6
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

90
90
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

18
18
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

239
239
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

241
241
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

273
273
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

13
13
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

28
28
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

49
49
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

89
89
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

86
86
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

59
59
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

357
357
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

153
153
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

295
295
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

124
124
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

459
459
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

266
266
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

212
212
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

166
166
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

243
243
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

727
727
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

81
81

Meer sportnieuws