Alarm bij Anderlecht: grootverdiener maakt Fredberg nerveus

door
Alarm bij Anderlecht: grootverdiener maakt Fredberg nerveus

Anderlecht zakte zondag compleet door de ondergrens op het veld van aartsrivaal Club Brugge. Na de kansloze nederlaag in Jan Breydel krijgen heel wat Brusselaars dan ook de wind van voren. Daarbij wordt vooral draaischijf Yari Verschaeren, voor wie alsmaar meer het etiket van eeuwige belofte om de hoek loert, serieus op de korrel genomen.

Onder meer Hein Vanhaezebrouck en Marc Degryse waren erg streng voor het nummer 10 van Paars-Wit, die in Brugge weer vanaf de linkerkant opereerde. Niet onterecht, want Verschaeren leverde opnieuw een bleke prestatie af en slaagde er andermaal niet in om zijn stempel te drukken. Het gebrek aan creativiteit bij de recordkampioen valt toch voor een stuk aan hem te wijten.

LEES OOK: Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Verschaeren stagneert

Met 192 optredens voor Anderlecht achter de kiezen is zijn jonge leeftijd alvast geen excuus voor de weliswaar nog steeds pas 23-jarige spelverdeler. Hoewel hij dus toch al over de nodige ervaring beschikt slaagt Verschaeren er evenwel niet in om zijn ploegmaats bij de hand te nemen. Nochtans mag dat wel worden verwacht van iemand met zijn status en aanzienlijk jaarsalaris.

"Hij stond al in de ploeg toen hij 17 was en is een van de bestbetaalde spelers bij Anderlecht. Je mag iemand nooit opgeven en sommigen zijn laat matuur, maar dan mag je toch meer verwachten dan wat hij de voorbije jaren heeft laten zien. Of zijn de verwachtingen te hoog?", oppert Ludo Vandewalle, die hem ook een gebrek aan zelfkritiek verwijt, dan ook in de podcast Sjotcast.

Fredberg moet kiezen

RSCA-watcher Jurgen Geril treedt de chef voetbal van Het Nieuwsblad daarin bij. Meer nog: volgens hem dreigt er straks een dilemma in het Lotto Park. "Zijn contract loopt af in 2026. Ze hebben het al een paar keer verlengd, maar ik kan mij echt nog geen enkel ploeg herinneren die hem wilde", zou er nog nooit concrete interesse zijn geweest in de zevenvoudig Rode Duivel.

"Verlengen gaan ze toch niet meer doen? Dus dan moet hij weg. Verlaag je dan je prijs, of laat je hem gratis vertrekken?" klinkt het. De marktwaarde van Verschaeren, tot dusver goed voor 25 treffers en 29 assists voor RSCA, wordt op zeven miljoen geschat. Tenzij hij zijn rendement plots opkrikt wordt het echter niet evident voor Jesper Fredberg om nog zulk een bedrag te vangen.

Hoeveel is Verschaeren volgens u waard?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

0
0
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

10
10
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

13
13
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

147
147
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

127
127
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

79
79
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

19
19
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

212
212
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

159
159
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

123
123
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

111
111
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

23
23
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

237
237
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

43
43
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

62
62
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

72
72
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

124
124
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

252
252
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

501
501
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

236
236
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

404
404
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

240
240
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

139
139
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

387
387
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

636
636

Meer sportnieuws