Zware straffen na derby: Beerschot verrast met duidelijk standpunt

759 stemmen
Zware straffen na derby: Beerschot verrast met duidelijk standpunt

Beerschot stond een paar weken geleden 4-0 in het krijt tegen grote rivaal Royal Antwerp FC wanneer het volledig misging. De supporters hadden vooraf al aangekondigd dat de match niet zal worden uitgespeeld als de resultaten weer slecht gingen zijn.

En zo geschiedde. Beerschot kreeg een pak slaag van de rivaal en de fans van Beerschot gooiden meermaals vuurwerk op het veld waardoor de wedstrijd uiteindelijk definitief werd gestaakt. Beerschot antwoordde door meteen forfait te geven voor het restant van de match.

LEES OOK: ‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Zware straffen

Maandag werd de situatie voor de Disciplinaire Raad besproken. Beerschot kreeg al een boete van 50.000 euro en het Bondsparket vorderde vervolgens een straf van drie uitmatchen zonder fans en een geldboete van 10.000 euro. Nu werd die vordering besproken.

Beerschot stuurde CEO Thorsten Theys en nam verrassend genoeg een duidelijk standpunt in na de derby tegen Royal Antwerp FC. De Kielse Ratten zullen de straf zonder pardon accepteren. Begin november zal de zaak definitief een einde kennen. In afwachting daarvan mogen er voorlopig nog wél uitfans afreizen.

2025 terug uitfans 

De supporters van Beerschot gingen sinds de derby tegen Antwerp op de Bosuil nog wel op bezoek bij Westerlo en KV Kortrijk. Op 24 november moet Beerschot naar Mechelen en in december wachten RSC Anderlecht en OHL als uitwedstrijden.

Men verwacht dat al de komende uitwedstrijden van dit jaar zonder uitfans zullen zijn voor Beerschot. De supporters van de Antwerpse club zullen dus pas in 2025 weer mee kunnen om hun ploeg op verplaatsing te steunen.

🚀

Een goede beslissing van Beerschot?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

29
29
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

54
54
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

77
77
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

41
41
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

16
16
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

42
42
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

75
75
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

239
239
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

53
53
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

49
49
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

354
354
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

174
174
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

637
637
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

136
136
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

457
457
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

660
660
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

495
495
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

509
509

Meer sportnieuws