Lavia is helemaal terug: "Ik voel me nu veel beter"

door
Lavia is helemaal terug:

Het is een uitstekend weekend geweest voor Belgische voetballers genaamd Romeo. Romeo Vermant scoorde voor Club Brugge zijn eerste goal tegen Anderlecht, terwijl Romeo Lavia indruk maakte bij Chelsea. Het 20-jarige toptalent lijkt na een dik jaar blessureleed stilaan helemaal terug te zijn.

In de zomer van 2023 betaalde Chelsea meer dan 60 miljoen euro om Lavia bij het pas gedegradeerde Southampton weg te halen, maar de jonge middenvelder kon tot dusver de verwachtingen nog niet inlossen. Blessures speelden hem parten en zorgden ervoor dat hij nog altijd maar zes officiële matchen voor de Blues speelde.

LEES OOK: Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

Lavia lijkt helemaal terug en oogst lof

Maar dat blessureleed lijkt stilaan tot het verleden te behoren. Zondag stond Lavia voor de tweede keer op rij in de basis in de Premier League. Hij kreeg tegen Newcastle de voorkeur op Enzo Fernandez en bedankte voor het vertrouwen met een puike prestatie en een assist.

Dat kwam hem op lof te staan op sociale media, maar ook van trainer Enzo Maresca. "Romeo heeft uitstekend gespeeld. Ik ben tevreden met zijn prestatie", verklaarde de Italiaan. Op Instagram kwam ook ploegmaat Cole Palmer met stevige lof. "The best", reageerde hij kort maar krachtig op een post van onze landgenoot.

Lavia wil nog meer spelen

Ook Lavia zelf was uiteraard tevreden. "Ik voel me nu veel beter op het veld", reageerde hij na de wedstrijd. "Natuurlijk zou ik graag elke minuut spelen, maar de trainer beslist om mijn speeltijd bewust te managen. Hij vindt dat de beste optie en ik ben op dit moment tevreden."

Lavia werd immers na 72 minuten naar de kant gehaald. Het lijkt erop dat Maresca voorlopig voorzichtig met hem zal omspringen en hem nog geen volledige wedstrijden zal laten spelen. Daarnaast krijgt Lavia ook sowieso rust in de Conference League, want daarvoor werd hij niet ingeschreven.

Zal Lavia nu helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

0
0
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

11
11
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

62
62
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

43
43
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

44
44
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

195
195
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

17
17
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

43
43
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

136
136
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

23
23
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

45
45
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

149
149
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

99
99
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

44
44
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

210
210
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

132
132
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

371
371
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

144
144
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

191
191
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

226
226
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

328
328
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

328
328
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

69
69
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

411
411
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

326
326

Meer sportnieuws