Vandenbempt ziet verrassende kanshebber voor top zes

door
Vandenbempt ziet verrassende kanshebber voor top zes

We maakten er al meerdere keren melding van: KV Mechelen heeft een ploeg die zeker aanspraak kan maken op de top zes. Besnik Hasi jammerde in de zomer wat veel, maar Tim Matthys bediende hem op zijn wenken. Peter Vandenbempt ziet ook dat de Maneblussers indruk maken.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

KV Mechelen maakt indruk

Besnik Hasi doet het goed en staat met zijn team zeer knap vierde op amper drie punten van de tweede plaats. KVM mag dromen van een plaats in de top zes. Al zullen ze dan toch moeten hopen dat een van de topclubs het laat afwetne.

"Voor de top 6 zijn er geen garanties en de concurrentie is groot. We gaan ervan uit dat Union SG toch niet zal blijven aanmodderen, Anderlecht dat op termijn weer een hoger niveau zal halen, enzovoort. Maar als je Mechelen in de balans legt met Westerlo, Dender, Leuven of Standard, dan denk ik dat zij wel kans maken", verklaart Vandenbempt bij Sporza.

Top zes halen?

We kunnen aannemen dat Club Brugge, KRC Genk en Royal Antwerp FC nu al zekerheden zijn voor de top zes. RSC Anderlecht en AA Gent moeten dat ook doen halen als ze hun normale niveau halen. Alleen bij Union SG hebben we wat twijfels. Zij hebben een druk programma met een kern waar er aanvallend toch simpelweg te weinig scorend vermogen is. Dat zal in januari toch verholpen moeten worden.

KV Mechelen kan zich rustig focussen op de competitie en gaat ook nog een aantal geblesseerde spelers recupereren. Gaan zij het deze keer wel eens redden? De afgelopen jaren waren ze er al vaak dichtbij. De club zou het wel verdienen om eens in de top zes te belanden.

Lees ook: 

Gaat KVM de top zes halen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

22
22
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

1
1
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

46
46
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

177
177
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

98
98
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

32
32
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

195
195
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

53
53
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

285
285
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

157
157
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

82
82
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

67
67
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

113
113
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

345
345
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

149
149
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

72
72
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

174
174
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

63
63
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

376
376
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

244
244
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

763
763
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

155
155
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

422
422
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

78
78
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

458
458

Meer sportnieuws