'Arsenal biedt 120 miljoen euro op broodnodige sterspeler'

189 stemmen
'Arsenal biedt 120 miljoen euro op broodnodige sterspeler'

Arsenal heeft al vele jaren geen goalgetter pur sang meer in de kern. De Gunners worden wel steevast aan spitsen gelinkt en dat is ook nu het geval. Gaan zij in januari fors geld betalen om een doelpuntenmaker naar Londen te halen?

Volgens buitenlandse bronnen ziet Arsenal wel graten in de komst van Alexander Isak. De Zweedse aanvaller staat onder contract bij Newcastle United en daar maakte hij de afgelopen jaren een goede evolutie door. Sinds hij daar neerstreek wist hij in 75 matchen 37 keer te scoren en 6 assists uit te delen.

LEES OOK: Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Arsenal aast op Isak

Newcastle United zal Isak, op een blauwe maandag bijna van RSC Anderlecht, zeker niet zomaar laten vertrekken. Ze betaalden in het verleden zelf 70 miljoen euro en hij ligt er nog tot medio 2027 onder contract. Arsenal zal dus zeer goed moeten betalen.

De bronnen melden dat Arsenal maar liefst 120 miljoen euro zou moeten overmaken als het Isak naar de club wil halen. Daarmee zou hij de duurste ingaande transfer ooit zijn van de Engelse topclub. Die eer is nu weggelegd voor Declan Rice, die net geen 117 miljoen euro kostte.

120 miljoen euro

Arsenal wil dit seizoen eindelijk nog eens kampioen spelen, maar de club mist soms een goaltjesdief die het verschil kan maken. Momenteel speelt Kai Havertz er in de aanval en dat is toch allerminst een speler die bij de top van de wereld behoort als aanvaller.

Zien we Isak weldra in het shirt van Arsenal? Wordt vervolgd.

Zal Arsenal Isak kunnen strikken?

Meest recent

WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

81
81
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2594
2594
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

34
34
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

45
45
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

118
118
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

45
45
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

134
134
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

46
46
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

17
17
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

154
154
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

164
164
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

157
157
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

95
95
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

32
32
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

109
109
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

114
114
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

111
111
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

118
118
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

234
234
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

47
47
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

170
170
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

358
358
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

408
408
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

389
389
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

71
71

Meer sportnieuws