'Arsenal biedt 120 miljoen euro op broodnodige sterspeler'

189 stemmen
'Arsenal biedt 120 miljoen euro op broodnodige sterspeler'

Arsenal heeft al vele jaren geen goalgetter pur sang meer in de kern. De Gunners worden wel steevast aan spitsen gelinkt en dat is ook nu het geval. Gaan zij in januari fors geld betalen om een doelpuntenmaker naar Londen te halen?

Volgens buitenlandse bronnen ziet Arsenal wel graten in de komst van Alexander Isak. De Zweedse aanvaller staat onder contract bij Newcastle United en daar maakte hij de afgelopen jaren een goede evolutie door. Sinds hij daar neerstreek wist hij in 75 matchen 37 keer te scoren en 6 assists uit te delen.

LEES OOK: 'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Arsenal aast op Isak

Newcastle United zal Isak, op een blauwe maandag bijna van RSC Anderlecht, zeker niet zomaar laten vertrekken. Ze betaalden in het verleden zelf 70 miljoen euro en hij ligt er nog tot medio 2027 onder contract. Arsenal zal dus zeer goed moeten betalen.

De bronnen melden dat Arsenal maar liefst 120 miljoen euro zou moeten overmaken als het Isak naar de club wil halen. Daarmee zou hij de duurste ingaande transfer ooit zijn van de Engelse topclub. Die eer is nu weggelegd voor Declan Rice, die net geen 117 miljoen euro kostte.

120 miljoen euro

Arsenal wil dit seizoen eindelijk nog eens kampioen spelen, maar de club mist soms een goaltjesdief die het verschil kan maken. Momenteel speelt Kai Havertz er in de aanval en dat is toch allerminst een speler die bij de top van de wereld behoort als aanvaller.

Zien we Isak weldra in het shirt van Arsenal? Wordt vervolgd.

Zal Arsenal Isak kunnen strikken?

Meest recent

Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

24
24
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

33
33
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

375
375
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

472
472
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

111
111
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

210
210
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

112
112
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

416
416
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

177
177
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

125
125
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

706
706
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

339
339
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

638
638
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

596
596
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

799
799
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

70
70
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

209
209
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

160
160
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

762
762
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

357
357
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

242
242
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

181
181
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

177
177
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

273
273
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

172
172

Meer sportnieuws