'Arsenal biedt 120 miljoen euro op broodnodige sterspeler'

189 stemmen
'Arsenal biedt 120 miljoen euro op broodnodige sterspeler'

Arsenal heeft al vele jaren geen goalgetter pur sang meer in de kern. De Gunners worden wel steevast aan spitsen gelinkt en dat is ook nu het geval. Gaan zij in januari fors geld betalen om een doelpuntenmaker naar Londen te halen?

Volgens buitenlandse bronnen ziet Arsenal wel graten in de komst van Alexander Isak. De Zweedse aanvaller staat onder contract bij Newcastle United en daar maakte hij de afgelopen jaren een goede evolutie door. Sinds hij daar neerstreek wist hij in 75 matchen 37 keer te scoren en 6 assists uit te delen.

LEES OOK: Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Arsenal aast op Isak

Newcastle United zal Isak, op een blauwe maandag bijna van RSC Anderlecht, zeker niet zomaar laten vertrekken. Ze betaalden in het verleden zelf 70 miljoen euro en hij ligt er nog tot medio 2027 onder contract. Arsenal zal dus zeer goed moeten betalen.

De bronnen melden dat Arsenal maar liefst 120 miljoen euro zou moeten overmaken als het Isak naar de club wil halen. Daarmee zou hij de duurste ingaande transfer ooit zijn van de Engelse topclub. Die eer is nu weggelegd voor Declan Rice, die net geen 117 miljoen euro kostte.

120 miljoen euro

Arsenal wil dit seizoen eindelijk nog eens kampioen spelen, maar de club mist soms een goaltjesdief die het verschil kan maken. Momenteel speelt Kai Havertz er in de aanval en dat is toch allerminst een speler die bij de top van de wereld behoort als aanvaller.

Zien we Isak weldra in het shirt van Arsenal? Wordt vervolgd.

Zal Arsenal Isak kunnen strikken?

Meest recent

Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

17
17
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

84
84
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

133
133
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

37
37
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

30
30
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

75
75
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

91
91
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

75
75
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

42
42
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

162
162
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

61
61
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

268
268
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

243
243
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

322
322
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

195
195
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

981
981
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1274
1274
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

424
424
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

197
197
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

263
263
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

219
219

Meer sportnieuws