'Arsenal biedt 120 miljoen euro op broodnodige sterspeler'

door
'Arsenal biedt 120 miljoen euro op broodnodige sterspeler'

Arsenal heeft al vele jaren geen goalgetter pur sang meer in de kern. De Gunners worden wel steevast aan spitsen gelinkt en dat is ook nu het geval. Gaan zij in januari fors geld betalen om een doelpuntenmaker naar Londen te halen?

Volgens buitenlandse bronnen ziet Arsenal wel graten in de komst van Alexander Isak. De Zweedse aanvaller staat onder contract bij Newcastle United en daar maakte hij de afgelopen jaren een goede evolutie door. Sinds hij daar neerstreek wist hij in 75 matchen 37 keer te scoren en 6 assists uit te delen.

LEES OOK: West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

Arsenal aast op Isak

Newcastle United zal Isak, op een blauwe maandag bijna van RSC Anderlecht, zeker niet zomaar laten vertrekken. Ze betaalden in het verleden zelf 70 miljoen euro en hij ligt er nog tot medio 2027 onder contract. Arsenal zal dus zeer goed moeten betalen.

De bronnen melden dat Arsenal maar liefst 120 miljoen euro zou moeten overmaken als het Isak naar de club wil halen. Daarmee zou hij de duurste ingaande transfer ooit zijn van de Engelse topclub. Die eer is nu weggelegd voor Declan Rice, die net geen 117 miljoen euro kostte.

120 miljoen euro

Arsenal wil dit seizoen eindelijk nog eens kampioen spelen, maar de club mist soms een goaltjesdief die het verschil kan maken. Momenteel speelt Kai Havertz er in de aanval en dat is toch allerminst een speler die bij de top van de wereld behoort als aanvaller.

Zien we Isak weldra in het shirt van Arsenal? Wordt vervolgd.

Zal Arsenal Isak kunnen strikken?

Meest recent

Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

7
7
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

26
26
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

122
122
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

39
39
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

20
20
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

177
177
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

277
277
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

567
567
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

63
63
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

17
17
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

112
112
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

109
109
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

663
663
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

344
344
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

377
377
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

167
167
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

423
423
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

275
275
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1197
1197
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

129
129
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

162
162
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

295
295
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

104
104
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

184
184
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

102
102

Meer sportnieuws