Kloppen PSV en Anderlecht weldra aan bij Antwerp?

581 stemmen
Kloppen PSV en Anderlecht weldra aan bij Antwerp?

Bij Royal Antwerp FC gaan ze ook in 2025 voor het nodige geld spelers verkopen. Dat is heel erg nodig. Eén van de spelers die zeker gaat vertrekken, is Jean Butez. Waar zal de Fransman in januari of komende zomer gaan belanden?

Butez stuurde afgelopen zomer aan op een vertrek en de club gaf daarom Senne Lammens de positie van nummer één onder de lat. Maar er was nadien wel een probleem.

LEES OOK: 'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Geen Anderlecht

Butez vond geen nieuwe club. RSC Anderlecht probeerde hem naar het Lotto Park te halen en te profiteren van de situatie, maar de doelman was te duur. Ook andere ploegen duwden niet echt door voor Butez, die daardoor tweede doelman is bij de Great Old.

Het Laatste Nieuws weet dat naast Anderlecht ook Augsburg, Parma, Ajax, PSV, Sevilla en OGC Nice op het spoor kwamen van Butez, maar ook daar: geen enkele club ging echt voluit voor hem. Hij kende vorig jaar dan ook geen absoluut topseizoen met enkele stevige blunders.

Buitenlandse clubs hapten niet

Antwerp wil graag af van Butez, want hij weegt met zijn loon zwaar op het budget. De voormalige keeper van Moeskroen ligt nog tot medio 2026 onder contract en heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 6 miljoen euro. Al zal geen enkele club dat bedrag op tafel gaan leggen. 

Als Antwerp al de helft zou krijgen, zou het bijzonder tevreden zijn. Butez zal in de beker wellicht nog eens mogen opdraven, maar de kans bestaat dat dit een van zijn laatste wedstrijden in het shirt van Antwerp zal gaan worden.

🚀

Zal Butez wel vertrekken in januari?

Meest recent

Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

47
47
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

31
31
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

123
123
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

66
66
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

396
396
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

46
46
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

74
74
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

100
100
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

405
405
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

69
69
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

419
419
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

234
234
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

99
99
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

194
194
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

553
553
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

155
155
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

77
77
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

232
232
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

499
499
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

235
235
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

108
108
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

87
87
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

98
98
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

278
278

Meer sportnieuws