Dolberg met radeloze reactie na nederlaag Anderlecht

door
Dolberg met radeloze reactie na nederlaag Anderlecht

Kasper Dolberg bakte er niets van tegen Club Brugge. De Deen kreeg geen goede bal aangespeeld, maar verloor ook veel te veel duels. De minzame aanvaller sprak na de match met DAZN. Hij oogde radeloos.

Dolberg leek duidelijk niet echt gelukkig, wat ook de logica zelve was na de derde nederlaag van het seizoen. Hij zag ook dat Club Brugge veel beter was dan een bijzonder pover Anderlecht.

LEES OOK: Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

Ongelukkige Dolberg

"Ik denk dat Brugge de betere ploeg was. We zijn er eigenlijk nooit in geslaagd om iets klaar te spelen. We komen nog wel terug op het einde, maar onze prestatie was gewoon niet goed genoeg”, was zijn juiste analyse.

Alleen is dat niet de eerste keer dat spelers van Anderlecht dit zeggen. Er zit heel weinig schwung in deze ploeg. De echte drive ontbreekt op het eerste zicht. Dolberg heeft er geen verklaring voor. 

Niveau moet omhoog

"Hoe dat komt? Ik weet het niet, het is moeilijk om uit te leggen. Uiteraard was het frustrerend dat ik zo weinig ballen raakte. We waren nochtans goed voorbereid, we werken had op de trainingen, maar het moet eruit komen tijdens de wedstrijden ook”, stelde hij vast.

Dolberg kent geen topseizoen zoals vorig jaar, toen hij zijn tweede beste seizoen ooit kende onder Brian Riemer. De aanvaller heeft dit seizoen nog maar 4 goals gescoord en 1 assist uitgedeeld in 16 duels. Een speler met zijn staat van dienst en kwaliteiten moet ook beter voor de dag komen.

Moet Dolberg even op de bank?

Meest recent

Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

7
7
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

34
34
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

61
61
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

331
331
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

186
186
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

107
107
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

33
33
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

36
36
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

140
140
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

139
139
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

467
467
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

107
107
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

200
200
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

44
44
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

148
148
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

146
146
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

346
346
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

147
147
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

97
97
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

405
405
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

74
74
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

156
156
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

173
173
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

351
351
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

488
488

Meer sportnieuws