Mignolet trots, maar vloekt ook: "Verhaal van ons seizoen"

door
Mignolet trots, maar vloekt ook:

Club Brugge won met 2-1 van RSC Anderlecht. Het had veel kansen, maar mocht nog blij zijn dat Mathias Jorgensen in de 98ste minuut dé kans op 2-2 miste. Anders was de hold-up compleet. Simon Mignolet ziet dat een probleem niet opgelost raakt bij Club.

"Kansen afmaken is eigenlijk het verhaal van het ganse seizoen eigenlijk. We moeten blijven werken zoals vandaag, collectief blijven spelen en dan zal er wel een moment komen dat we die kansen wel zullen afmaken”, vertelde hij.

LEES OOK: Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Club mist wéér de kansen

Alleen moeten we ook niet de vraag stellen of Club Brugge dié kwaliteiten wel heeft. Zijn er genoeg aanvallende ‘killers’ in de ploeg? Dat is toch een vraag die Club zich moet stellen met het oog op de komende mercato.

Mignolet zag dat de zeges tegen Westerlo en Anderlecht deugd deden. De druk die steeg is zo weer weg. Blauw-Zwart sluit weer aan bij de top van het klassement. 

Mooie zes op zes

"De zes op zes doet deugd en vooral deze van daarnet tegen de zogenaamde aartsvijand is iets dat we weten wat het betekent voor onze supporters en ik denk dat ze daarom een mooie namiddag hebben beleefd”, ging hij verder.

“En dat het nu net onze jongste spelers waren die vandaag scoren is leuk, maar ook in verdediging doen ze hun uiterste best en dat is natuurlijk leuk om zien dat zij aan het doorgroeien zijn, iets wat Club alleen maar sterker kan maken”, besloot Mignolet.

Heeft Club te weinig killers in de ploeg?

Meest recent

Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

2
2
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

23
23
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

55
55
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

60
60
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

101
101
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

242
242
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

71
71
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

83
83
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

48
48
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

204
204
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

50
50
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

41
41
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

70
70
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

105
105
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

311
311
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

141
141
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

197
197
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

150
150
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

107
107
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

598
598
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

97
97
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

19
19
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

49
49
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

20
20
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

163
163

Meer sportnieuws