Mignolet trots, maar vloekt ook: "Verhaal van ons seizoen"

door
Mignolet trots, maar vloekt ook:

Club Brugge won met 2-1 van RSC Anderlecht. Het had veel kansen, maar mocht nog blij zijn dat Mathias Jorgensen in de 98ste minuut dé kans op 2-2 miste. Anders was de hold-up compleet. Simon Mignolet ziet dat een probleem niet opgelost raakt bij Club.

"Kansen afmaken is eigenlijk het verhaal van het ganse seizoen eigenlijk. We moeten blijven werken zoals vandaag, collectief blijven spelen en dan zal er wel een moment komen dat we die kansen wel zullen afmaken”, vertelde hij.

LEES OOK: ‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club mist wéér de kansen

Alleen moeten we ook niet de vraag stellen of Club Brugge dié kwaliteiten wel heeft. Zijn er genoeg aanvallende ‘killers’ in de ploeg? Dat is toch een vraag die Club zich moet stellen met het oog op de komende mercato.

Mignolet zag dat de zeges tegen Westerlo en Anderlecht deugd deden. De druk die steeg is zo weer weg. Blauw-Zwart sluit weer aan bij de top van het klassement. 

Mooie zes op zes

"De zes op zes doet deugd en vooral deze van daarnet tegen de zogenaamde aartsvijand is iets dat we weten wat het betekent voor onze supporters en ik denk dat ze daarom een mooie namiddag hebben beleefd”, ging hij verder.

“En dat het nu net onze jongste spelers waren die vandaag scoren is leuk, maar ook in verdediging doen ze hun uiterste best en dat is natuurlijk leuk om zien dat zij aan het doorgroeien zijn, iets wat Club alleen maar sterker kan maken”, besloot Mignolet.

Heeft Club te weinig killers in de ploeg?

Meest recent

Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

7
7
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

19
19
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

18
18
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

111
111
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

59
59
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

79
79
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

34
34
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

101
101
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

104
104
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

100
100
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

140
140
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

106
106
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

117
117
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

46
46
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

427
427
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

193
193
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

133
133
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

283
283
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

404
404
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

329
329
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

106
106
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

536
536
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

101
101
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

343
343
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

273
273

Meer sportnieuws