Gerkens hard voor AA Gent: "Ingesteldheid zat fout"

door
Gerkens hard voor AA Gent:

AA Gent heeft dit weekend een tuimeling gemaakt in het klassement. Het is immers weggezakt naar de vijfde plaats doordat Club Brugge en KV Mechelen hun wedstrijd wonnen. De Buffalo's gingen dan weer in eigen huis onderuit tegen leider KRC Genk.

LEES OOK: 'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

Gerkens beleeft weinig plezier tegen ex-club

Voor een aantal Gentse pionnen was het een speciale wedstrijd. Wouter Vrancken was uiteraard vorig seizoen nog coach van de Limburgers, maar ook Pieter Gerkens trof zijn oude club. De middenvelder kreeg zijn jeugdopleiding en maakte er ook zijn debuut als prof.

Hij kreeg ook een basisplaats op het middenveld, maar kon daar weinig van genieten. "In de eerste helft kwamen we niet onder de druk uit en we toonden ook te weinig lef. Na de 0-2 hebben we dat wel gedaan, al was het toen misschien wat te laat", zag Gerkens immers bij Sporza.

Ingesteldheid bij Gent zat fout

Dat leidde hem tot een harde conclusie. "We wonnen toen iets meer onze duels, konden de bal beter in de ploeg houden en creëerden wat kansjes. Het probleem is dat we dat niet vanaf het begin gedaan hebben. Ik denk dat onze ingesteldheid wat fout zat", klonk het immers scherp. "Het is jammer dat we dat moeten constateren. Zeker omdat we na de 0-2 voelden dat we de evenknie konden zijn van Genk."

Gerkens kreeg een basisplaats van Wouter Vrancken omdat die stevig roteerde na de Europese wedstrijd van donderdag tegen Molde, maar die zet pakte niet geweldig uit. Twee goals vroeg in de tweede helft velden Gent uiteindelijk helemaal.

Denk je dat het aan de ingesteldheid bij Gent lag?

Meest recent

Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

8
8
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

44
44
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

201
201
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

62
62
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

113
113
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

135
135
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

123
123
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

82
82
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

339
339
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

40
40
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

147
147
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

318
318
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

233
233
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

74
74
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

368
368
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

324
324
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

200
200
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

529
529
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

186
186
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

221
221
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

167
167
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

252
252
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

287
287
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

142
142

Meer sportnieuws