Gerkens hard voor AA Gent: "Ingesteldheid zat fout"

door
Gerkens hard voor AA Gent:

AA Gent heeft dit weekend een tuimeling gemaakt in het klassement. Het is immers weggezakt naar de vijfde plaats doordat Club Brugge en KV Mechelen hun wedstrijd wonnen. De Buffalo's gingen dan weer in eigen huis onderuit tegen leider KRC Genk.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

Gerkens beleeft weinig plezier tegen ex-club

Voor een aantal Gentse pionnen was het een speciale wedstrijd. Wouter Vrancken was uiteraard vorig seizoen nog coach van de Limburgers, maar ook Pieter Gerkens trof zijn oude club. De middenvelder kreeg zijn jeugdopleiding en maakte er ook zijn debuut als prof.

Hij kreeg ook een basisplaats op het middenveld, maar kon daar weinig van genieten. "In de eerste helft kwamen we niet onder de druk uit en we toonden ook te weinig lef. Na de 0-2 hebben we dat wel gedaan, al was het toen misschien wat te laat", zag Gerkens immers bij Sporza.

Ingesteldheid bij Gent zat fout

Dat leidde hem tot een harde conclusie. "We wonnen toen iets meer onze duels, konden de bal beter in de ploeg houden en creëerden wat kansjes. Het probleem is dat we dat niet vanaf het begin gedaan hebben. Ik denk dat onze ingesteldheid wat fout zat", klonk het immers scherp. "Het is jammer dat we dat moeten constateren. Zeker omdat we na de 0-2 voelden dat we de evenknie konden zijn van Genk."

Gerkens kreeg een basisplaats van Wouter Vrancken omdat die stevig roteerde na de Europese wedstrijd van donderdag tegen Molde, maar die zet pakte niet geweldig uit. Twee goals vroeg in de tweede helft velden Gent uiteindelijk helemaal.

Denk je dat het aan de ingesteldheid bij Gent lag?

Meest recent

Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

29
29
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

21
21
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

9
9
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

168
168
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

140
140
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

52
52
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

179
179
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

201
201
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

228
228
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

336
336
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

338
338
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

141
141
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

34
34
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

86
86
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

196
196
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

80
80
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

86
86
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

86
86
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

152
152
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

157
157
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

197
197
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

388
388
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

241
241
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

119
119
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

282
282

Meer sportnieuws