Gerkens hard voor AA Gent: "Ingesteldheid zat fout"

door
Gerkens hard voor AA Gent:

AA Gent heeft dit weekend een tuimeling gemaakt in het klassement. Het is immers weggezakt naar de vijfde plaats doordat Club Brugge en KV Mechelen hun wedstrijd wonnen. De Buffalo's gingen dan weer in eigen huis onderuit tegen leider KRC Genk.

LEES OOK: De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

Gerkens beleeft weinig plezier tegen ex-club

Voor een aantal Gentse pionnen was het een speciale wedstrijd. Wouter Vrancken was uiteraard vorig seizoen nog coach van de Limburgers, maar ook Pieter Gerkens trof zijn oude club. De middenvelder kreeg zijn jeugdopleiding en maakte er ook zijn debuut als prof.

Hij kreeg ook een basisplaats op het middenveld, maar kon daar weinig van genieten. "In de eerste helft kwamen we niet onder de druk uit en we toonden ook te weinig lef. Na de 0-2 hebben we dat wel gedaan, al was het toen misschien wat te laat", zag Gerkens immers bij Sporza.

Ingesteldheid bij Gent zat fout

Dat leidde hem tot een harde conclusie. "We wonnen toen iets meer onze duels, konden de bal beter in de ploeg houden en creëerden wat kansjes. Het probleem is dat we dat niet vanaf het begin gedaan hebben. Ik denk dat onze ingesteldheid wat fout zat", klonk het immers scherp. "Het is jammer dat we dat moeten constateren. Zeker omdat we na de 0-2 voelden dat we de evenknie konden zijn van Genk."

Gerkens kreeg een basisplaats van Wouter Vrancken omdat die stevig roteerde na de Europese wedstrijd van donderdag tegen Molde, maar die zet pakte niet geweldig uit. Twee goals vroeg in de tweede helft velden Gent uiteindelijk helemaal.

Denk je dat het aan de ingesteldheid bij Gent lag?

Meest recent

Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

49
49
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

86
86
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

123
123
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

73
73
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

242
242
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

236
236
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

285
285
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

87
87
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

69
69
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

358
358
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

460
460
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

376
376
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

343
343
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

250
250
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1854
1854
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

128
128
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

322
322
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

442
442
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

241
241
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

192
192
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

238
238
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

270
270
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

97
97
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

96
96
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

71
71

Meer sportnieuws