Lokeren-Temse geeft dankzij tweede zege rode lantaarn door

door
Lokeren-Temse geeft dankzij tweede zege rode lantaarn door

In de Challenger Pro League had de negende speeldag op zondagavond nog een laatste verrassing in petto. Rode lantaarn Lokeren-Temse pakte in Eupen zijn tweede zege van het seizoen en wipt daardoor weg van de laatste plaats naar de veilige zone.

Er stond de nodige druk op de Waaslanders, want zij hadden eerder al moeten toekijken hoe concurrenten Seraing, Francs Borains en RSCA Futures allemaal al een punt gepakt hadden. Daardoor waren ze weer op de laatste plaats beland, maar daar zijn ze dus niet lang blijven staan.

LEES OOK: Patro schuift mee naar top, Lokeren nog altijd puntenloos

Own-goal bezorgt Lokeren-Temse belangrijke zege

Aan de Kehrweg haalde Lokeren-Temse het met 0-1. Het enige doelpunt van de wedstrijd viel in de slotfase en bovendien met het nodige geluk.

Elf minuten voor tijd mocht Boujouh een vrije trap vanop de rechterkant nemen. Hij draaide het leer met links scherp richting doel, waar Van Genechten de bal voorbij zijn eigen doelman verlengde. 

Van laatste naar veilige plaats

Door die overwinning wipt Lokeren-Temse naar de dertiende plaats, die goed zou zijn voor het behoud in 1B. De marges blijven uiteraard wel klein, want ze hebben nog altijd maar drie punten meer dan rode lantaarn RSCA Futures.

Eupen blijft dan weer hangen op de negende plaats. De Panda's degradeerden vorig seizoen nog uit de Jupiler Pro League, maar het lijkt er voorlopig niet op dat ze moeten hopen op een snelle terugkeer naar het hoogste niveau.

🔥 Wat iedereen nu leest

Ten Hag furieus na bliksemontslag: snoeiharde uithaal
Ten Hag furieus na bliksemontslag: snoeiharde uithaal
Alwéér een bom in de maak bij Club Brugge
Alwéér een bom in de maak bij Club Brugge

Zal Lokeren-Temse voortaan van de degradatieplaatsen wegblijven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Genk balen, toptransfer in JPL’

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

75
75
Dolberg-drama: 'Ajax zet Anderlecht muurvast'

Kasper Dolberg wordt nog met een laat vertrek bij RSC Anderlecht in verband gebracht. Ex-club Ajax ...

237
237
Wat Alderweireld over zijn kinderen zegt, raakt fans diep

Toby Alderweireld is momenteel met 'voetbalpensioen'. Toch zit de voormalig speler van Antwerp ...

16
16
Paniek in Brugge? Bestuur komt met opvallend antwoord

Club Brugge kent een hete transferzomer. In de grote Europese competities is de transferdeadline ...

291
291
Code rood bij Anderlecht: club krijgt nieuwe mokerslag

Het is code rood bij RSC Anderlecht. Na de Europese uitschakeling in de Conference League zit het er ...

224
224
Ten Hag furieus na bliksemontslag: snoeiharde uithaal

Erik ten Hag zit in zak en as. De Nederlander kende een desastreuze periode bij Manchester United en ...

103
103
Exodus Anderlecht: ‘Turken slaan op het nippertje toe’

RSC Anderlecht kent een woelige start van het seizoen. De aanstelling van Besnik Hasi wordt in vraag ...

513
513
Club Brugge vreest nog last-minute vertrekker

Club Brugge beleeft een absolute recordzomer. Blauw-Zwart verkocht al verschillende sterkhouders en ...

469
469
Vandenhaute krijgt stevige trap na: "Typisch voor hem"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

462
462
Fans Brugge furieus: massale boycot aangekondigd

De ploegen in de Jupiler Pro League genieten momenteel van wat rust, maar binnen een dikke ...

266
266
Engelse pers gaat rechtstreeks los op Senne Lammens

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

451
451
Alwéér een bom in de maak bij Club Brugge

Alsof de druk bij Club Brugge nog niet groot genoeg was, schuift nu ook het dossier van Lynnt Audoor ...

684
684
Waar kan ik Liechtenstein-België op tv kijken?

Het eerste luik van het seizoen in het clubvoetbal zit er alweer op, in de komende dagen zijn de ...

160
160
Antwerp laat transfer schieten, nieuwe spits Cercle

Aanstaande zaterdag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België zijn deuren. ...

220
220
'Dolberg helemaal akkoord: nieuwe transferdetails gelekt'

In de meeste grote Europese voetballanden is de mercato inmiddels gesloten, maar er zijn voldoende ...

878
878
Enorme transferklap bij Genk: "De schaamte voorbij"

KRC Genk brak maandag zijn transferrecord met de verkoop van Tolu Arokodare aan Wolverhampton ...

782
782
Nachtmerrie voor Coucke: Vandenhaute kiest ramkoers

Wouter Vandenhaute weg als voorzitter? Ja. Vandenhaute geen macht meer bij Anderlecht? Vergeet het. ...

680
680
'Dikke zakken geld' - last-minute versterking Club Brugge?

Bij Club Brugge haalde men maandagavond opgelucht adem. Zo verstreek de transferdeadline in de grote ...

1000
1000
'Crisis lang niet voorbij: slechts één optie voor Coucke'

De tegenvallende start van het seizoen en aanhoudende supportersprotesten, zijn niet zonder gevolgen ...

750
750
Deadline deals: transferschok Dessers, vuurwerk in Premier League

Terwijl de Belgische clubs nog enkele dagen extra hebben om hun zaakjes te regelen, zit de ...

190
190
Nieuwe voorzitter Anderlecht: twee topkandidaten gekend

RSC Anderlecht staat andermaal voor een grote verandering binnen zijn organigram. Zo kondigde Wouter ...

1348
1348
Anderlecht loost Leoni, komt vervanger Dolberg van Bayern?

Het zijn nog drukke dagen voor Anderlecht. Nu de transfermarkt in de meeste toplanden gesloten is, ...

421
421
Eindelijk de bevestiging: droomtransfer voor Lammens

Bij Antwerp wachtten ze de voorbije weken angstvallig op het vertrek van Senne Lammens, want de ...

197
197
Openda en Lukebakio hebben toptransfers helemaal beet

In de meeste toplanden is de transferdeadline intussen verstreken. Verschillende Rode Duivels hebben ...

119
119
Liverpool dropt op de valreep nog transferbom

In Engeland is de transfermarkt intussen al dicht, maar clubs maken nog volop deals bekend die ze op ...

272
272

Meer sportnieuws