Inter en Juventus verwennen de fans met acht doelpunten

door
Inter en Juventus verwennen de fans met acht doelpunten

In de Serie A won Napoli gisteren na een matige match, maar de drie punten waren heel belangrijk. Vanavond stond om 18u de topper tussen Inter en Juventus op het programma en beiden konden dus maar best winnen. Het Italiaanse topduel was een bijzonder aangenaam kijkstuk dat op 4-4 eindigde.

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Heerlijke eerste helft

Voor Inter was het alvast een goed begin van de match, want na een kwartier kregen ze een strafschop. Zielinski zette zich achter de bal en trapte zo al snel de 1-0 tegen de netten. Juventus moest dus al snel achtervolgen. Maar na een goede aanval wisten ze een viertal minuten later via Vlahovic de 1-1 in doel te tikken. Een leuk begin van de match.

De Oude Dame wist de bakens helemaal te verzetten. Conceiçao pakte uit met een leuke dribbel en bediende Weah, die de 1-2 binnentikte. En het spektakel bleef duren, want Inter liet zich niet kisten. Ervaren rot Mikhytarian wist na 35 minuten in doel te knallen. Een heerlijke Italiaanse topper en het werd nog gekker.

Juventus recht de rug

Inter kreeg immers al snel een tweede strafschop na een zeer domme fout van Kalulu. Zielinski mocht zich weer achter de bal zetten en de ex-speler van Napoli schoot het leer strak in de hoek: 3-2. San Siro barste uit zijn voegen. 

Na de pauze ging Inter helemaal weglopen van Juventus, want Dumfries zorgde al snel voor de 4-2. De doodsteek voor de club uit Turijn? Zo leek het alvast, want zij konden nadien geen vuist meer maken. Al kon alles in deze match, want Yildiz scoorde uit het niets de 4-3. Nog twintig minuten te gaan en jawel hoor, Yildiz maakt er 4-4 in de 83ste minuut. WAT EEN WEDSTRIJD!

Daar bleef het bij. 

Gaat Juventus dit jaar de titel grijpen?

Meest recent

Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

0
0
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

15
15
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

6
6
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

80
80
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

92
92
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

82
82
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

62
62
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

13
13
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

203
203
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

37
37
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

47
47
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

65
65
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

99
99
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

220
220
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

459
459
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

209
209
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

367
367
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

232
232
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

134
134
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

373
373
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

609
609
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

244
244
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

288
288
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

117
117
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

174
174

Meer sportnieuws