Inter en Juventus verwennen de fans met acht doelpunten

56 stemmen
Inter en Juventus verwennen de fans met acht doelpunten

In de Serie A won Napoli gisteren na een matige match, maar de drie punten waren heel belangrijk. Vanavond stond om 18u de topper tussen Inter en Juventus op het programma en beiden konden dus maar best winnen. Het Italiaanse topduel was een bijzonder aangenaam kijkstuk dat op 4-4 eindigde.

LEES OOK: 'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Heerlijke eerste helft

Voor Inter was het alvast een goed begin van de match, want na een kwartier kregen ze een strafschop. Zielinski zette zich achter de bal en trapte zo al snel de 1-0 tegen de netten. Juventus moest dus al snel achtervolgen. Maar na een goede aanval wisten ze een viertal minuten later via Vlahovic de 1-1 in doel te tikken. Een leuk begin van de match.

De Oude Dame wist de bakens helemaal te verzetten. Conceiçao pakte uit met een leuke dribbel en bediende Weah, die de 1-2 binnentikte. En het spektakel bleef duren, want Inter liet zich niet kisten. Ervaren rot Mikhytarian wist na 35 minuten in doel te knallen. Een heerlijke Italiaanse topper en het werd nog gekker.

Juventus recht de rug

Inter kreeg immers al snel een tweede strafschop na een zeer domme fout van Kalulu. Zielinski mocht zich weer achter de bal zetten en de ex-speler van Napoli schoot het leer strak in de hoek: 3-2. San Siro barste uit zijn voegen. 

Na de pauze ging Inter helemaal weglopen van Juventus, want Dumfries zorgde al snel voor de 4-2. De doodsteek voor de club uit Turijn? Zo leek het alvast, want zij konden nadien geen vuist meer maken. Al kon alles in deze match, want Yildiz scoorde uit het niets de 4-3. Nog twintig minuten te gaan en jawel hoor, Yildiz maakt er 4-4 in de 83ste minuut. WAT EEN WEDSTRIJD!

Daar bleef het bij. 

Gaat Juventus dit jaar de titel grijpen?

Meest recent

'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

30
30
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

29
29
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

13
13
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

142
142
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

85
85
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

34
34
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

16
16
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

34
34
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

27
27
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

65
65
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

253
253
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

208
208
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

104
104
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

639
639
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

248
248
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

319
319
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

621
621
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

67
67
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

396
396
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

170
170
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

108
108
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

614
614
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

90
90
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

694
694
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

1006
1006

Meer sportnieuws