Inter en Juventus verwennen de fans met acht doelpunten

56 stemmen
Inter en Juventus verwennen de fans met acht doelpunten

In de Serie A won Napoli gisteren na een matige match, maar de drie punten waren heel belangrijk. Vanavond stond om 18u de topper tussen Inter en Juventus op het programma en beiden konden dus maar best winnen. Het Italiaanse topduel was een bijzonder aangenaam kijkstuk dat op 4-4 eindigde.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

Heerlijke eerste helft

Voor Inter was het alvast een goed begin van de match, want na een kwartier kregen ze een strafschop. Zielinski zette zich achter de bal en trapte zo al snel de 1-0 tegen de netten. Juventus moest dus al snel achtervolgen. Maar na een goede aanval wisten ze een viertal minuten later via Vlahovic de 1-1 in doel te tikken. Een leuk begin van de match.

De Oude Dame wist de bakens helemaal te verzetten. Conceiçao pakte uit met een leuke dribbel en bediende Weah, die de 1-2 binnentikte. En het spektakel bleef duren, want Inter liet zich niet kisten. Ervaren rot Mikhytarian wist na 35 minuten in doel te knallen. Een heerlijke Italiaanse topper en het werd nog gekker.

Juventus recht de rug

Inter kreeg immers al snel een tweede strafschop na een zeer domme fout van Kalulu. Zielinski mocht zich weer achter de bal zetten en de ex-speler van Napoli schoot het leer strak in de hoek: 3-2. San Siro barste uit zijn voegen. 

Na de pauze ging Inter helemaal weglopen van Juventus, want Dumfries zorgde al snel voor de 4-2. De doodsteek voor de club uit Turijn? Zo leek het alvast, want zij konden nadien geen vuist meer maken. Al kon alles in deze match, want Yildiz scoorde uit het niets de 4-3. Nog twintig minuten te gaan en jawel hoor, Yildiz maakt er 4-4 in de 83ste minuut. WAT EEN WEDSTRIJD!

Daar bleef het bij. 

Gaat Juventus dit jaar de titel grijpen?

Meest recent

Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

13
13
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

361
361
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

74
74
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

341
341
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

160
160
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

308
308
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

129
129
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

97
97
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

318
318
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

428
428
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

84
84
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

288
288
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

531
531
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

67
67
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

216
216
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

107
107
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

350
350
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

560
560
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

437
437
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

186
186
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

93
93
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

432
432
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

104
104
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

226
226

Meer sportnieuws