Inter en Juventus verwennen de fans met acht doelpunten

door
Inter en Juventus verwennen de fans met acht doelpunten

In de Serie A won Napoli gisteren na een matige match, maar de drie punten waren heel belangrijk. Vanavond stond om 18u de topper tussen Inter en Juventus op het programma en beiden konden dus maar best winnen. Het Italiaanse topduel was een bijzonder aangenaam kijkstuk dat op 4-4 eindigde.

LEES OOK: Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Heerlijke eerste helft

Voor Inter was het alvast een goed begin van de match, want na een kwartier kregen ze een strafschop. Zielinski zette zich achter de bal en trapte zo al snel de 1-0 tegen de netten. Juventus moest dus al snel achtervolgen. Maar na een goede aanval wisten ze een viertal minuten later via Vlahovic de 1-1 in doel te tikken. Een leuk begin van de match.

De Oude Dame wist de bakens helemaal te verzetten. Conceiçao pakte uit met een leuke dribbel en bediende Weah, die de 1-2 binnentikte. En het spektakel bleef duren, want Inter liet zich niet kisten. Ervaren rot Mikhytarian wist na 35 minuten in doel te knallen. Een heerlijke Italiaanse topper en het werd nog gekker.

Juventus recht de rug

Inter kreeg immers al snel een tweede strafschop na een zeer domme fout van Kalulu. Zielinski mocht zich weer achter de bal zetten en de ex-speler van Napoli schoot het leer strak in de hoek: 3-2. San Siro barste uit zijn voegen. 

Na de pauze ging Inter helemaal weglopen van Juventus, want Dumfries zorgde al snel voor de 4-2. De doodsteek voor de club uit Turijn? Zo leek het alvast, want zij konden nadien geen vuist meer maken. Al kon alles in deze match, want Yildiz scoorde uit het niets de 4-3. Nog twintig minuten te gaan en jawel hoor, Yildiz maakt er 4-4 in de 83ste minuut. WAT EEN WEDSTRIJD!

Daar bleef het bij. 

Gaat Juventus dit jaar de titel grijpen?

Meest recent

Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

67
67
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

36
36
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

59
59
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

262
262
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

56
56
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

337
337
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

106
106
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

358
358
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

310
310
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

192
192
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

180
180
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

168
168
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

564
564
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

304
304
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

90
90
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

72
72
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

960
960
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

139
139
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

362
362
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

378
378
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

60
60
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

247
247
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

77
77
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

145
145
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

174
174

Meer sportnieuws