Jashari verklaart waarom het nu wél lukt bij Club Brugge

door
Jashari verklaart waarom het nu wél lukt bij Club Brugge

Bij Club Brugge speelden ze in een zetel. RSC Anderlecht speelde op het middenveld met vooral lichtgewichten. Daar wisten spelers als Hans Vanaken, Raphael Onyedika en Ardon Jashari wel raad mee. Zij waren oppermachtig en die laatste voelt zich steeds beter in zijn sas in Brugge.

"Ik kan niet ontkennen dat die appreciatie vanwege de supporters mij deugd doet, zeker omdat ik aanvankelijk toch de nodige tijd had om mij aan een nieuwe omgeving en manier van spelen aan te passen”, zei Jashari via de clubkanalen.

LEES OOK: ‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Jashari bekoort steeds meer

Hij voelt zich ondertussen goed bij Club. “Ik werd goed opgevangen, ik krijg heel wat vertrouwen vanwege de technische staff en de overige spelers en ik voel me hier dan ook goed maar uiteindelijk moet je op training zelf die basisplaats proberen af te dwingen. De concurrentie is niet min maar met weinig woorden naast het veld probeer ik mij vooral op het veld te bewijzen."

De middenvelder was uiteraard bijzonder opgetogen met de zege. De 2-1 was gevleid voor Anderlecht. Het blijft een werkpunt voor Club om het sneller af te maken.

Anderlecht kreeg geen poot aan de grond

"We speelden een prima partij en als we telkens een dergelijk niveau kunnen halen, dan zijn we echt heel moeilijk te kloppen. Al valt niet te ontkennen dat we meer moeten scoren en dus moeten we blijven werken aan onze efficiëntie. Als we vandaag met 4-0 winnen, dan kan niemand die eindscore overdreven noemen”, aldus de speler.

Hugo Vetlesen en Casper Nielsen moeten zich voorlopig weinig illusies maken. Beiden zijn momenteel invaller, wat bewijst dat Nicky Hayen de nodige wisselmogelijkheden heeft in zijn kern. Wellicht mogen zij midweeks in de beker tegen Belisia Bilzen opdraven.

Heeft Jashari de concurrentiestrijd op het middenveld gewonnen?

Meest recent

Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

5
5
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

16
16
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

24
24
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

167
167
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

35
35
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

9
9
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

65
65
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

80
80
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

55
55
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

618
618
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

179
179
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

96
96
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

350
350
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

165
165
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

344
344
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

197
197
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

306
306
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

92
92
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

241
241
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

468
468
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

447
447
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

212
212
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

234
234
Sterk Genk draaft door: 1/8ste finales UEL binnen handbereik

KRC Genk heeft zijn goede vorm van de laatste weken ook doorgetrokken in Europa. Zo namen de ...

121
121
Nieuwe jackpot Club? Marca lyrisch voor onverwachte uitblinker

Club Brugge maakte woensdagavond opnieuw indruk in de Champions League met een 3-3-gelijkspel ...

363
363

Meer sportnieuws