Jashari verklaart waarom het nu wél lukt bij Club Brugge

door
Jashari verklaart waarom het nu wél lukt bij Club Brugge

Bij Club Brugge speelden ze in een zetel. RSC Anderlecht speelde op het middenveld met vooral lichtgewichten. Daar wisten spelers als Hans Vanaken, Raphael Onyedika en Ardon Jashari wel raad mee. Zij waren oppermachtig en die laatste voelt zich steeds beter in zijn sas in Brugge.

"Ik kan niet ontkennen dat die appreciatie vanwege de supporters mij deugd doet, zeker omdat ik aanvankelijk toch de nodige tijd had om mij aan een nieuwe omgeving en manier van spelen aan te passen”, zei Jashari via de clubkanalen.

LEES OOK: Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

Jashari bekoort steeds meer

Hij voelt zich ondertussen goed bij Club. “Ik werd goed opgevangen, ik krijg heel wat vertrouwen vanwege de technische staff en de overige spelers en ik voel me hier dan ook goed maar uiteindelijk moet je op training zelf die basisplaats proberen af te dwingen. De concurrentie is niet min maar met weinig woorden naast het veld probeer ik mij vooral op het veld te bewijzen."

De middenvelder was uiteraard bijzonder opgetogen met de zege. De 2-1 was gevleid voor Anderlecht. Het blijft een werkpunt voor Club om het sneller af te maken.

Anderlecht kreeg geen poot aan de grond

"We speelden een prima partij en als we telkens een dergelijk niveau kunnen halen, dan zijn we echt heel moeilijk te kloppen. Al valt niet te ontkennen dat we meer moeten scoren en dus moeten we blijven werken aan onze efficiëntie. Als we vandaag met 4-0 winnen, dan kan niemand die eindscore overdreven noemen”, aldus de speler.

Hugo Vetlesen en Casper Nielsen moeten zich voorlopig weinig illusies maken. Beiden zijn momenteel invaller, wat bewijst dat Nicky Hayen de nodige wisselmogelijkheden heeft in zijn kern. Wellicht mogen zij midweeks in de beker tegen Belisia Bilzen opdraven.

Heeft Jashari de concurrentiestrijd op het middenveld gewonnen?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

40
40
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

98
98
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

249
249
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

395
395
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

319
319
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

85
85
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

262
262
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

226
226
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

200
200
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

531
531
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

323
323
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

596
596
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

617
617
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

710
710
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

143
143
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

565
565
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1290
1290
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

759
759
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

240
240
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

468
468
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

364
364
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

638
638
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1017
1017
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

358
358
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

867
867

Meer sportnieuws