Jashari verklaart waarom het nu wél lukt bij Club Brugge

door
Jashari verklaart waarom het nu wél lukt bij Club Brugge

Bij Club Brugge speelden ze in een zetel. RSC Anderlecht speelde op het middenveld met vooral lichtgewichten. Daar wisten spelers als Hans Vanaken, Raphael Onyedika en Ardon Jashari wel raad mee. Zij waren oppermachtig en die laatste voelt zich steeds beter in zijn sas in Brugge.

"Ik kan niet ontkennen dat die appreciatie vanwege de supporters mij deugd doet, zeker omdat ik aanvankelijk toch de nodige tijd had om mij aan een nieuwe omgeving en manier van spelen aan te passen”, zei Jashari via de clubkanalen.

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Jashari bekoort steeds meer

Hij voelt zich ondertussen goed bij Club. “Ik werd goed opgevangen, ik krijg heel wat vertrouwen vanwege de technische staff en de overige spelers en ik voel me hier dan ook goed maar uiteindelijk moet je op training zelf die basisplaats proberen af te dwingen. De concurrentie is niet min maar met weinig woorden naast het veld probeer ik mij vooral op het veld te bewijzen."

De middenvelder was uiteraard bijzonder opgetogen met de zege. De 2-1 was gevleid voor Anderlecht. Het blijft een werkpunt voor Club om het sneller af te maken.

Anderlecht kreeg geen poot aan de grond

"We speelden een prima partij en als we telkens een dergelijk niveau kunnen halen, dan zijn we echt heel moeilijk te kloppen. Al valt niet te ontkennen dat we meer moeten scoren en dus moeten we blijven werken aan onze efficiëntie. Als we vandaag met 4-0 winnen, dan kan niemand die eindscore overdreven noemen”, aldus de speler.

Hugo Vetlesen en Casper Nielsen moeten zich voorlopig weinig illusies maken. Beiden zijn momenteel invaller, wat bewijst dat Nicky Hayen de nodige wisselmogelijkheden heeft in zijn kern. Wellicht mogen zij midweeks in de beker tegen Belisia Bilzen opdraven.

Heeft Jashari de concurrentiestrijd op het middenveld gewonnen?

Meest recent

'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

10
10
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

147
147
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

55
55
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

19
19
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

24
24
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

100
100
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

101
101
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

348
348
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

82
82
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

174
174
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

37
37
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

126
126
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

135
135
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

306
306
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

117
117
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

87
87
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

363
363
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

73
73
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

146
146
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

157
157
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

331
331
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

437
437
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

143
143
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

120
120
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

146
146

Meer sportnieuws