Théo Leoni gaat ferm tegen Hubert in: “Snapte dat niet”

1220 stemmen
Théo Leoni gaat ferm tegen Hubert in: “Snapte dat niet”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit in het Jan Breydelstadion tegen rivaal Club Brugge. Paars-wit maakte in de slotfase nog bijna gelijk, maar lag eigenlijk heel de wedstrijd onder. Théo Leoni sprak na afloop met Het Nieuwsblad.

De middenvelder kende ook een teleurstellende partij en werd in de tweede helft naar de kant gehaald voor Majeed Ashimeru. Leoni stak na afloop zijn frustratie niet onder stoelen of banken en sneerde ook richting hoofdtrainer David Hubert.

LEES OOK: 'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Snapte er niets van

Leoni snapte niet dat hij naar de kant werd gehaald. “Natuurlijk was ik ontgoocheld dat ik naar de kant moest. Ik had nochtans het gevoel dat ik goed in de wedstrijd zat. Persoonlijk vond ik dat ik mijn duels won. Ik pakte zo ook een gele kaart.”

Mogelijk had zijn wissel ook te maken met de gele kaart van Leoni. “Dus ik snapte het niet helemaal. Misschien had het iets te maken met mijn gele karton of was het een tactische keuze. Ik moet het er nog over hebben met de trainer.”

Club Brugge als voorbeeld

De middenvelder relativeerde de nederlaag tegen Club Brugge vervolgens. “Het seizoen is nog heel lang. Dit waren slechts negentig minuten en het is niet representatief voor de rest van het seizoen. Vorig jaar kwamen we hier ook winnen en uiteindelijk werd Brugge kampioen.”

Leoni zag Blauw-Zwart vorig seizoen nog kampioen worden na een comeback in Play-Off 1. “Het beste voorbeeld is overigens Club Brugge. We kunnen zeggen dat ze vorig jaar in de reguliere competitie ondermaats presteerden. Maar uiteindelijk winnen ze in de play-offs wel het kampioenschap. Wat onthouden de mensen? Juist, enkel de titel die uiteindelijk naar Brugge ging.”

Vond jij de wissel van Leoni terecht?

Meest recent

'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

0
0
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

14
14
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

14
14
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

250
250
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

30
30
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

121
121
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

188
188
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

78
78
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

147
147
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

160
160
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

25
25
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

237
237
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

100
100
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

180
180
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

127
127
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

267
267
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

39
39
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

169
169
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

114
114
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

237
237
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1241
1241
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

112
112
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

318
318
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

396
396

Meer sportnieuws