Théo Leoni gaat ferm tegen Hubert in: “Snapte dat niet”

door
Théo Leoni gaat ferm tegen Hubert in: “Snapte dat niet”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit in het Jan Breydelstadion tegen rivaal Club Brugge. Paars-wit maakte in de slotfase nog bijna gelijk, maar lag eigenlijk heel de wedstrijd onder. Théo Leoni sprak na afloop met Het Nieuwsblad.

De middenvelder kende ook een teleurstellende partij en werd in de tweede helft naar de kant gehaald voor Majeed Ashimeru. Leoni stak na afloop zijn frustratie niet onder stoelen of banken en sneerde ook richting hoofdtrainer David Hubert.

LEES OOK: Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Snapte er niets van

Leoni snapte niet dat hij naar de kant werd gehaald. “Natuurlijk was ik ontgoocheld dat ik naar de kant moest. Ik had nochtans het gevoel dat ik goed in de wedstrijd zat. Persoonlijk vond ik dat ik mijn duels won. Ik pakte zo ook een gele kaart.”

Mogelijk had zijn wissel ook te maken met de gele kaart van Leoni. “Dus ik snapte het niet helemaal. Misschien had het iets te maken met mijn gele karton of was het een tactische keuze. Ik moet het er nog over hebben met de trainer.”

Club Brugge als voorbeeld

De middenvelder relativeerde de nederlaag tegen Club Brugge vervolgens. “Het seizoen is nog heel lang. Dit waren slechts negentig minuten en het is niet representatief voor de rest van het seizoen. Vorig jaar kwamen we hier ook winnen en uiteindelijk werd Brugge kampioen.”

Leoni zag Blauw-Zwart vorig seizoen nog kampioen worden na een comeback in Play-Off 1. “Het beste voorbeeld is overigens Club Brugge. We kunnen zeggen dat ze vorig jaar in de reguliere competitie ondermaats presteerden. Maar uiteindelijk winnen ze in de play-offs wel het kampioenschap. Wat onthouden de mensen? Juist, enkel de titel die uiteindelijk naar Brugge ging.”

Vond jij de wissel van Leoni terecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

2
2
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

82
82
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

51
51
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

106
106
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

61
61
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

67
67
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

232
232
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

54
54
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

178
178
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

341
341
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

399
399
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

538
538
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

114
114
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

405
405
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

268
268
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

325
325
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

277
277
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

54
54
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

78
78
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

207
207
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

153
153
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

58
58
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

151
151
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

202
202
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

134
134

Meer sportnieuws