Théo Leoni gaat ferm tegen Hubert in: “Snapte dat niet”

door
Théo Leoni gaat ferm tegen Hubert in: “Snapte dat niet”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit in het Jan Breydelstadion tegen rivaal Club Brugge. Paars-wit maakte in de slotfase nog bijna gelijk, maar lag eigenlijk heel de wedstrijd onder. Théo Leoni sprak na afloop met Het Nieuwsblad.

De middenvelder kende ook een teleurstellende partij en werd in de tweede helft naar de kant gehaald voor Majeed Ashimeru. Leoni stak na afloop zijn frustratie niet onder stoelen of banken en sneerde ook richting hoofdtrainer David Hubert.

LEES OOK: 'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Snapte er niets van

Leoni snapte niet dat hij naar de kant werd gehaald. “Natuurlijk was ik ontgoocheld dat ik naar de kant moest. Ik had nochtans het gevoel dat ik goed in de wedstrijd zat. Persoonlijk vond ik dat ik mijn duels won. Ik pakte zo ook een gele kaart.”

Mogelijk had zijn wissel ook te maken met de gele kaart van Leoni. “Dus ik snapte het niet helemaal. Misschien had het iets te maken met mijn gele karton of was het een tactische keuze. Ik moet het er nog over hebben met de trainer.”

Club Brugge als voorbeeld

De middenvelder relativeerde de nederlaag tegen Club Brugge vervolgens. “Het seizoen is nog heel lang. Dit waren slechts negentig minuten en het is niet representatief voor de rest van het seizoen. Vorig jaar kwamen we hier ook winnen en uiteindelijk werd Brugge kampioen.”

Leoni zag Blauw-Zwart vorig seizoen nog kampioen worden na een comeback in Play-Off 1. “Het beste voorbeeld is overigens Club Brugge. We kunnen zeggen dat ze vorig jaar in de reguliere competitie ondermaats presteerden. Maar uiteindelijk winnen ze in de play-offs wel het kampioenschap. Wat onthouden de mensen? Juist, enkel de titel die uiteindelijk naar Brugge ging.”

Vond jij de wissel van Leoni terecht?

Meest recent

Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

0
0
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

26
26
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

102
102
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

102
102
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

244
244
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

98
98
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

24
24
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

198
198
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

296
296
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

34
34
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

133
133
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

113
113
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

330
330
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

236
236
'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

463
463
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

326
326
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

231
231
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

149
149
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

64
64
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

233
233
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

104
104
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

69
69
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

409
409
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

166
166
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

136
136

Meer sportnieuws