Dendoncker stampt eigen fans tegen de schenen met vreemde reactie

1508 stemmen
Dendoncker stampt eigen fans tegen de schenen met vreemde reactie

RSC Anderlecht moest op bezoek in het Jan Breydelstadion op Super Sunday. Paars-wit ging met 2-1 onderuit tegen Club Brugge. Na afloop sprak aanvoerder Leander Dendoncker met DAZN.

Aster Nzeyimana stelde enkele vragen aan Dendoncker en de Rode Duivel baarde opzien met opvallende uitspraken. Anderlecht kon niet veel inbrengen tegen Club Brugge ondanks het alsnog spannend werd op het einde.

LEES OOK: Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Mea culpa

Dendoncker zag een veel te zwak Anderlecht. “Veel te weinig gebracht. We kunnen op het einde nog gelijkmaken, maar dat had heel onverdiend geweest. Op Club Brugge is het altijd moeilijk. We moeten naar ons eigen kijken en beseffen dat het beter moet.”

De verdediger annex middenvelder sloeg ook mea culpa. “Absoluut, ik heb zelf ook veel balverlies geleden. Er was heel weinig beweging voor de verdediging. Iedereen was veel te slordig en dat zullen we zeker moeten bekijken naar de volgende matchen toe.”

Vreemde reactie

Vervolgens had Dendoncker een vreemde reactie in huis. “Een van de dingen dat je kon zien is dat Club Brugge heel hard wou en dat ontbrak bij ons. De wil om écht te winnen en dat hadden zij vandaag meer. Dan begin je met een streepje voor.”

Vervolgens wees Aster Nzeyimana erop dat de supporters van Anderlecht zo’n reactie niet graag zullen horen waarna Dendoncker verder uitlegde. “Zij hadden veel wilskracht bedoel ik. Het is onaanvaardbaar en we moeten gewoon naar ons eigen kijken.”

Club Brugge had meer wil om te winnen dan Anderlecht...

Meest recent

Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

14
14
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

19
19
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

120
120
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

173
173
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

244
244
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

36
36
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

58
58
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

90
90
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

71
71
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

319
319
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

236
236
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

56
56
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

449
449
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

195
195
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

539
539
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

69
69
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

123
123
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

55
55
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

412
412
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

734
734
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

588
588
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

171
171
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1222
1222
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

178
178
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

82
82

Meer sportnieuws