Dendoncker stampt eigen fans tegen de schenen met vreemde reactie

1508 stemmen
Dendoncker stampt eigen fans tegen de schenen met vreemde reactie

RSC Anderlecht moest op bezoek in het Jan Breydelstadion op Super Sunday. Paars-wit ging met 2-1 onderuit tegen Club Brugge. Na afloop sprak aanvoerder Leander Dendoncker met DAZN.

Aster Nzeyimana stelde enkele vragen aan Dendoncker en de Rode Duivel baarde opzien met opvallende uitspraken. Anderlecht kon niet veel inbrengen tegen Club Brugge ondanks het alsnog spannend werd op het einde.

LEES OOK: Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Mea culpa

Dendoncker zag een veel te zwak Anderlecht. “Veel te weinig gebracht. We kunnen op het einde nog gelijkmaken, maar dat had heel onverdiend geweest. Op Club Brugge is het altijd moeilijk. We moeten naar ons eigen kijken en beseffen dat het beter moet.”

De verdediger annex middenvelder sloeg ook mea culpa. “Absoluut, ik heb zelf ook veel balverlies geleden. Er was heel weinig beweging voor de verdediging. Iedereen was veel te slordig en dat zullen we zeker moeten bekijken naar de volgende matchen toe.”

Vreemde reactie

Vervolgens had Dendoncker een vreemde reactie in huis. “Een van de dingen dat je kon zien is dat Club Brugge heel hard wou en dat ontbrak bij ons. De wil om écht te winnen en dat hadden zij vandaag meer. Dan begin je met een streepje voor.”

Vervolgens wees Aster Nzeyimana erop dat de supporters van Anderlecht zo’n reactie niet graag zullen horen waarna Dendoncker verder uitlegde. “Zij hadden veel wilskracht bedoel ik. Het is onaanvaardbaar en we moeten gewoon naar ons eigen kijken.”

Club Brugge had meer wil om te winnen dan Anderlecht...

Meest recent

Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

9
9
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

112
112
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

55
55
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

35
35
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

117
117
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

125
125
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

47
47
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

61
61
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

293
293
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

160
160
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

51
51
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

221
221
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

146
146
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

437
437
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

338
338
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

135
135
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

141
141
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

100
100
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

174
174
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

202
202

Meer sportnieuws