Dendoncker stampt eigen fans tegen de schenen met vreemde reactie

door
Dendoncker stampt eigen fans tegen de schenen met vreemde reactie

RSC Anderlecht moest op bezoek in het Jan Breydelstadion op Super Sunday. Paars-wit ging met 2-1 onderuit tegen Club Brugge. Na afloop sprak aanvoerder Leander Dendoncker met DAZN.

Aster Nzeyimana stelde enkele vragen aan Dendoncker en de Rode Duivel baarde opzien met opvallende uitspraken. Anderlecht kon niet veel inbrengen tegen Club Brugge ondanks het alsnog spannend werd op het einde.

LEES OOK: Flinke waarschuwing voor Club: "Alibi's moeten stoppen"

Mea culpa

Dendoncker zag een veel te zwak Anderlecht. “Veel te weinig gebracht. We kunnen op het einde nog gelijkmaken, maar dat had heel onverdiend geweest. Op Club Brugge is het altijd moeilijk. We moeten naar ons eigen kijken en beseffen dat het beter moet.”

De verdediger annex middenvelder sloeg ook mea culpa. “Absoluut, ik heb zelf ook veel balverlies geleden. Er was heel weinig beweging voor de verdediging. Iedereen was veel te slordig en dat zullen we zeker moeten bekijken naar de volgende matchen toe.”

Vreemde reactie

Vervolgens had Dendoncker een vreemde reactie in huis. “Een van de dingen dat je kon zien is dat Club Brugge heel hard wou en dat ontbrak bij ons. De wil om écht te winnen en dat hadden zij vandaag meer. Dan begin je met een streepje voor.”

Vervolgens wees Aster Nzeyimana erop dat de supporters van Anderlecht zo’n reactie niet graag zullen horen waarna Dendoncker verder uitlegde. “Zij hadden veel wilskracht bedoel ik. Het is onaanvaardbaar en we moeten gewoon naar ons eigen kijken.”

Club Brugge had meer wil om te winnen dan Anderlecht...

Meest recent

De Cat-saga legt pijnlijke conclusie bij Anderlecht bloot

Gaat hij of gaat hij niet? Dat was de voorbije dagen de hamvraag bij Anderlecht. Hij, dat was Nathan ...

22
22
'Droomtransfer van 30 miljoen voor Muñoz'

Bij KRC Genk bleken ze de voorbije jaren zeer bedreven in het vinden van offensief sterke ...

34
34
Flinke waarschuwing voor Club: "Alibi's moeten stoppen"

Club Brugge likt donderdag nog zijn wonden nadat het een dag eerder in de Champions League een 4-0 ...

106
106
Straffe woorden Swerts: "Staan verder dan gouden generatie"

De voorbije interlandperiode maakten de Jonge Duivels grote indruk. Nadat ze in september nog ...

65
65
'Pocognoli drukt stempel: Monaco meteen transfermarkt op'

Sébastien Pocognoli verbaasde iedereen door tijdens de interlandbreak te vertrekken bij ...

56
56
Grote zorgen over Gent-speler: "Hij zal spijt hebben"

AA Gent heeft zaterdag tegen Standard iets recht te zetten, want vorig weekend beleefde het een zeer ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Verschaeren verrast, 2 opties voor OHL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

241
241
Clasico op scherp: Courtois maakt Barça belachelijk

Real Madrid won met het kleinste verschil van Juventus in de Champions League. Thibaut Courtois kon ...

104
104
Erik Van Looy in shock na tussenkomst federale politie

Het leek een onschuldige grap in de studio van De Slimste Mens ter Wereld, maar die draaide toch ...

95
95
‘Antwerp hakt knoop door over ontslag Stef Wils’

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Na een behoorlijke competitiestart staat The Great Old plots in de ...

452
452
Kompany eert Anderlecht: “Sparringpartner Club Brugge”

Club Brugge was geen partij voor Bayern München. De formatie van Vincent Kompany won met 4-0 ...

317
317
'Canadese uitblinker gratis naar Jupiler Pro League'

De laatste jaren heeft Canada een serieuze opmars gemaakt als voetballand. Dat is ook de Belgische ...

106
106
Wagen Belgische topclubs poging voor Eredivisie-revelatie?

De wintermercato komt stilaan weer dichterbij en dat zal ongetwijfeld ook voor een aantal Belgische ...

48
48
Boudeweel trekt pijnlijke conclusie over Club na pandoering

Het is voor de Belgische clubs geen leuke week geworden in de Champions League. Union had dinsdag al ...

232
232
Club Brugge komt met nieuws uit de ziekenboeg

Club Brugge is er woensdagavond niet in geslaagd om Bayern München iets in de weg te leggen. ...

242
242
De Ketelaere schittert en baalt: "Het is doodjammer"

Het werd woensdag zeker niet voor alle Belgen een geweldige avond in de Champions League. Charles De ...

52
52
Courtois stuurt Real toekomstboodschap na glansprestatie

Real Madrid heeft woensdagavond ook zijn derde wedstrijd in de Champions League gewonnen en daarvoor ...

99
99
DIW gaat volledig los op KDB: "Noa Lang niet goed genoeg"

Voor Kevin De Bruyne werd een bezoek aan Nederland dinsdagavond een ware martelgang. Napoli kreeg ...

43
43
Hayen zwaar onder de indruk én lyrisch over Kompany

Voor aanvang van de partij waren er bepaalde analisten die dachten dat Club Brugge Bayern ...

253
253
Sneijder maakt brandhout van Ajax én Godts

Ajax heeft voorlopig niets te zoeken in de Champions League. Ze verloren kansloos met 5-1 van ...

85
85
Genieten onder Kompany: Neuer & co reageren na demonstratie

Vincent Kompany is een coach die altijd voor de aanval kiest. De Belgische trainer staat voor ...

151
151
Club Brugge weet niet wat het ziet: "Score kon veel hoger"

Bayern München was véél te sterk voor Club Brugge, dat 92 minuten lang achter een ...

95
95
'Bommetje bij Club Brugge op komst'

Club Brugge zet in januari een bommetje klaar: er staat een ‘powerhouse’ op de radar. ...

302
302
Brusselmans haalt snoeihard uit: “Kwelende oude dozen”

Hij is al veertig jaar de enfant terrible van de Vlaamse letteren. Herman Brusselmans — ...

151
151
Gouden vondst van Fink? "Dit is nieuw voor mij"

KRC Genk speelt vanavond om 18u45 in eigen huis tegen Real Betis. Dat wordt een zware opdracht voor ...

232
232

Meer sportnieuws