Dendoncker stampt eigen fans tegen de schenen met vreemde reactie

1508
Dendoncker stampt eigen fans tegen de schenen met vreemde reactie

RSC Anderlecht moest op bezoek in het Jan Breydelstadion op Super Sunday. Paars-wit ging met 2-1 onderuit tegen Club Brugge. Na afloop sprak aanvoerder Leander Dendoncker met DAZN.

Aster Nzeyimana stelde enkele vragen aan Dendoncker en de Rode Duivel baarde opzien met opvallende uitspraken. Anderlecht kon niet veel inbrengen tegen Club Brugge ondanks het alsnog spannend werd op het einde.

LEES OOK: Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Mea culpa

Dendoncker zag een veel te zwak Anderlecht. “Veel te weinig gebracht. We kunnen op het einde nog gelijkmaken, maar dat had heel onverdiend geweest. Op Club Brugge is het altijd moeilijk. We moeten naar ons eigen kijken en beseffen dat het beter moet.”

De verdediger annex middenvelder sloeg ook mea culpa. “Absoluut, ik heb zelf ook veel balverlies geleden. Er was heel weinig beweging voor de verdediging. Iedereen was veel te slordig en dat zullen we zeker moeten bekijken naar de volgende matchen toe.”

Vreemde reactie

Vervolgens had Dendoncker een vreemde reactie in huis. “Een van de dingen dat je kon zien is dat Club Brugge heel hard wou en dat ontbrak bij ons. De wil om écht te winnen en dat hadden zij vandaag meer. Dan begin je met een streepje voor.”

Vervolgens wees Aster Nzeyimana erop dat de supporters van Anderlecht zo’n reactie niet graag zullen horen waarna Dendoncker verder uitlegde. “Zij hadden veel wilskracht bedoel ik. Het is onaanvaardbaar en we moeten gewoon naar ons eigen kijken.”

Club Brugge had meer wil om te winnen dan Anderlecht...

Meest recent

Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

7
7
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

2
2
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

10
10
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

74
74
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

24
24
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

51
51
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

55
55
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

239
239
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

378
378
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

113
113
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

268
268
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

135
135
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

109
109
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

489
489
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

573
573
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

785
785
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

78
78
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

658
658
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1137
1137
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

167
167

Meer sportnieuws