Barça maakt Real belachelijk met sneer, Mbappé afgemaakt

door
Barça maakt Real belachelijk met sneer, Mbappé afgemaakt

Real Madrid kreeg een flink pak slaag in het eigen Santiago Bernabeu. Rivaal FC Barcelona won met maar liefst 0-4. Kylian Mbappé werd afgelopen zomer binnengehaald als de volgende superster van De Koninklijke, maar de Fransman stelde enorm teleur in zijn eerste El Clásico. 

LEES OOK: 'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Een ramp

Mbappé moet de volgende ster worden bij Real Madrid, maar tegen FC Barcelona viel de goaltjesdief door de mand. Het Spaanse AS was genadeloos. ‘De eerste Clasico van Mbappé was een ramp, een mislukking. Tot acht keer toe liep hij in de buitenspelval van Flick’, klonk het.

Barça had een duidelijke tactiek om Mbappé tegen te houden. ‘Mbappé was een individuele ramp in een collectief rampzalige avond. In een wedstrijd die bij hem paste, met zeeën van ruimte om diep te lopen in de rug van de verdediging, brak hij het wereldrecord buitenspel.’

De Fransman bleef maar in dezelfde val lopen, wat tot onbegrip zorgde in de Spaanse media. ‘Opnieuw en opnieuw en opnieuw. In de 60e minuut had hij al zes keer buitenspel gestaan. Ongezien. Tot deze wedstrijd had hij een heel seizoen lang maar negen keer buitenspel gestaan.’

Zorgwekkend

De prestatie van Mbappé wordt zorgwekkend genoemd. Ook Marca zag dat Real telkens in het mes liep. ‘Twaalf keer liepen ze in de val van Flick. Met als koploper Mbappé, die ook nog eens enkele grote kansen miste. Ancelotti werd wanhopig toen Mbappé voor de zesde keer buitenspel liep. Mbappé zal z’n eerste Clasico snel willen vergeten.’

Ook Barça zelf lachte met de oneindige buitenspelfases. In een sneer op sociale media maakten de Catalanen grote rivaal Real Madrid compleet belachelijk. ‘Buitenspel, het maakt niet uit wanneer je dit leest’. De Koninklijke liep maar liefst twaalf keer buitenspel met Mbappé aldus voorop.

Kan jij de plaagstoot van Barça richting Real wel smaken?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

86
86
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

33
33
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

20
20
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

90
90
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

245
245
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

149
149
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

298
298
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

154
154
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

197
197
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

34
34
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

46
46
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

615
615
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

736
736
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

125
125
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

303
303
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

373
373
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

458
458
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

396
396
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

377
377
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

584
584
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

406
406
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

461
461
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

235
235
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws