Wéér spraakmakend interview Noa Lang: “Niemand stopt mij!"

127 stemmen
Wéér spraakmakend interview Noa Lang: “Niemand stopt mij!

Noa Lang kwam de afgelopen weken geregeld in de media. De Nederlander heeft een nieuwe single uitgebracht met Ronnie Flex genaamd ‘Damage’. Vooral op het veld maakte Lang gretig gebruik om zijn nieuwe rapnummer te promoten.

Dat zorgde voor veel ophef in Nederland. Lang zoekt dit seizoen namelijk nog naar een basisplek bij PSV Eindhoven. De afgelopen wedstrijden kwam de ex-Club Brugge-aanvaller echter weer boven water. Ook in de 6-0 zege tegen PEC Zwolle blonk hij uit.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Lang valt weer op

Na elk doelpunt vierde Lang telkens met vreemde handgebaren en de slagzin ‘Noano is the baddest’. Tegen PEC Zwolle ging hij nog een stapje verder met het bovenhalen van het shirt 9+1. De buitenspeler blaakt van het zelfvertrouwen. "Ik heb altijd genoeg zelfvertrouwen. Daar hoeft niemand zich zorgen om te maken. Ik weet dat als ik fit ben, sowieso in Nederland niemand mij stopt. Niemand in Europa, denk ik. Dat zeg ik gewoon”, liet Lang optekenen bij NOS.

Tijdens het Nederlandse praatprogramma Goedemorgen Eredivisie van ESPN sprak Bram van Polen over het gedrag van Lang. "Ik ben hier wel echt over na gaan denken. Tegen AZ en PSG deed hij al iets met handgebaren. Maar hij doet het alleen op momenten dat hij presteert. En wie is er nou eigenlijk gek? Hij scoort waarschijnlijk miljoenen streams met dat nummer van hem en wij hebben het er nu weer over."

Bakken met geld

Volgens van Polen pakt Lang bakken met geld door alle commotie. Mark van Bommel (ex-Antwerp) weet dat de aanvaller iemand is die gehoord moet worden. "Ik denk dat Noa een speler is waar je heel veel vertrouwen aan moet geven. Dan ben je een beetje aan vaderfiguur. Een beetje zoals ik met Mohamed Ihattaren ook gehad heb. Ik had wel met Noa hierover gaan praten. En ik had wel al geweten welk nummer hij had gezongen.”

Vind jij het gedrag van Noa Lang erover gaan?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

68
68
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

31
31
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

27
27
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

24
24
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

306
306
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

47
47
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

186
186
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

220
220
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

153
153
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

660
660
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

63
63
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

161
161
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

163
163
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1040
1040
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

65
65
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

659
659
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

442
442
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

831
831
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

822
822
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

132
132
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

486
486
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

801
801
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

392
392

Meer sportnieuws