Wéér spraakmakend interview Noa Lang: “Niemand stopt mij!"

door
Wéér spraakmakend interview Noa Lang: “Niemand stopt mij!

Noa Lang kwam de afgelopen weken geregeld in de media. De Nederlander heeft een nieuwe single uitgebracht met Ronnie Flex genaamd ‘Damage’. Vooral op het veld maakte Lang gretig gebruik om zijn nieuwe rapnummer te promoten.

Dat zorgde voor veel ophef in Nederland. Lang zoekt dit seizoen namelijk nog naar een basisplek bij PSV Eindhoven. De afgelopen wedstrijden kwam de ex-Club Brugge-aanvaller echter weer boven water. Ook in de 6-0 zege tegen PEC Zwolle blonk hij uit.

LEES OOK: PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Lang valt weer op

Na elk doelpunt vierde Lang telkens met vreemde handgebaren en de slagzin ‘Noano is the baddest’. Tegen PEC Zwolle ging hij nog een stapje verder met het bovenhalen van het shirt 9+1. De buitenspeler blaakt van het zelfvertrouwen. "Ik heb altijd genoeg zelfvertrouwen. Daar hoeft niemand zich zorgen om te maken. Ik weet dat als ik fit ben, sowieso in Nederland niemand mij stopt. Niemand in Europa, denk ik. Dat zeg ik gewoon”, liet Lang optekenen bij NOS.

Tijdens het Nederlandse praatprogramma Goedemorgen Eredivisie van ESPN sprak Bram van Polen over het gedrag van Lang. "Ik ben hier wel echt over na gaan denken. Tegen AZ en PSG deed hij al iets met handgebaren. Maar hij doet het alleen op momenten dat hij presteert. En wie is er nou eigenlijk gek? Hij scoort waarschijnlijk miljoenen streams met dat nummer van hem en wij hebben het er nu weer over."

Bakken met geld

Volgens van Polen pakt Lang bakken met geld door alle commotie. Mark van Bommel (ex-Antwerp) weet dat de aanvaller iemand is die gehoord moet worden. "Ik denk dat Noa een speler is waar je heel veel vertrouwen aan moet geven. Dan ben je een beetje aan vaderfiguur. Een beetje zoals ik met Mohamed Ihattaren ook gehad heb. Ik had wel met Noa hierover gaan praten. En ik had wel al geweten welk nummer hij had gezongen.”

Vind jij het gedrag van Noa Lang erover gaan?

Meest recent

Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

5
5
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

160
160
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

26
26
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

210
210
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

125
125
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

160
160
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

294
294
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

166
166
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

148
148
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

310
310
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

257
257
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

76
76
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

153
153
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

323
323
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

292
292
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

249
249
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

53
53
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

180
180
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

416
416
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

227
227
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

434
434
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

206
206
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

348
348
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

201
201
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

578
578

Meer sportnieuws