Wéér spraakmakend interview Noa Lang: “Niemand stopt mij!"

127 stemmen
Wéér spraakmakend interview Noa Lang: “Niemand stopt mij!

Noa Lang kwam de afgelopen weken geregeld in de media. De Nederlander heeft een nieuwe single uitgebracht met Ronnie Flex genaamd ‘Damage’. Vooral op het veld maakte Lang gretig gebruik om zijn nieuwe rapnummer te promoten.

Dat zorgde voor veel ophef in Nederland. Lang zoekt dit seizoen namelijk nog naar een basisplek bij PSV Eindhoven. De afgelopen wedstrijden kwam de ex-Club Brugge-aanvaller echter weer boven water. Ook in de 6-0 zege tegen PEC Zwolle blonk hij uit.

LEES OOK: Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Lang valt weer op

Na elk doelpunt vierde Lang telkens met vreemde handgebaren en de slagzin ‘Noano is the baddest’. Tegen PEC Zwolle ging hij nog een stapje verder met het bovenhalen van het shirt 9+1. De buitenspeler blaakt van het zelfvertrouwen. "Ik heb altijd genoeg zelfvertrouwen. Daar hoeft niemand zich zorgen om te maken. Ik weet dat als ik fit ben, sowieso in Nederland niemand mij stopt. Niemand in Europa, denk ik. Dat zeg ik gewoon”, liet Lang optekenen bij NOS.

Tijdens het Nederlandse praatprogramma Goedemorgen Eredivisie van ESPN sprak Bram van Polen over het gedrag van Lang. "Ik ben hier wel echt over na gaan denken. Tegen AZ en PSG deed hij al iets met handgebaren. Maar hij doet het alleen op momenten dat hij presteert. En wie is er nou eigenlijk gek? Hij scoort waarschijnlijk miljoenen streams met dat nummer van hem en wij hebben het er nu weer over."

Bakken met geld

Volgens van Polen pakt Lang bakken met geld door alle commotie. Mark van Bommel (ex-Antwerp) weet dat de aanvaller iemand is die gehoord moet worden. "Ik denk dat Noa een speler is waar je heel veel vertrouwen aan moet geven. Dan ben je een beetje aan vaderfiguur. Een beetje zoals ik met Mohamed Ihattaren ook gehad heb. Ik had wel met Noa hierover gaan praten. En ik had wel al geweten welk nummer hij had gezongen.”

Vind jij het gedrag van Noa Lang erover gaan?

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

42
42
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

240
240
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

68
68
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

37
37
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

128
128
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

233
233
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

363
363
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

24
24
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

112
112
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

88
88
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

549
549
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

623
623
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

85
85
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

658
658
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

308
308
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

122
122
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1036
1036
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

932
932
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

167
167
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

343
343
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

145
145
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

664
664
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

210
210
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

146
146
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

977
977

Meer sportnieuws