Wéér spraakmakend interview Noa Lang: “Niemand stopt mij!"

127 stemmen
Wéér spraakmakend interview Noa Lang: “Niemand stopt mij!

Noa Lang kwam de afgelopen weken geregeld in de media. De Nederlander heeft een nieuwe single uitgebracht met Ronnie Flex genaamd ‘Damage’. Vooral op het veld maakte Lang gretig gebruik om zijn nieuwe rapnummer te promoten.

Dat zorgde voor veel ophef in Nederland. Lang zoekt dit seizoen namelijk nog naar een basisplek bij PSV Eindhoven. De afgelopen wedstrijden kwam de ex-Club Brugge-aanvaller echter weer boven water. Ook in de 6-0 zege tegen PEC Zwolle blonk hij uit.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Lang valt weer op

Na elk doelpunt vierde Lang telkens met vreemde handgebaren en de slagzin ‘Noano is the baddest’. Tegen PEC Zwolle ging hij nog een stapje verder met het bovenhalen van het shirt 9+1. De buitenspeler blaakt van het zelfvertrouwen. "Ik heb altijd genoeg zelfvertrouwen. Daar hoeft niemand zich zorgen om te maken. Ik weet dat als ik fit ben, sowieso in Nederland niemand mij stopt. Niemand in Europa, denk ik. Dat zeg ik gewoon”, liet Lang optekenen bij NOS.

Tijdens het Nederlandse praatprogramma Goedemorgen Eredivisie van ESPN sprak Bram van Polen over het gedrag van Lang. "Ik ben hier wel echt over na gaan denken. Tegen AZ en PSG deed hij al iets met handgebaren. Maar hij doet het alleen op momenten dat hij presteert. En wie is er nou eigenlijk gek? Hij scoort waarschijnlijk miljoenen streams met dat nummer van hem en wij hebben het er nu weer over."

Bakken met geld

Volgens van Polen pakt Lang bakken met geld door alle commotie. Mark van Bommel (ex-Antwerp) weet dat de aanvaller iemand is die gehoord moet worden. "Ik denk dat Noa een speler is waar je heel veel vertrouwen aan moet geven. Dan ben je een beetje aan vaderfiguur. Een beetje zoals ik met Mohamed Ihattaren ook gehad heb. Ik had wel met Noa hierover gaan praten. En ik had wel al geweten welk nummer hij had gezongen.”

Vind jij het gedrag van Noa Lang erover gaan?

Meest recent

Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

0
0
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

30
30
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

59
59
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

46
46
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

115
115
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

487
487
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

46
46
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

60
60
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

350
350
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

435
435
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

527
527
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

912
912
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

119
119
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

539
539
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

103
103
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

140
140
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

101
101
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

154
154
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

423
423
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

740
740
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

316
316
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

516
516
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

414
414
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

240
240
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

110
110

Meer sportnieuws