Liverpool aan zet: "Zonder die transfers? Geen kampioen"

86 stemmen
Liverpool aan zet:

Liverpool is goed begonnen aan het seizoen en ze staan momenteel aan de leiding met één punt meer dan Manchester City en al vier meer dan Arsenal. Clubicoon Jamie Carragher sprak bij The Daily Telegraph over zijn ex-club. Hij is van mening dat Arne Slot er in januari extra spelers bij moet krijgen.

LEES OOK: 'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Carragher geeft Liverpool raad

"Liverpool mist op het middenveld een Martin Ødegaard of Phil Foden, een speler met de X-factor die een ploeg naar een hoger niveau tilt. Dominik Szoboszlai heeft het goed gedaan, brengt de ploeg energie en doet wat hij zelf het 'vuile werk' noemt, maar voor zeventig miljoen euro verwacht ik eigenlijk wel wat meer. Als je tijd en ruimte hebt, hoeft het niet alleen maar vuil werk te zijn", aldus Carragher.

Liverpool teert voor de creativiteit nog altijd heel erg op Mo Salah. Er mag dus wat meer genie bij, maar gaat de club dat vinden in januari? Carragher ziet nog hiaten in de ploeg.

"Ze hebben ook een nieuwe verdediger nodig. Ik roep al jaren dat ze een multifunctionele speler op de linkerflank nodig hebben – iemand die kan invallen voor Andy Robertson of centraal achterin kan spelen, zonder dat de ploeg er minder op wordt. Manchester City en Arsenal hebben die spelers wél", aldus Carragher.

Anders geen Premier League-titel

De voormalige verdediger is van mening dat deze versterkingen broodnodig zijn om de titel te pakken. Anders gaat het mislopen voor Liverpool, dat voorspelt de huidige analist nu al. 

"Dan zullen ze bij een paar blessures afhaken, zoals vorig jaar. Liverpool stond lang bovenaan, maar de kampioensambities konden de kast in omdat sleutelspelers op de verkeerde momenten uitvielen. Daardoor konden andere spelers geen rust meer krijgen", vertelt hij.

Eens met Carragher?

Meest recent

Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

0
0
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

55
55
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

59
59
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

214
214
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

266
266
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

205
205
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

57
57
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

80
80
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

139
139
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

75
75
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

76
76
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

166
166
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

149
149
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

117
117
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

238
238
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

454
454
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

295
295
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

32
32
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

138
138
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

38
38
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

169
169
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

826
826

Meer sportnieuws