Liverpool aan zet: "Zonder die transfers? Geen kampioen"

86 stemmen
Liverpool aan zet:

Liverpool is goed begonnen aan het seizoen en ze staan momenteel aan de leiding met één punt meer dan Manchester City en al vier meer dan Arsenal. Clubicoon Jamie Carragher sprak bij The Daily Telegraph over zijn ex-club. Hij is van mening dat Arne Slot er in januari extra spelers bij moet krijgen.

LEES OOK: Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Carragher geeft Liverpool raad

"Liverpool mist op het middenveld een Martin Ødegaard of Phil Foden, een speler met de X-factor die een ploeg naar een hoger niveau tilt. Dominik Szoboszlai heeft het goed gedaan, brengt de ploeg energie en doet wat hij zelf het 'vuile werk' noemt, maar voor zeventig miljoen euro verwacht ik eigenlijk wel wat meer. Als je tijd en ruimte hebt, hoeft het niet alleen maar vuil werk te zijn", aldus Carragher.

Liverpool teert voor de creativiteit nog altijd heel erg op Mo Salah. Er mag dus wat meer genie bij, maar gaat de club dat vinden in januari? Carragher ziet nog hiaten in de ploeg.

"Ze hebben ook een nieuwe verdediger nodig. Ik roep al jaren dat ze een multifunctionele speler op de linkerflank nodig hebben – iemand die kan invallen voor Andy Robertson of centraal achterin kan spelen, zonder dat de ploeg er minder op wordt. Manchester City en Arsenal hebben die spelers wél", aldus Carragher.

Anders geen Premier League-titel

De voormalige verdediger is van mening dat deze versterkingen broodnodig zijn om de titel te pakken. Anders gaat het mislopen voor Liverpool, dat voorspelt de huidige analist nu al. 

"Dan zullen ze bij een paar blessures afhaken, zoals vorig jaar. Liverpool stond lang bovenaan, maar de kampioensambities konden de kast in omdat sleutelspelers op de verkeerde momenten uitvielen. Daardoor konden andere spelers geen rust meer krijgen", vertelt hij.

Eens met Carragher?

Meest recent

'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

116
116
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

192
192
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

81
81
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

265
265
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

236
236
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

42
42
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

67
67
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

105
105
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

44
44
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

383
383
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

382
382
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

211
211
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

132
132
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

59
59
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

558
558
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

121
121
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

130
130
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

162
162
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

155
155
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

72
72
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

453
453
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

146
146
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

169
169
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

172
172

Meer sportnieuws