Liverpool aan zet: "Zonder die transfers? Geen kampioen"

door
Liverpool aan zet:

Liverpool is goed begonnen aan het seizoen en ze staan momenteel aan de leiding met één punt meer dan Manchester City en al vier meer dan Arsenal. Clubicoon Jamie Carragher sprak bij The Daily Telegraph over zijn ex-club. Hij is van mening dat Arne Slot er in januari extra spelers bij moet krijgen.

Carragher geeft Liverpool raad

"Liverpool mist op het middenveld een Martin Ødegaard of Phil Foden, een speler met de X-factor die een ploeg naar een hoger niveau tilt. Dominik Szoboszlai heeft het goed gedaan, brengt de ploeg energie en doet wat hij zelf het 'vuile werk' noemt, maar voor zeventig miljoen euro verwacht ik eigenlijk wel wat meer. Als je tijd en ruimte hebt, hoeft het niet alleen maar vuil werk te zijn", aldus Carragher.

Liverpool teert voor de creativiteit nog altijd heel erg op Mo Salah. Er mag dus wat meer genie bij, maar gaat de club dat vinden in januari? Carragher ziet nog hiaten in de ploeg.

"Ze hebben ook een nieuwe verdediger nodig. Ik roep al jaren dat ze een multifunctionele speler op de linkerflank nodig hebben – iemand die kan invallen voor Andy Robertson of centraal achterin kan spelen, zonder dat de ploeg er minder op wordt. Manchester City en Arsenal hebben die spelers wél", aldus Carragher.

Anders geen Premier League-titel

De voormalige verdediger is van mening dat deze versterkingen broodnodig zijn om de titel te pakken. Anders gaat het mislopen voor Liverpool, dat voorspelt de huidige analist nu al. 

"Dan zullen ze bij een paar blessures afhaken, zoals vorig jaar. Liverpool stond lang bovenaan, maar de kampioensambities konden de kast in omdat sleutelspelers op de verkeerde momenten uitvielen. Daardoor konden andere spelers geen rust meer krijgen", vertelt hij.

Eens met Carragher?

Meest recent

Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

0
0
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

2
2
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

5
5
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

72
72
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

113
113
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

90
90
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

217
217
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

216
216
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

110
110
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

493
493
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

132
132
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

44
44
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

44
44
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

157
157
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

161
161
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

541
541
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

123
123
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

217
217
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

50
50
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

174
174
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

364
364
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

158
158
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

102
102

Meer sportnieuws