Liverpool aan zet: "Zonder die transfers? Geen kampioen"

door
Liverpool aan zet:

Liverpool is goed begonnen aan het seizoen en ze staan momenteel aan de leiding met één punt meer dan Manchester City en al vier meer dan Arsenal. Clubicoon Jamie Carragher sprak bij The Daily Telegraph over zijn ex-club. Hij is van mening dat Arne Slot er in januari extra spelers bij moet krijgen.

LEES OOK: Liverpool dropt op de valreep nog transferbom

Carragher geeft Liverpool raad

"Liverpool mist op het middenveld een Martin Ødegaard of Phil Foden, een speler met de X-factor die een ploeg naar een hoger niveau tilt. Dominik Szoboszlai heeft het goed gedaan, brengt de ploeg energie en doet wat hij zelf het 'vuile werk' noemt, maar voor zeventig miljoen euro verwacht ik eigenlijk wel wat meer. Als je tijd en ruimte hebt, hoeft het niet alleen maar vuil werk te zijn", aldus Carragher.

Liverpool teert voor de creativiteit nog altijd heel erg op Mo Salah. Er mag dus wat meer genie bij, maar gaat de club dat vinden in januari? Carragher ziet nog hiaten in de ploeg.

"Ze hebben ook een nieuwe verdediger nodig. Ik roep al jaren dat ze een multifunctionele speler op de linkerflank nodig hebben – iemand die kan invallen voor Andy Robertson of centraal achterin kan spelen, zonder dat de ploeg er minder op wordt. Manchester City en Arsenal hebben die spelers wél", aldus Carragher.

Anders geen Premier League-titel

De voormalige verdediger is van mening dat deze versterkingen broodnodig zijn om de titel te pakken. Anders gaat het mislopen voor Liverpool, dat voorspelt de huidige analist nu al. 

"Dan zullen ze bij een paar blessures afhaken, zoals vorig jaar. Liverpool stond lang bovenaan, maar de kampioensambities konden de kast in omdat sleutelspelers op de verkeerde momenten uitvielen. Daardoor konden andere spelers geen rust meer krijgen", vertelt hij.

Eens met Carragher?

Meest recent

'Wilmots verrast compleet: witte merel voor Standard'

Standard was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met ...

11
11
Drama voor Rode Duivel: WK-selectie in gevaar?

De Rode Duivels hebben in de voorbije week een nieuwe stap gezet richting het WK. Ze lieten zich ...

27
27
Na Kompany nog een Belg in eregalerij van Premier League?

In 2021 zetten ze in Engeland een Hall of Fame op, waarin de grootste namen uit de geschiedenis van ...

34
34
'Rashford na 3 matchen al uitgekotst bij Barcelona'

FC Barcelona pakte in de zomer alweer uit met een opmerkelijke transfer. Het zocht al langer naar ...

72
72
Keiharde eis Van Bommel onthuld: "Daar kan Twente niet aan voldoen"

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afscheid nam van Antwerp. Sindsdien ...

74
74
Onheil boven Duivels: bezorgdheid om steeds zelfde speler

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een uitstekend tweeluik. Zowel tegen Liechtenstein als ...

115
115
Paniek bij Coucke: geldnood plots levensgroot probleem

De Raad van Bestuur stemde unaniem om Wouter Vandenhaute te lozen als voorzitter, maar vooralsnog ...

644
644
Celine Van Ouytsel met collega-Antwerpsupporter: zo reageert DIW

De geruchten deden al een tijdje de ronde en werden vorige week omgezet in spetterend relatienieuws: ...

48
48
Last-minute transfer? Raskin spreekt duidelijke taal

De Rode Duivels blikten zondagavond Kazachstan in met 6-0. Voor Nicolas Raskin werd het een extra ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Plots megabod voor Club, Anderlecht wil grote naam'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

462
462
Oh slaat keihard terug na mislukte toptransfer

KRC Genk leek deze zomer ongelooflijk te cashen. Eerst werd Tolu Arokodare voor een recordbedrag ...

339
339
Thibaut Courtois pakt uit met grote plannen naast het veld

Thibaut Courtois kende net zoals alle Rode Duivels een heerlijk tweelijk uit in deze ...

119
119
Anderlecht-fans watertanden na boodschap Doku

Terwijl RSC Anderlecht op de sukkel is speelden de Rode Duivel de pannen van het dak in het Lotto ...

197
197
"Pray for Ruben"-Van Gucht in allerijl naar spoed gebracht

Ruben Van Gucht kreeg het de laatste jaren al meermaals hard te verduren. Eén van de ...

110
110
Garcia jubelt: nieuw wapen bij Rode Duivels ontdekt

De Rode Duivels hebben het tweeluik tegen Liechtenstein en Kazachstan tot een goed einde gebracht. ...

274
274
Vandenbempt: "Hij is de grote verliezer bij de Rode Duivels"

België scoorde twaalf keer in twee duels. Het WK 2026 mag deze ploeg niet ontglippen. Peter ...

182
182
'Standard heeft prijs en strikt oude JPL-bekende'

Standard is van plan zich vandaag nog te versterken. De Rouches zouden volgens transferinfluencer ...

213
213
Vandenbempt strooit met lof naar Duivel: "Is mijn favoriet"

België lijkt de fans weer te kunnen plezieren. Na de spektakelmatch tegen Wales, waren er nu ...

283
283
Anderlecht onder zware druk: transfergekte barst plots los

Olivier Renard gaat vandaag, samen met Tim Borguet, een drukke dag tegemoet. Paars-Wit moét ...

771
771
Solden bij Belgische topclubs: wie vertrekt vandaag nog?

Vandaag kunnen de Belgische clubs nog ingaande transfers afronden, maar ze willen uiteraard ook nog ...

603
603
'Anderlecht weigerde absolute stunttransfer bij Union SG'

RSC Anderlecht kende tot op heden geen geslaagde mercato. Een aantal cruciale posities werden niet ...

567
567
Club Brugge compleet vernederd in Skoras-dossier

AA Gent haalt Michal Skoras binnen voor een prikje en legt hem vast tot 2029. De Poolse ...

1059
1059
De Ketelaere verklapt: zo reageerde Garcia na Kazachstan

Charles De Ketelaere heeft zondagavond één van zijn betere wedstrijden in het shirt ...

361
361
Gekkenhuis: Anderlecht-supporters smeken om Batshuayi

Maandagavond verstrijkt de transferdeadline ook in België. Bij RSC Anderlecht hoopt men vlak ...

421
421
Albert snoeihard: "Hij is dé grote verliezer bij Duivels"

De eerste interland-periode van het seizoen zit er alweer op voor de Rode Duivels. De tegenstand was ...

619
619

Meer sportnieuws