Liverpool aan zet: "Zonder die transfers? Geen kampioen"

door
Liverpool aan zet:

Liverpool is goed begonnen aan het seizoen en ze staan momenteel aan de leiding met één punt meer dan Manchester City en al vier meer dan Arsenal. Clubicoon Jamie Carragher sprak bij The Daily Telegraph over zijn ex-club. Hij is van mening dat Arne Slot er in januari extra spelers bij moet krijgen.

LEES OOK: 'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Carragher geeft Liverpool raad

"Liverpool mist op het middenveld een Martin Ødegaard of Phil Foden, een speler met de X-factor die een ploeg naar een hoger niveau tilt. Dominik Szoboszlai heeft het goed gedaan, brengt de ploeg energie en doet wat hij zelf het 'vuile werk' noemt, maar voor zeventig miljoen euro verwacht ik eigenlijk wel wat meer. Als je tijd en ruimte hebt, hoeft het niet alleen maar vuil werk te zijn", aldus Carragher.

Liverpool teert voor de creativiteit nog altijd heel erg op Mo Salah. Er mag dus wat meer genie bij, maar gaat de club dat vinden in januari? Carragher ziet nog hiaten in de ploeg.

"Ze hebben ook een nieuwe verdediger nodig. Ik roep al jaren dat ze een multifunctionele speler op de linkerflank nodig hebben – iemand die kan invallen voor Andy Robertson of centraal achterin kan spelen, zonder dat de ploeg er minder op wordt. Manchester City en Arsenal hebben die spelers wél", aldus Carragher.

Anders geen Premier League-titel

De voormalige verdediger is van mening dat deze versterkingen broodnodig zijn om de titel te pakken. Anders gaat het mislopen voor Liverpool, dat voorspelt de huidige analist nu al. 

"Dan zullen ze bij een paar blessures afhaken, zoals vorig jaar. Liverpool stond lang bovenaan, maar de kampioensambities konden de kast in omdat sleutelspelers op de verkeerde momenten uitvielen. Daardoor konden andere spelers geen rust meer krijgen", vertelt hij.

Eens met Carragher?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

13
13
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

56
56
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

19
19
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

67
67
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

123
123
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

121
121
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

100
100
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

147
147
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

271
271
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

17
17
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

436
436
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

727
727
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

153
153
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

106
106
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

98
98
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

121
121
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

495
495
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

299
299
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

144
144
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

121
121
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

454
454
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

663
663
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

336
336
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

152
152

Meer sportnieuws