Beste transfer van KV Mechelen: op kousenvoeten clubicoon

door
Beste transfer van KV Mechelen: op kousenvoeten clubicoon

KV Mechelen duwden bij VoetbalNieuws na de zomermercato naar voren als een van de outsiders voor de top zes. Het werk van Tim Matthys op de transfermarkt mag héél erg gezien worden. De sportieve baas wist ook een toptransfer te realiseren door een sterkhouder aan boord te houden.

Nikola Storm kon afgelopen zomer een lucratieve transfer naar het buitenland versieren. Onze redactie weet dat er een aantal aanbiedingen van een buitenlandse club binnenliepen bij KV Mechelen, maar daar hadden ze een bepaalde som in hun gedachten. Daaronder mocht Storm niet vertrekken. Het juiste bod kwam niet binnen.

LEES OOK: Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

Interesse in Storm

De flankaanvaller had wel oren naar een financieel lucratieve transfer op zijn dertigste. Het siert Storm enorm dat hij nadien geen ‘onweer’ veroorzaakte binnen de club. Hij bleef rustig, vond het jammer, maar draaide de knop heel snel om. Hij is ondertussen weer aan een zeer knap seizoen bezig Achter de Kazerne.

De voormalige speler van Club Brugge is met 3 goals 4 assists in 10 duels bijzonder goed op dreef. Storm wist dit te doen in 674 minuten, wat dus een goal of assist is om de 96,29 minuten. De flankaanvaller is van onschatbare waarde voor het team van Besnik Hasi.

213 duels voor KV Mechelen

We kunnen Storm toch wel als een clubicoon omschrijven. Een nuchtere jongen die zich zelden wil profileren in de media, maar zich toont op het veld. De 250.000 euro die KV Mechelen aan Club Brugge betaalde om hem in 2018 los te weken, is nadien een waanzinnig koopje gebleken. Storm speelde ondertussen al 213 wedstrijden voor KV Mechelen, met daarin 48 goals en 46 assists. Een goal of assist om de 160,87 minuten.

Met die 213 matchen staat hij al in de top tien van de spelers met de meeste duels ooit voor KV Mechelen. De kans bestaat dat hij iconen als Lei Clijsters (227), Piet den Boer (236), Seth De Witte (238), Geert Deferm (239) en mogelijk ook Frank Leen (240) achter zich zal laten. Om Koen Sanders (419) van de eerste plaats te stoten, zal hij nog heel wat jaren moeten blijven. Dat zal wellicht niet meer lukken.

Maar toch, Storm is geruisloos en stil een clubicoon geworden van KV Mechelen. Chapeau.

Claudio Reulens

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen
214

Is Storm een onderschatte speler?

Meest recent

'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

235
235
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

17
17
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

14
14
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

21
21
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

182
182
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

227
227
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

170
170
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

67
67
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

48
48
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

246
246
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

177
177
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

277
277
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

181
181
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

117
117
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

177
177
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

97
97
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

208
208
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

93
93
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

132
132
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

118
118
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

166
166
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

336
336
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

280
280
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

720
720

Meer sportnieuws