Beste transfer van KV Mechelen: op kousenvoeten clubicoon

708
Beste transfer van KV Mechelen: op kousenvoeten clubicoon

KV Mechelen duwden bij VoetbalNieuws na de zomermercato naar voren als een van de outsiders voor de top zes. Het werk van Tim Matthys op de transfermarkt mag héél erg gezien worden. De sportieve baas wist ook een toptransfer te realiseren door een sterkhouder aan boord te houden.

Nikola Storm kon afgelopen zomer een lucratieve transfer naar het buitenland versieren. Onze redactie weet dat er een aantal aanbiedingen van een buitenlandse club binnenliepen bij KV Mechelen, maar daar hadden ze een bepaalde som in hun gedachten. Daaronder mocht Storm niet vertrekken. Het juiste bod kwam niet binnen.

LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Interesse in Storm

De flankaanvaller had wel oren naar een financieel lucratieve transfer op zijn dertigste. Het siert Storm enorm dat hij nadien geen ‘onweer’ veroorzaakte binnen de club. Hij bleef rustig, vond het jammer, maar draaide de knop heel snel om. Hij is ondertussen weer aan een zeer knap seizoen bezig Achter de Kazerne.

De voormalige speler van Club Brugge is met 3 goals 4 assists in 10 duels bijzonder goed op dreef. Storm wist dit te doen in 674 minuten, wat dus een goal of assist is om de 96,29 minuten. De flankaanvaller is van onschatbare waarde voor het team van Besnik Hasi.

213 duels voor KV Mechelen

We kunnen Storm toch wel als een clubicoon omschrijven. Een nuchtere jongen die zich zelden wil profileren in de media, maar zich toont op het veld. De 250.000 euro die KV Mechelen aan Club Brugge betaalde om hem in 2018 los te weken, is nadien een waanzinnig koopje gebleken. Storm speelde ondertussen al 213 wedstrijden voor KV Mechelen, met daarin 48 goals en 46 assists. Een goal of assist om de 160,87 minuten.

Met die 213 matchen staat hij al in de top tien van de spelers met de meeste duels ooit voor KV Mechelen. De kans bestaat dat hij iconen als Lei Clijsters (227), Piet den Boer (236), Seth De Witte (238), Geert Deferm (239) en mogelijk ook Frank Leen (240) achter zich zal laten. Om Koen Sanders (419) van de eerste plaats te stoten, zal hij nog heel wat jaren moeten blijven. Dat zal wellicht niet meer lukken.

Maar toch, Storm is geruisloos en stil een clubicoon geworden van KV Mechelen. Chapeau.

Claudio Reulens

Is Storm een onderschatte speler?

Meest recent

Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

14
14
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

22
22
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

8
8
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

77
77
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

103
103
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

78
78
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

76
76
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

331
331
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

107
107
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

77
77
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

92
92
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

28
28
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

71
71
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

282
282
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

39
39
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

52
52
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

22
22
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

114
114
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

58
58
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

222
222
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

76
76
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

215
215
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

88
88
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1067
1067

Meer sportnieuws