Beste transfer van KV Mechelen: op kousenvoeten clubicoon

708 stemmen
Beste transfer van KV Mechelen: op kousenvoeten clubicoon

KV Mechelen duwden bij VoetbalNieuws na de zomermercato naar voren als een van de outsiders voor de top zes. Het werk van Tim Matthys op de transfermarkt mag héél erg gezien worden. De sportieve baas wist ook een toptransfer te realiseren door een sterkhouder aan boord te houden.

Nikola Storm kon afgelopen zomer een lucratieve transfer naar het buitenland versieren. Onze redactie weet dat er een aantal aanbiedingen van een buitenlandse club binnenliepen bij KV Mechelen, maar daar hadden ze een bepaalde som in hun gedachten. Daaronder mocht Storm niet vertrekken. Het juiste bod kwam niet binnen.

LEES OOK: KV Mechelen stuurt opnieuw twee talenten naar Helmond

Interesse in Storm

De flankaanvaller had wel oren naar een financieel lucratieve transfer op zijn dertigste. Het siert Storm enorm dat hij nadien geen ‘onweer’ veroorzaakte binnen de club. Hij bleef rustig, vond het jammer, maar draaide de knop heel snel om. Hij is ondertussen weer aan een zeer knap seizoen bezig Achter de Kazerne.

De voormalige speler van Club Brugge is met 3 goals 4 assists in 10 duels bijzonder goed op dreef. Storm wist dit te doen in 674 minuten, wat dus een goal of assist is om de 96,29 minuten. De flankaanvaller is van onschatbare waarde voor het team van Besnik Hasi.

213 duels voor KV Mechelen

We kunnen Storm toch wel als een clubicoon omschrijven. Een nuchtere jongen die zich zelden wil profileren in de media, maar zich toont op het veld. De 250.000 euro die KV Mechelen aan Club Brugge betaalde om hem in 2018 los te weken, is nadien een waanzinnig koopje gebleken. Storm speelde ondertussen al 213 wedstrijden voor KV Mechelen, met daarin 48 goals en 46 assists. Een goal of assist om de 160,87 minuten.

Met die 213 matchen staat hij al in de top tien van de spelers met de meeste duels ooit voor KV Mechelen. De kans bestaat dat hij iconen als Lei Clijsters (227), Piet den Boer (236), Seth De Witte (238), Geert Deferm (239) en mogelijk ook Frank Leen (240) achter zich zal laten. Om Koen Sanders (419) van de eerste plaats te stoten, zal hij nog heel wat jaren moeten blijven. Dat zal wellicht niet meer lukken.

Maar toch, Storm is geruisloos en stil een clubicoon geworden van KV Mechelen. Chapeau.

Claudio Reulens

Is Storm een onderschatte speler?

Meest recent

Club Brugge onthult selectie: trio definitief buitenspel

Een week na de nederlaag in de Supercup hoopt Club Brugge vlot uit de startblokken te schieten tegen ...

0
0
'Genk bezwijkt: akkoord met Club Brugge in de maak?'

In de zoektocht naar een of meerdere flankaanvallers wedt Club Brugge op meerdere paarden, maar de ...

123
123
Ronaldo doet monden openvallen met absurd miljoenenpark

Cristiano Ronaldo staat enkele dagen voor een bijzonder weekend. De Portugese superster stapt ...

74
74
'Totale uitverkoop bij Antwerp: duo in etalage gezet'

Marc Overmars blijkt enthousiast om aan een nieuw tijdperk te beginnen, maar de bomen groeien nog ...

151
151
'Club Brugge verrast: zesde zomeraanwinst onderweg'

Club Brugge krijgt vrijdag alweer KV Kortrijk over de vloer, maar achter de schermen speurt de ...

464
464
Marc Coucke laat iedereen perplex achter bij absurd bod

Marc Coucke heeft het momenteel bijzonder druk. Terwijl de eigenaar van Anderlecht met paars-wit in ...

110
110
Bruno laat koppen rollen: 4 slachtoffers bij RSCA?

RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Griekenland, waar het een volgende stap moet zien te zetten ...

347
347
'Leko klopt op tafel: transfergeweld bij Club Brugge'

Zoals vooraf voorspeld heeft Club Brugge al een drukke zomer achter de rug, met zowel langs ...

586
586
'Anderlecht schakelt hoger en meldt zich officieel'

Anderlecht staat donderdagavond voor zijn volgende opdracht in de Europa League, waarin het PAOK ...

629
629
Nieuwe Gouden Schoen voor Genk? HVH oordeelt

Bij KRC Genk is het al een zeer bewogen zomer geweest. De Limburgers moesten door het plotse vertrek ...

187
187
'STVV plant dubbelslag: terugkeer smaakmaker en Saudi'

STVV staat voor een zeer druk seizoen, want het moet na de derde plaats van vorig seizoen al ...

123
123
Na Anthony vindt ook Bryan Limbombe een nieuwe club

Enkele jaren geleden werden de broers-Limbombe nog aangeschreven als grote talenten, maar de ...

25
25
Hoge verwachtingen van Antwerp-coach: "Hij overtuigde ons"

Bij Antwerp moesten ze zeer lang wachten op hun nieuwe trainer, want eerst moest de overname van de ...

176
176
'Transfersaga Vinicius Jr kent eindelijk ontknoping'

Real Madrid sloot vorig seizoen opnieuw af zonder trofee en dat zorgde voor een heuse revolutie in ...

109
109
'Standard hakt keiharde knopen door over jonge talenten'

In het recente verleden rivaliseerde de jeugdopleiding van Standard nog met die van Anderlecht en ...

145
145
KV Mechelen stuurt opnieuw twee talenten naar Helmond

KV Mechelen beleeft tot dusver een vrij rustige transferzomer. Het zag met Halhal en Servais wel ...

46
46
Woelige aanloop Gent: vuurwerk aan hotel, icoon depanneert

Voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komend weekend, moeten Anderlecht en ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast, Real haalt stevig uit'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

245
245
Messi schittert weer bij Inter Miami: “Een Picasso-goal”

Lionel Messi (38) kende een ongelooflijk WK met Argentinië, maar in de finale bleek Spanje toch ...

59
59
Zulte Waregem broedt op groots JPL-plan dit seizoen

Zulte Waregem vocht afgelopen seizoen tegen de degradatie in de Jupiler Pro League en dat wil de ...

430
430
Jean-Marie Pfaff doet hartverscheurende bekentenis

Jean Marie Pfaff blijft een icoon van het Belgische voetbal en ziet met trots hoe SK Beveren opnieuw ...

252
252
Van den Heuvel geeft reden voor transfer van Club naar OHL

Vorig seizoen zaten ze bij Club Brugge toch een beetje met een keepersprobleem. Simon Mignolet en ...

251
251
'Real gruwelt na zeer straffe wending rond Rodri'

Real Madrid was deze zomer al zeer druk in de weer op de transfermarkt en lijkt van plan om in de ...

245
245
Genk legt weer piepjong talent vast

KRC Genk wist deze zomer een nieuwe recordtransfer te realiseren met de verkoop van Kos Karetsas aan ...

262
262
Vitor Bruno doet fans belofte: "Dat garandeer ik"

Vrijdagavond wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League afgetrapt. Anderlecht begint zondag ...

341
341

Meer sportnieuws