Beste transfer van KV Mechelen: op kousenvoeten clubicoon

door
Beste transfer van KV Mechelen: op kousenvoeten clubicoon

KV Mechelen duwden bij VoetbalNieuws na de zomermercato naar voren als een van de outsiders voor de top zes. Het werk van Tim Matthys op de transfermarkt mag héél erg gezien worden. De sportieve baas wist ook een toptransfer te realiseren door een sterkhouder aan boord te houden.

Nikola Storm kon afgelopen zomer een lucratieve transfer naar het buitenland versieren. Onze redactie weet dat er een aantal aanbiedingen van een buitenlandse club binnenliepen bij KV Mechelen, maar daar hadden ze een bepaalde som in hun gedachten. Daaronder mocht Storm niet vertrekken. Het juiste bod kwam niet binnen.

LEES OOK: 'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

Interesse in Storm

De flankaanvaller had wel oren naar een financieel lucratieve transfer op zijn dertigste. Het siert Storm enorm dat hij nadien geen ‘onweer’ veroorzaakte binnen de club. Hij bleef rustig, vond het jammer, maar draaide de knop heel snel om. Hij is ondertussen weer aan een zeer knap seizoen bezig Achter de Kazerne.

De voormalige speler van Club Brugge is met 3 goals 4 assists in 10 duels bijzonder goed op dreef. Storm wist dit te doen in 674 minuten, wat dus een goal of assist is om de 96,29 minuten. De flankaanvaller is van onschatbare waarde voor het team van Besnik Hasi.

213 duels voor KV Mechelen

We kunnen Storm toch wel als een clubicoon omschrijven. Een nuchtere jongen die zich zelden wil profileren in de media, maar zich toont op het veld. De 250.000 euro die KV Mechelen aan Club Brugge betaalde om hem in 2018 los te weken, is nadien een waanzinnig koopje gebleken. Storm speelde ondertussen al 213 wedstrijden voor KV Mechelen, met daarin 48 goals en 46 assists. Een goal of assist om de 160,87 minuten.

Met die 213 matchen staat hij al in de top tien van de spelers met de meeste duels ooit voor KV Mechelen. De kans bestaat dat hij iconen als Lei Clijsters (227), Piet den Boer (236), Seth De Witte (238), Geert Deferm (239) en mogelijk ook Frank Leen (240) achter zich zal laten. Om Koen Sanders (419) van de eerste plaats te stoten, zal hij nog heel wat jaren moeten blijven. Dat zal wellicht niet meer lukken.

Maar toch, Storm is geruisloos en stil een clubicoon geworden van KV Mechelen. Chapeau.

Claudio Reulens

Is Storm een onderschatte speler?

Meest recent

Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

4
4
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

35
35
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

74
74
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

73
73
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

125
125
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

83
83
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

42
42
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

51
51
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

458
458
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

168
168
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

260
260
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

202
202
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

232
232
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

39
39
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

232
232
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

266
266
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

163
163
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

40
40
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

236
236
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

154
154
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

434
434
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

77
77
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

246
246
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

126
126
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

327
327

Meer sportnieuws