Beste transfer van KV Mechelen: op kousenvoeten clubicoon

708
Beste transfer van KV Mechelen: op kousenvoeten clubicoon

KV Mechelen duwden bij VoetbalNieuws na de zomermercato naar voren als een van de outsiders voor de top zes. Het werk van Tim Matthys op de transfermarkt mag héél erg gezien worden. De sportieve baas wist ook een toptransfer te realiseren door een sterkhouder aan boord te houden.

Nikola Storm kon afgelopen zomer een lucratieve transfer naar het buitenland versieren. Onze redactie weet dat er een aantal aanbiedingen van een buitenlandse club binnenliepen bij KV Mechelen, maar daar hadden ze een bepaalde som in hun gedachten. Daaronder mocht Storm niet vertrekken. Het juiste bod kwam niet binnen.

LEES OOK: Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Interesse in Storm

De flankaanvaller had wel oren naar een financieel lucratieve transfer op zijn dertigste. Het siert Storm enorm dat hij nadien geen ‘onweer’ veroorzaakte binnen de club. Hij bleef rustig, vond het jammer, maar draaide de knop heel snel om. Hij is ondertussen weer aan een zeer knap seizoen bezig Achter de Kazerne.

De voormalige speler van Club Brugge is met 3 goals 4 assists in 10 duels bijzonder goed op dreef. Storm wist dit te doen in 674 minuten, wat dus een goal of assist is om de 96,29 minuten. De flankaanvaller is van onschatbare waarde voor het team van Besnik Hasi.

213 duels voor KV Mechelen

We kunnen Storm toch wel als een clubicoon omschrijven. Een nuchtere jongen die zich zelden wil profileren in de media, maar zich toont op het veld. De 250.000 euro die KV Mechelen aan Club Brugge betaalde om hem in 2018 los te weken, is nadien een waanzinnig koopje gebleken. Storm speelde ondertussen al 213 wedstrijden voor KV Mechelen, met daarin 48 goals en 46 assists. Een goal of assist om de 160,87 minuten.

Met die 213 matchen staat hij al in de top tien van de spelers met de meeste duels ooit voor KV Mechelen. De kans bestaat dat hij iconen als Lei Clijsters (227), Piet den Boer (236), Seth De Witte (238), Geert Deferm (239) en mogelijk ook Frank Leen (240) achter zich zal laten. Om Koen Sanders (419) van de eerste plaats te stoten, zal hij nog heel wat jaren moeten blijven. Dat zal wellicht niet meer lukken.

Maar toch, Storm is geruisloos en stil een clubicoon geworden van KV Mechelen. Chapeau.

Claudio Reulens

Is Storm een onderschatte speler?

Meest recent

Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

35
35
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

30
30
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

329
329
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

83
83
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

45
45
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

47
47
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

143
143
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

181
181
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

395
395
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

296
296
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

267
267
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

651
651
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

622
622
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

14
14
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

75
75
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

305
305
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

101
101
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

272
272
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

1394
1394
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

120
120
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

410
410
Vitor Bruno krijgt ervan langs voor aanpak bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak slaag van KAA Gent en ziet een kloof ontstaan met de ...

230
230
Bayern met handen in het haar door Kompany-situatie

Vincent Kompany werd plots onwel bij Bayern München en moest per direct naar het ziekenhuis. ...

136
136
Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Norman Bassette zit in bloedvorm bij Westerlo. De aanvaller wordt gehuurd met aankoopoptie van ...

212
212
Uitstel van executie? Verrassend oordeel over Compper

Marvin Compper stond zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC, maar de hoofdtrainer heeft weer wat ...

133
133

Meer sportnieuws