‘Mbappé en PSG horen verdict van bizarre miljoenenrechtszaak’

door
‘Mbappé en PSG horen verdict van bizarre miljoenenrechtszaak’

Kylian Mbappé verliet PSG afgelopen zomer transfervrij voor een nieuwe uitdaging bij Real Madrid. Dat viel niet goed bij de Franse topclub en sindsdien gooien beiden partijen met modder naar elkaar. Het kwam zelfs tot een bizarre rechtszaak.

Mbappé stapte naar de rechtbank omdat PSG nog achterstallige betalingen zou moeten uitvoeren. De salarissen van april, mei en juni moeten nog worden betaald en de Franse superster eist ook een loyaliteitsbonus. 

LEES OOK: Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Waanzinnige som

In totaal zou PSG 55 miljoen euro moeten ophoesten en de Franse grootmacht weigerde dat te doen. Mbappé ging naar de rechtbank en volgens L’Équipe is het verdict gekend. De ploegmakker van Thibaut Courtois bij Real Madrid zal gelijk krijgen.

PSG hoopte nog langer over Mbappé te beschikken of dat de spits op zijn minst niet gratis uit de deur zou lopen. Dat gebeurde aldus wel en nu incasseert het nog een stevige uppercut van Mbappé. De Franse topclub zal 55 miljoen euro moeten overschrijven naar de goaltjesdief.

Veel controverse

De afgelopen tijd is er veel controverse rond de persoon van Mbappé. Eerst weigerde de spits de Franse nationale ploeg en vervolgens werd hij gespot in het Zweedse nachtleven. Niet lang daarna werd Mbappé plots genoemd in een verkrachtingszaak. Er zijn echter nog geen officiële stappen ondernomen tegen de Fransman.

Een terechte uitkomst van de soap?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

9
9
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

108
108
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

96
96
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

159
159
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

168
168
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

280
280
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

296
296
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

259
259
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

220
220
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

99
99
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

139
139
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

218
218
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

107
107
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1019
1019
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

76
76
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

36
36
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

95
95
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

522
522
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

132
132
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

43
43
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

445
445
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

161
161
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

222
222
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

337
337
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

104
104

Meer sportnieuws