‘Mbappé en PSG horen verdict van bizarre miljoenenrechtszaak’

door
‘Mbappé en PSG horen verdict van bizarre miljoenenrechtszaak’

Kylian Mbappé verliet PSG afgelopen zomer transfervrij voor een nieuwe uitdaging bij Real Madrid. Dat viel niet goed bij de Franse topclub en sindsdien gooien beiden partijen met modder naar elkaar. Het kwam zelfs tot een bizarre rechtszaak.

Mbappé stapte naar de rechtbank omdat PSG nog achterstallige betalingen zou moeten uitvoeren. De salarissen van april, mei en juni moeten nog worden betaald en de Franse superster eist ook een loyaliteitsbonus. 

LEES OOK: Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Waanzinnige som

In totaal zou PSG 55 miljoen euro moeten ophoesten en de Franse grootmacht weigerde dat te doen. Mbappé ging naar de rechtbank en volgens L’Équipe is het verdict gekend. De ploegmakker van Thibaut Courtois bij Real Madrid zal gelijk krijgen.

PSG hoopte nog langer over Mbappé te beschikken of dat de spits op zijn minst niet gratis uit de deur zou lopen. Dat gebeurde aldus wel en nu incasseert het nog een stevige uppercut van Mbappé. De Franse topclub zal 55 miljoen euro moeten overschrijven naar de goaltjesdief.

Veel controverse

De afgelopen tijd is er veel controverse rond de persoon van Mbappé. Eerst weigerde de spits de Franse nationale ploeg en vervolgens werd hij gespot in het Zweedse nachtleven. Niet lang daarna werd Mbappé plots genoemd in een verkrachtingszaak. Er zijn echter nog geen officiële stappen ondernomen tegen de Fransman.

Een terechte uitkomst van de soap?

Meest recent

'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

0
0
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

16
16
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

92
92
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

73
73
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

193
193
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

109
109
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

39
39
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

141
141
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

49
49
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

282
282
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

440
440
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

73
73
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

252
252
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

220
220
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

433
433
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

396
396
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

593
593
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

538
538
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

144
144
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

479
479
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

49
49
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

196
196
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

187
187
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

436
436
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

123
123

Meer sportnieuws