Dit riep Noa Lang naar de camera na goal tegen PSG

door
Dit riep Noa Lang naar de camera na goal tegen PSG

Noa Lang zag vrijwel het volledige vorige seizoen in rook opgaan door een vervelende blessure die maar bleef aanslepen. Door die lange afwezigheid had hij het ook dit seizoen moeilijk om zijn beste niveau te vinden, maar stilaan lijkt de flamboyante winger weer helemaal terug te zijn.

De voorbije maanden moest Lang bij PSV veelal vrede nemen met een rol als invaller, maar dinsdagavond verscheen hij aan de aftrap in het Parc des Princes voor de kraker tegen Paris Saint-Germain. En Lang gaf in Parijs meteen ook zijn visitekaartje af. Hij bracht PSV tien minuten voor rust op knappe wijze op voorsprong.

"Noano is the baddest"

Die goal maakte duidelijk heel wat los bij Lang, die met een handbeweging de fluitende PSG-fans het zwijgen oplegde. Hij rende daarna ook richting de camera en schreeuwde nog één en ander richting de kijkers thuis. Na de match onthulde welke boodschap hij had.

"Noano is the baddest", bleek Lang nog te roepen. Bij Ziggo Sport onthulde hij waar dat vandaan kwam. "Het is gewoon een zin uit mijn nieuwe liedje", vertelde hij. "Het nieuwe nummer heet Damage."

Doelpunt voor Nouri

De boodschap bleek dus geen al te diepe betekenis te hebben. Maar op een andere wijze had het doelpunt dat wel voor Lang. Hij trof namelijk raak in de 34ste minuut en dat was volgens hem geen toeval.

"Voor Appie, moest zo zijn", schreef hij immers op Instagram. 34 was immers het rugnummer van Abdelhak Nouri, zijn oud-ploegmaat in de jeugd, bij Ajax. De middenvelder werd in de zomer van 2017 het slachtoffer van een hartstilstand tijdens een oefenwedstrijd tegen Werder Bremen en liep daarbij zware hersenschade op.

POLL: Zal Lang nu weer helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

45
45
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

46
46
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

44
44
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

128
128
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

268
268
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

96
96
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

433
433
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

127
127
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

916
916
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

424
424
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

306
306
Deze uitspraak van Vertonghen laat RSCA-supporters watertanden

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

190
190
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

683
683
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wél met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

132
132
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

190
190
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

276
276
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

114
114
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

293
293
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

289
289
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

221
221

Meer sportnieuws