'Onvrede in Charleroi loopt uit de hand: Bayat aangevallen'

door
'Onvrede in Charleroi loopt uit de hand: Bayat aangevallen'

Charleroi begon sterk aan het seizoen en leek één van de revelaties te zullen worden, maar de Carolo's zijn sindsdien stevig afgegleden. Ze blikken terug op een magere twee op twaalf nadat ze vorig weekend pijnlijk onderuit gingen in de Waalse klassieker tegen Standard.

Daardoor is Charleroi intussen al weggezakt naar de elfde plaats en daardoor moeten ze stilaan weer achterom beginnen kijken, nadat ze vorig seizoen al in de Relegation Play-Off beland waren. De onvrede begint daardoor weer te groeien in het Zwarte Land.

LEES OOK: Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

Mehdi Bayat overvallen bij hotel

Dat heeft dinsdag tot een spijtig incident geleid. Het Laatste Nieuws meldt dat algemeen directeur Mehdi Bayat in de namiddag aangevallen werd. Het incident speelde zich af net buiten het Van der Valk-hotel in Gosselies, net buiten Charleroi.

De belager van Bayat wist hem zijn gsm en polshorloge te ontfutselen. Die eerste gooide hij vervolgens aggressief op de grond, met het horloge ging hij aan de haal. Bayat raakte bij de aanval ook gewond, al zou het gezien de omstandigheden goed met hem gaan.

Parket vermoedt persoonlijke aanval

Het parket is alvast een onderzoek gestart naar de overval. Een dader werd nog niet geïdentificeerd en dus zijn ook diens precieze motieven nog niet duidelijk, maar het vermoeden is dat Bayat weldegelijk geviseerd werd na het verlies op Sclessin vorige zondag.

Bayat is dezer dagen immers niet meer al te populair in Charleroi. De fans keerden zich de voorbije maanden al meermaals tegen hem gezien de povere resultaten van het voorbije jaar.

Moet de dader zwaar gestraft worden?

Meest recent

Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

5
5
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

17
17
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

78
78
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

212
212
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

126
126
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

85
85
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

485
485
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

682
682
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

54
54
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

283
283
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

30
30
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

499
499
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

98
98
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

411
411
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

509
509
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

615
615
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

342
342
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

593
593
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

448
448
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

231
231
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

535
535
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

639
639
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

554
554
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

137
137
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

242
242

Meer sportnieuws