'Onvrede in Charleroi loopt uit de hand: Bayat aangevallen'

door
'Onvrede in Charleroi loopt uit de hand: Bayat aangevallen'

Charleroi begon sterk aan het seizoen en leek één van de revelaties te zullen worden, maar de Carolo's zijn sindsdien stevig afgegleden. Ze blikken terug op een magere twee op twaalf nadat ze vorig weekend pijnlijk onderuit gingen in de Waalse klassieker tegen Standard.

Daardoor is Charleroi intussen al weggezakt naar de elfde plaats en daardoor moeten ze stilaan weer achterom beginnen kijken, nadat ze vorig seizoen al in de Relegation Play-Off beland waren. De onvrede begint daardoor weer te groeien in het Zwarte Land.

LEES OOK: De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Mehdi Bayat overvallen bij hotel

Dat heeft dinsdag tot een spijtig incident geleid. Het Laatste Nieuws meldt dat algemeen directeur Mehdi Bayat in de namiddag aangevallen werd. Het incident speelde zich af net buiten het Van der Valk-hotel in Gosselies, net buiten Charleroi.

De belager van Bayat wist hem zijn gsm en polshorloge te ontfutselen. Die eerste gooide hij vervolgens aggressief op de grond, met het horloge ging hij aan de haal. Bayat raakte bij de aanval ook gewond, al zou het gezien de omstandigheden goed met hem gaan.

Parket vermoedt persoonlijke aanval

Het parket is alvast een onderzoek gestart naar de overval. Een dader werd nog niet geïdentificeerd en dus zijn ook diens precieze motieven nog niet duidelijk, maar het vermoeden is dat Bayat weldegelijk geviseerd werd na het verlies op Sclessin vorige zondag.

Bayat is dezer dagen immers niet meer al te populair in Charleroi. De fans keerden zich de voorbije maanden al meermaals tegen hem gezien de povere resultaten van het voorbije jaar.

Moet de dader zwaar gestraft worden?

Meest recent

Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

38
38
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

113
113
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

33
33
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

286
286
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

18
18
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

328
328
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

108
108
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

238
238
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

402
402
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

256
256
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

269
269
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

471
471
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

493
493
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

278
278
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

243
243
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

298
298
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

155
155
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

340
340
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

86
86
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

258
258
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

398
398
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

318
318
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

326
326
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

313
313
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

409
409

Meer sportnieuws