'Onvrede in Charleroi loopt uit de hand: Bayat aangevallen'

165 stemmen
'Onvrede in Charleroi loopt uit de hand: Bayat aangevallen'

Charleroi begon sterk aan het seizoen en leek één van de revelaties te zullen worden, maar de Carolo's zijn sindsdien stevig afgegleden. Ze blikken terug op een magere twee op twaalf nadat ze vorig weekend pijnlijk onderuit gingen in de Waalse klassieker tegen Standard.

Daardoor is Charleroi intussen al weggezakt naar de elfde plaats en daardoor moeten ze stilaan weer achterom beginnen kijken, nadat ze vorig seizoen al in de Relegation Play-Off beland waren. De onvrede begint daardoor weer te groeien in het Zwarte Land.

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Mehdi Bayat overvallen bij hotel

Dat heeft dinsdag tot een spijtig incident geleid. Het Laatste Nieuws meldt dat algemeen directeur Mehdi Bayat in de namiddag aangevallen werd. Het incident speelde zich af net buiten het Van der Valk-hotel in Gosselies, net buiten Charleroi.

De belager van Bayat wist hem zijn gsm en polshorloge te ontfutselen. Die eerste gooide hij vervolgens aggressief op de grond, met het horloge ging hij aan de haal. Bayat raakte bij de aanval ook gewond, al zou het gezien de omstandigheden goed met hem gaan.

Parket vermoedt persoonlijke aanval

Het parket is alvast een onderzoek gestart naar de overval. Een dader werd nog niet geïdentificeerd en dus zijn ook diens precieze motieven nog niet duidelijk, maar het vermoeden is dat Bayat weldegelijk geviseerd werd na het verlies op Sclessin vorige zondag.

Bayat is dezer dagen immers niet meer al te populair in Charleroi. De fans keerden zich de voorbije maanden al meermaals tegen hem gezien de povere resultaten van het voorbije jaar.

Moet de dader zwaar gestraft worden?

Meest recent

AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

4
4
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

27
27
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

2
2
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

72
72
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

61
61
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

51
51
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

108
108
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

238
238
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

163
163
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

97
97
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

301
301
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

656
656
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

113
113
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

284
284
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

156
156
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

83
83
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

78
78
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

230
230
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

732
732
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

60
60
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

75
75
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

498
498
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

475
475
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

595
595
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1206
1206

Meer sportnieuws