'Onvrede in Charleroi loopt uit de hand: Bayat aangevallen'

door
'Onvrede in Charleroi loopt uit de hand: Bayat aangevallen'

Charleroi begon sterk aan het seizoen en leek één van de revelaties te zullen worden, maar de Carolo's zijn sindsdien stevig afgegleden. Ze blikken terug op een magere twee op twaalf nadat ze vorig weekend pijnlijk onderuit gingen in de Waalse klassieker tegen Standard.

Daardoor is Charleroi intussen al weggezakt naar de elfde plaats en daardoor moeten ze stilaan weer achterom beginnen kijken, nadat ze vorig seizoen al in de Relegation Play-Off beland waren. De onvrede begint daardoor weer te groeien in het Zwarte Land.

LEES OOK: Winnend Charleroi legt pijnpunten Antwerp genadeloos bloot

Mehdi Bayat overvallen bij hotel

Dat heeft dinsdag tot een spijtig incident geleid. Het Laatste Nieuws meldt dat algemeen directeur Mehdi Bayat in de namiddag aangevallen werd. Het incident speelde zich af net buiten het Van der Valk-hotel in Gosselies, net buiten Charleroi.

De belager van Bayat wist hem zijn gsm en polshorloge te ontfutselen. Die eerste gooide hij vervolgens aggressief op de grond, met het horloge ging hij aan de haal. Bayat raakte bij de aanval ook gewond, al zou het gezien de omstandigheden goed met hem gaan.

Parket vermoedt persoonlijke aanval

Het parket is alvast een onderzoek gestart naar de overval. Een dader werd nog niet geïdentificeerd en dus zijn ook diens precieze motieven nog niet duidelijk, maar het vermoeden is dat Bayat weldegelijk geviseerd werd na het verlies op Sclessin vorige zondag.

Bayat is dezer dagen immers niet meer al te populair in Charleroi. De fans keerden zich de voorbije maanden al meermaals tegen hem gezien de povere resultaten van het voorbije jaar.

Moet de dader zwaar gestraft worden?

Meest recent

Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

2
2
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

38
38
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

198
198
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

117
117
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

71
71
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

560
560
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

627
627
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

393
393
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

90
90
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

392
392
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

719
719
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

136
136
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

720
720
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

194
194
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

192
192
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

418
418
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

206
206
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

361
361
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

445
445
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

23
23
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

262
262
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

60
60
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

369
369
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

338
338
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

88
88

Meer sportnieuws