'Van Dijk richting exit: Liverpool vindt vervanger'

door
'Van Dijk richting exit: Liverpool vindt vervanger'

Na het vertrek van Jurgen Klopp komt er volgende zomer mogelijk alweer een einde aan een tijdperk in Liverpool. Tenslotte lopen dan de contracten van zowel Mohamed Salah, Trent-Alexander Arnold als Virgil van Dijk af. En dus denkt men in Anfield al volop aan de toekomst.

Om hun schoenen te vullen deden de afgelopen weken reeds verschillende namen de ronde. Wat eventueel vers bloed voor het defensief compartiment betreft mag aan dat rijtje volgens CaughtOffisde nu ook Nico Schlotterbeck zijn naam worden toegevoegd.

LEES OOK: Scorende De Cuyper held bij Brighton, Liverpool kan weer winnen

Liverpool wil Schlotterbeck

De 24-jarige Duitser verhuisde twee jaar geleden voor 20 miljoen van SC Freiburg naar Borussia Dortmund, waar hij sindsdien al goed was voor zes doelpunten en 12 assists in 96 optredens. Schlotterbeck ligt nog tot medio 2027 vast in het Signal Iduna Park.

Daar lijkt men dan ook niet bereid om de linkspoot zomaar te laten gaan. Hoewel zijn marktwaarde 'slechts' op 40 miljoen wordt geschat verlangt Dortmund naar verluidt minstens 60 miljoen voor Schlotterbeck. Maar liefst het drievoud van hun eigen investering.

Opvolger voor Van Dijk

Benieuwd of Liverpool bereid is om zo diep in de buidel te tasten voor de potentiële vervanger voor Van Dijk, te meer omdat hij misschien dan toch nog een jaartje aan boord zou blijven. De onderhandelingen over een contractverlenging zijn alvast aan de gang.

Of dat invloed heeft op de interesse in Schlotterbeck valt nog af te wachten. Vermits de 34-jarige Nederlander stilaan een dagje ouder wordt lijkt het voor zijn landgenoot Arne Slot en co sowieso toch tijd om uit te kijken naar iemand om hem op te volgen.

Wie is volgens u een betere verdediger?

Meest recent

Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

44
44
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

100
100
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

34
34
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

317
317
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

41
41
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

90
90
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

375
375
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

121
121
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

166
166
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

136
136
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

173
173
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

321
321
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

456
456
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

156
156
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

637
637
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

326
326
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

206
206
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

332
332
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

272
272
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1023
1023
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

473
473
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

326
326
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

155
155
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

278
278
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

254
254

Meer sportnieuws