'Van Dijk richting exit: Liverpool vindt vervanger'

185 stemmen
'Van Dijk richting exit: Liverpool vindt vervanger'

Na het vertrek van Jurgen Klopp komt er volgende zomer mogelijk alweer een einde aan een tijdperk in Liverpool. Tenslotte lopen dan de contracten van zowel Mohamed Salah, Trent-Alexander Arnold als Virgil van Dijk af. En dus denkt men in Anfield al volop aan de toekomst.

Om hun schoenen te vullen deden de afgelopen weken reeds verschillende namen de ronde. Wat eventueel vers bloed voor het defensief compartiment betreft mag aan dat rijtje volgens CaughtOffisde nu ook Nico Schlotterbeck zijn naam worden toegevoegd.

LEES OOK: Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

Liverpool wil Schlotterbeck

De 24-jarige Duitser verhuisde twee jaar geleden voor 20 miljoen van SC Freiburg naar Borussia Dortmund, waar hij sindsdien al goed was voor zes doelpunten en 12 assists in 96 optredens. Schlotterbeck ligt nog tot medio 2027 vast in het Signal Iduna Park.

Daar lijkt men dan ook niet bereid om de linkspoot zomaar te laten gaan. Hoewel zijn marktwaarde 'slechts' op 40 miljoen wordt geschat verlangt Dortmund naar verluidt minstens 60 miljoen voor Schlotterbeck. Maar liefst het drievoud van hun eigen investering.

Opvolger voor Van Dijk

Benieuwd of Liverpool bereid is om zo diep in de buidel te tasten voor de potentiële vervanger voor Van Dijk, te meer omdat hij misschien dan toch nog een jaartje aan boord zou blijven. De onderhandelingen over een contractverlenging zijn alvast aan de gang.

Of dat invloed heeft op de interesse in Schlotterbeck valt nog af te wachten. Vermits de 34-jarige Nederlander stilaan een dagje ouder wordt lijkt het voor zijn landgenoot Arne Slot en co sowieso toch tijd om uit te kijken naar iemand om hem op te volgen.

Wie is volgens u een betere verdediger?

Meest recent

Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

9
9
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

48
48
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

126
126
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

24
24
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

125
125
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

70
70
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

260
260
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

380
380
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

344
344
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

131
131
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

78
78
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

372
372
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

102
102
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

195
195
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

473
473
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

131
131
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

325
325
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

549
549
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

299
299
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

972
972
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

460
460
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

353
353
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

322
322
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

91
91
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

654
654

Meer sportnieuws