Verhaeghe hakt knoop door over verkoop Club Brugge

629
Verhaeghe hakt knoop door over verkoop Club Brugge

Club Brugge kende een gedaanteverandering met de komst van onder meer Bob Madou als nieuwe CEO, Maarten Dedobbeleer als Sports Director en Dévy Rigaux als Director of Football. Ook Lucas Verhaeghe, zoon van Bart Verhaeghe, werd binnengehaald.

In de wandelgangen gaan geruchten rond dat Bart Verhaeghe de club zou willen verkopen. Zoon Lucas gaf een interview aan HUMO en liet zich onder meer uit over een mogelijke verkoop van Club Brugge.

LEES OOK: Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

In de familie

Volgens Lucas is vader Bart Verhaeghe niet van plan Club Brugge snel te verkopen. “Waarom mijn vader me erbij wilde? Om het in de familie te houden. En om een signaal te geven dat hij niet van plan is om Club Brugge snel te verkopen. Mijn zussen zijn al langer bestuurder in de andere vennootschappen, maar dat staat minder in de aandacht. Club is voetbal en dat valt meer op.”

Voorlopig zetelt Lucas mee in de Raad van Bestuur, maar vooral om bij te leren. “Er wordt op zo’n raad van bestuur gesproken over wat op dat moment bij Club gaande is, op sportief en zakelijk vlak. Als ze mijn mening vragen, zal ik die geven, maar ook daar ken ik mijn plaats. Ook daar zit ik in de eerste plaats om te leren”, citeert Het Laatste Nieuws.

Stage gelopen

Lucas Verhaeghe liep eerder al stage bij Club Brugge, maar klopte eigenlijk eerst aan bij RB Salzburg. Uiteindelijk viel de keuze toch op Blauw-Zwart. “Ze stelden na anderhalve maand een videogesprek voor, om kennis te maken. Maar voor mij werd het in die zes weken almaar duidelijker dat ik toch voor Club Brugge wilde kiezen.”

Lucas kwam aan in een periode met veel veranderingen. “Club kende een woelig jaar. Vincent Mannaert ging weg. Er kwam een reorganisatie, met Bob Madou als nieuwe CEO, Dévy Rigaux als director of football en Maarten Dedobbeleer als sports director. Dévy’s takenpakket werd zo groot dat hij hulp kon gebruiken. Toen ze mij daarvoor vroegen, moest ik niet lang nadenken.”

Een goede keuze van Verhaeghe?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

50
50
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

84
84
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

48
48
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

98
98
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

61
61
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

22
22
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

399
399
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

81
81
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

63
63
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

163
163
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

297
297
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

339
339
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

158
158
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws