Verhaeghe hakt knoop door over verkoop Club Brugge

door
Verhaeghe hakt knoop door over verkoop Club Brugge

Club Brugge kende een gedaanteverandering met de komst van onder meer Bob Madou als nieuwe CEO, Maarten Dedobbeleer als Sports Director en Dévy Rigaux als Director of Football. Ook Lucas Verhaeghe, zoon van Bart Verhaeghe, werd binnengehaald.

In de wandelgangen gaan geruchten rond dat Bart Verhaeghe de club zou willen verkopen. Zoon Lucas gaf een interview aan HUMO en liet zich onder meer uit over een mogelijke verkoop van Club Brugge.

LEES OOK: Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

In de familie

Volgens Lucas is vader Bart Verhaeghe niet van plan Club Brugge snel te verkopen. “Waarom mijn vader me erbij wilde? Om het in de familie te houden. En om een signaal te geven dat hij niet van plan is om Club Brugge snel te verkopen. Mijn zussen zijn al langer bestuurder in de andere vennootschappen, maar dat staat minder in de aandacht. Club is voetbal en dat valt meer op.”

Voorlopig zetelt Lucas mee in de Raad van Bestuur, maar vooral om bij te leren. “Er wordt op zo’n raad van bestuur gesproken over wat op dat moment bij Club gaande is, op sportief en zakelijk vlak. Als ze mijn mening vragen, zal ik die geven, maar ook daar ken ik mijn plaats. Ook daar zit ik in de eerste plaats om te leren”, citeert Het Laatste Nieuws.

Stage gelopen

Lucas Verhaeghe liep eerder al stage bij Club Brugge, maar klopte eigenlijk eerst aan bij RB Salzburg. Uiteindelijk viel de keuze toch op Blauw-Zwart. “Ze stelden na anderhalve maand een videogesprek voor, om kennis te maken. Maar voor mij werd het in die zes weken almaar duidelijker dat ik toch voor Club Brugge wilde kiezen.”

Lucas kwam aan in een periode met veel veranderingen. “Club kende een woelig jaar. Vincent Mannaert ging weg. Er kwam een reorganisatie, met Bob Madou als nieuwe CEO, Dévy Rigaux als director of football en Maarten Dedobbeleer als sports director. Dévy’s takenpakket werd zo groot dat hij hulp kon gebruiken. Toen ze mij daarvoor vroegen, moest ik niet lang nadenken.”

Een goede keuze van Verhaeghe?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

33
33
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

22
22
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

30
30
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

21
21
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

91
91
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

68
68
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

51
51
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

222
222
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

339
339
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

80
80
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

130
130
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

145
145
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

111
111
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

98
98
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

122
122
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

205
205
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

140
140
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

692
692
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

545
545
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

173
173
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

178
178
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

222
222
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

33
33
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

297
297
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

199
199

Meer sportnieuws