Verhaeghe hakt knoop door over verkoop Club Brugge

door
Verhaeghe hakt knoop door over verkoop Club Brugge

Club Brugge kende een gedaanteverandering met de komst van onder meer Bob Madou als nieuwe CEO, Maarten Dedobbeleer als Sports Director en Dévy Rigaux als Director of Football. Ook Lucas Verhaeghe, zoon van Bart Verhaeghe, werd binnengehaald.

In de wandelgangen gaan geruchten rond dat Bart Verhaeghe de club zou willen verkopen. Zoon Lucas gaf een interview aan HUMO en liet zich onder meer uit over een mogelijke verkoop van Club Brugge.

LEES OOK: 'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

In de familie

Volgens Lucas is vader Bart Verhaeghe niet van plan Club Brugge snel te verkopen. “Waarom mijn vader me erbij wilde? Om het in de familie te houden. En om een signaal te geven dat hij niet van plan is om Club Brugge snel te verkopen. Mijn zussen zijn al langer bestuurder in de andere vennootschappen, maar dat staat minder in de aandacht. Club is voetbal en dat valt meer op.”

Voorlopig zetelt Lucas mee in de Raad van Bestuur, maar vooral om bij te leren. “Er wordt op zo’n raad van bestuur gesproken over wat op dat moment bij Club gaande is, op sportief en zakelijk vlak. Als ze mijn mening vragen, zal ik die geven, maar ook daar ken ik mijn plaats. Ook daar zit ik in de eerste plaats om te leren”, citeert Het Laatste Nieuws.

Stage gelopen

Lucas Verhaeghe liep eerder al stage bij Club Brugge, maar klopte eigenlijk eerst aan bij RB Salzburg. Uiteindelijk viel de keuze toch op Blauw-Zwart. “Ze stelden na anderhalve maand een videogesprek voor, om kennis te maken. Maar voor mij werd het in die zes weken almaar duidelijker dat ik toch voor Club Brugge wilde kiezen.”

Lucas kwam aan in een periode met veel veranderingen. “Club kende een woelig jaar. Vincent Mannaert ging weg. Er kwam een reorganisatie, met Bob Madou als nieuwe CEO, Dévy Rigaux als director of football en Maarten Dedobbeleer als sports director. Dévy’s takenpakket werd zo groot dat hij hulp kon gebruiken. Toen ze mij daarvoor vroegen, moest ik niet lang nadenken.”

Een goede keuze van Verhaeghe?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

2
2
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

14
14
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

50
50
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

142
142
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

76
76
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

128
128
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

157
157
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

344
344
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

247
247
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

76
76
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

613
613
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

206
206
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

237
237
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

218
218
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

100
100
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

57
57
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

171
171
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

521
521
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

220
220
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

100
100
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

439
439
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

545
545
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

61
61
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

218
218
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

747
747

Meer sportnieuws