Verhaeghe hakt knoop door over verkoop Club Brugge

door
Verhaeghe hakt knoop door over verkoop Club Brugge

Club Brugge kende een gedaanteverandering met de komst van onder meer Bob Madou als nieuwe CEO, Maarten Dedobbeleer als Sports Director en Dévy Rigaux als Director of Football. Ook Lucas Verhaeghe, zoon van Bart Verhaeghe, werd binnengehaald.

In de wandelgangen gaan geruchten rond dat Bart Verhaeghe de club zou willen verkopen. Zoon Lucas gaf een interview aan HUMO en liet zich onder meer uit over een mogelijke verkoop van Club Brugge.

LEES OOK: 'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

In de familie

Volgens Lucas is vader Bart Verhaeghe niet van plan Club Brugge snel te verkopen. “Waarom mijn vader me erbij wilde? Om het in de familie te houden. En om een signaal te geven dat hij niet van plan is om Club Brugge snel te verkopen. Mijn zussen zijn al langer bestuurder in de andere vennootschappen, maar dat staat minder in de aandacht. Club is voetbal en dat valt meer op.”

Voorlopig zetelt Lucas mee in de Raad van Bestuur, maar vooral om bij te leren. “Er wordt op zo’n raad van bestuur gesproken over wat op dat moment bij Club gaande is, op sportief en zakelijk vlak. Als ze mijn mening vragen, zal ik die geven, maar ook daar ken ik mijn plaats. Ook daar zit ik in de eerste plaats om te leren”, citeert Het Laatste Nieuws.

Stage gelopen

Lucas Verhaeghe liep eerder al stage bij Club Brugge, maar klopte eigenlijk eerst aan bij RB Salzburg. Uiteindelijk viel de keuze toch op Blauw-Zwart. “Ze stelden na anderhalve maand een videogesprek voor, om kennis te maken. Maar voor mij werd het in die zes weken almaar duidelijker dat ik toch voor Club Brugge wilde kiezen.”

Lucas kwam aan in een periode met veel veranderingen. “Club kende een woelig jaar. Vincent Mannaert ging weg. Er kwam een reorganisatie, met Bob Madou als nieuwe CEO, Dévy Rigaux als director of football en Maarten Dedobbeleer als sports director. Dévy’s takenpakket werd zo groot dat hij hulp kon gebruiken. Toen ze mij daarvoor vroegen, moest ik niet lang nadenken.”

Een goede keuze van Verhaeghe?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

38
38
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

63
63
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

80
80
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

37
37
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

235
235
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

125
125
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

420
420
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

161
161
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

209
209
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

446
446
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

684
684
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

682
682
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

123
123
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

376
376
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

590
590
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

539
539
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

433
433
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws