Mulder en De Boer hakken in op 'liegende' Lang: “Totale onzin!"

165 stemmen
Mulder en De Boer hakken in op 'liegende' Lang: “Totale onzin!

Noa Lang houdt de gemoederen bezig in Nederland. De voormalige buitenspeler van Club Brugge speelt vooral tweede viool bij PSV, maar was in de overwinning (1-2) tegen AZ wel trefzeker. Met een apart handgebaar stampte hij echter tegen de schenen van het thuispubliek.

Nadien kwam Lang op TikTok met een bizarre uitleg over zijn opvallende viering. Analist Ronald de Boer gelooft er echter niets van en maakt de Oranje-international volledig af. Ook Youri Mulder houdt zich niet in over de winger van PSV Eindhoven.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Totale onzin

Lang brengt een nieuw liedje uit met Ronnie Flex en suggereerde op sociale media dat zijn viering daarmee te maken had. De Boer denkt er het zijne van. "Dit slaat nergens op. Je kunt dit liedje al in je hoofd hebben, dat zingt hij gewoon even. Hij maakt er nu gewoon een één-tweetje van. Hij dacht: ik moet erop reageren, hoe kan ik dat nou een beetje verzachten? Hij doet nu alsof hij met die clip bezig was, maar dat is gewoon totale onzin."

Ook Youri Mulder, zoon van Jan Mulder, snapt niets van de houding van Lang. "Hij maakt zijn eerste Eredivisie-goal met een normale intikker... Ik zou het sowieso nooit doen, maar om nou gelijk de aandacht op je te vestigen als je één simpele goal maakt, terwijl hij dit seizoen nog weinig gepresteerd heeft: dat lijkt me toch niet zo verstandig”, zei de analist tijdens Rondo.

Altijd in opspraak

Dat Lang een ‘typetje’ is weten we al van in zijn tijd op de Belgische velden. Ook bij Club Brugge kwam de Nederlander vaak in opspraak. Bij PSV is dat niet anders. De Boer vindt dat hij dat achterwege moet laten. “Ik vind het een geweldige speler, maar hij moet gewoon zijn voeten laten spreken. Dit soort dingen: voor wat?"

Vind jij de houding van Noa Lang irritant?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

25
25
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

29
29
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

28
28
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

127
127
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

59
59
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

219
219
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

230
230
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

67
67
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

289
289
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

442
442
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

315
315
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

381
381
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

145
145
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

67
67
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

122
122
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

102
102
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

51
51
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

221
221
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

279
279
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

135
135
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

806
806
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

529
529
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

293
293

Meer sportnieuws