Mulder en De Boer hakken in op 'liegende' Lang: “Totale onzin!"

165 stemmen
Mulder en De Boer hakken in op 'liegende' Lang: “Totale onzin!

Noa Lang houdt de gemoederen bezig in Nederland. De voormalige buitenspeler van Club Brugge speelt vooral tweede viool bij PSV, maar was in de overwinning (1-2) tegen AZ wel trefzeker. Met een apart handgebaar stampte hij echter tegen de schenen van het thuispubliek.

Nadien kwam Lang op TikTok met een bizarre uitleg over zijn opvallende viering. Analist Ronald de Boer gelooft er echter niets van en maakt de Oranje-international volledig af. Ook Youri Mulder houdt zich niet in over de winger van PSV Eindhoven.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Totale onzin

Lang brengt een nieuw liedje uit met Ronnie Flex en suggereerde op sociale media dat zijn viering daarmee te maken had. De Boer denkt er het zijne van. "Dit slaat nergens op. Je kunt dit liedje al in je hoofd hebben, dat zingt hij gewoon even. Hij maakt er nu gewoon een één-tweetje van. Hij dacht: ik moet erop reageren, hoe kan ik dat nou een beetje verzachten? Hij doet nu alsof hij met die clip bezig was, maar dat is gewoon totale onzin."

Ook Youri Mulder, zoon van Jan Mulder, snapt niets van de houding van Lang. "Hij maakt zijn eerste Eredivisie-goal met een normale intikker... Ik zou het sowieso nooit doen, maar om nou gelijk de aandacht op je te vestigen als je één simpele goal maakt, terwijl hij dit seizoen nog weinig gepresteerd heeft: dat lijkt me toch niet zo verstandig”, zei de analist tijdens Rondo.

Altijd in opspraak

Dat Lang een ‘typetje’ is weten we al van in zijn tijd op de Belgische velden. Ook bij Club Brugge kwam de Nederlander vaak in opspraak. Bij PSV is dat niet anders. De Boer vindt dat hij dat achterwege moet laten. “Ik vind het een geweldige speler, maar hij moet gewoon zijn voeten laten spreken. Dit soort dingen: voor wat?"

Vind jij de houding van Noa Lang irritant?

Meest recent

Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

22
22
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

20
20
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

57
57
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

120
120
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

54
54
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

225
225
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

562
562
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

372
372
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

263
263
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

432
432
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

128
128
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

152
152
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

190
190
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

426
426
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

540
540
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

205
205
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

378
378
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

307
307
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

78
78
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

314
314
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

136
136
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

158
158
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

628
628
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

169
169
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

218
218

Meer sportnieuws