Mulder en De Boer hakken in op 'liegende' Lang: “Totale onzin!"

door
Mulder en De Boer hakken in op 'liegende' Lang: “Totale onzin!

Noa Lang houdt de gemoederen bezig in Nederland. De voormalige buitenspeler van Club Brugge speelt vooral tweede viool bij PSV, maar was in de overwinning (1-2) tegen AZ wel trefzeker. Met een apart handgebaar stampte hij echter tegen de schenen van het thuispubliek.

Nadien kwam Lang op TikTok met een bizarre uitleg over zijn opvallende viering. Analist Ronald de Boer gelooft er echter niets van en maakt de Oranje-international volledig af. Ook Youri Mulder houdt zich niet in over de winger van PSV Eindhoven.

LEES OOK: Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Totale onzin

Lang brengt een nieuw liedje uit met Ronnie Flex en suggereerde op sociale media dat zijn viering daarmee te maken had. De Boer denkt er het zijne van. "Dit slaat nergens op. Je kunt dit liedje al in je hoofd hebben, dat zingt hij gewoon even. Hij maakt er nu gewoon een één-tweetje van. Hij dacht: ik moet erop reageren, hoe kan ik dat nou een beetje verzachten? Hij doet nu alsof hij met die clip bezig was, maar dat is gewoon totale onzin."

Ook Youri Mulder, zoon van Jan Mulder, snapt niets van de houding van Lang. "Hij maakt zijn eerste Eredivisie-goal met een normale intikker... Ik zou het sowieso nooit doen, maar om nou gelijk de aandacht op je te vestigen als je één simpele goal maakt, terwijl hij dit seizoen nog weinig gepresteerd heeft: dat lijkt me toch niet zo verstandig”, zei de analist tijdens Rondo.

Altijd in opspraak

Dat Lang een ‘typetje’ is weten we al van in zijn tijd op de Belgische velden. Ook bij Club Brugge kwam de Nederlander vaak in opspraak. Bij PSV is dat niet anders. De Boer vindt dat hij dat achterwege moet laten. “Ik vind het een geweldige speler, maar hij moet gewoon zijn voeten laten spreken. Dit soort dingen: voor wat?"

Vind jij de houding van Noa Lang irritant?

Meest recent

'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

15
15
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

448
448
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

142
142
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

211
211
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

22
22
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

132
132
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

177
177
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

14
14
Hasi viseert drie spelers na dramatische prestatie

In november leek Anderlecht zich nog te ontpoppen tot titelkandidaat na zeges in de toppers tegen ...

405
405
Knaltransfer Carrasco: "Hij is een uitstekende speler"

Yannick Carrasco is intussen 2,5 jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Shabab in de zomer ...

76
76
Hazard begrijpt fans: "Niet genoeg wat we laten zien"

Anderlecht beleefde zondag alweer een pijnlijke avond in de competitie. Het bleef in eigen stadion ...

117
117
'Nieuwe wending: na basisplaats vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht liet zondagavond pijnlijke punten liggen tegen rode lantaarn Dender. Besnik Hasi kon in ...

326
326
Geen goede zaak voor PO1: Mechelen redt pas op valreep punt

De strijd om de top zes is weer een beetje spannender geworden. KV Mechelen liet de concurrentie ...

69
69
Hoogspanning Anderlecht: spelers op matje, ontslag Hasi gevraagd

De motor van RSC Anderlecht blijft voorlopig sputteren in de Jupiler Pro League. Zondagavond raakte ...

669
669
Nieuwe klap Anderlecht: rode lantaarn pakt gouden punt

RSC Anderlecht heeft zondagavond opnieuw averij opgelopen in de Jupiler Pro League. Paars-Wit kon ...

237
237
Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Romelu Lukaku heeft zijn eerste speelminuten van het seizoen gemaakt. Na maanden revalideren maakte ...

56
56
‘Vermeeren schrikt zich rot: OM maakt schokbeslissing’

Marseille wil z’n middenveld komende zomer compleet hertekenen. En dat nieuws komt als een ...

517
517
Sensatie! United reanimeert titelstrijd met zege op Arsenal

Zelf kampioen worden zit er allicht niet meer in, maar Manchester United drukt wel zijn stempel op ...

97
97
Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Tom Waes zal ongetwijfeld blij zijn dat we in een nieuw jaar zitten. 2025 was turbulent voor het ...

26
26
Anderlecht uitgefloten aan rust: 'opvolger Hasi' al genoemd

Na de recente 1 op 9 wou RSC Anderlecht zo snel mogelijk aanknopen met een overwinning in de Jupiler ...

551
551
Straffe beelden: Stromae zet Lotto Park in vuur en vlam

RSC Anderlecht heeft op sportief vlak allerminst een succesvolle periode achter de rug. Maar qua ...

56
56
Barça leider na pareltje Yamal, extra ademruimte Van Persie

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in de Spaanse Primera Division. De Catalanen wonnen met ...

24
24
'Club Brugge all-in: tweede duurste aanwinst uit clubgeschiedenis'

Met Félix Lemaréchal heeft Club Brugge zijn eerste aanwinst van de mercato ...

983
983
SK Beveren wint na tumult in slotfase, Vanderhaeghe baalt

SK Beveren blijft door de competitie razen in de Challenger Pro League. Op de Freethiel boekte de ...

180
180
Onwaarschijnlijk: Racing Genk faalt na knotsgekke slotfase

Racing Genk blijft krasselen in de eigen competitie. De Limburgers leken lange tijd op weg naar een ...

374
374

Meer sportnieuws