Smets ziet werkpunt bij KRC Genk: opletten geblazen

229 stemmen
Smets ziet werkpunt bij KRC Genk: opletten geblazen

KRC Genk had het knap lastig met een tienkoppig STVV. Voor Matte Smets en Jarne Steuckers was het een leuk weerzien met hun ex-ploeg, die laatste scoorde uiteindelijk de bepalende treffer. Zij spraken na de match met Sporza.

LEES OOK: ‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Tevreden Smets

Smets was uiteraard tevreden met de drie punten. "We hebben gevochten voor de drie punten en die zijn binnen. Dat is het belangrijkste. We konden meer gescoord hebben en de tegendoelpunten waren ook te vermijden. Het is niet altijd makkelijk om tegen 10 man te spelen. We hebben vaak de vrije man gevonden, maar soms niet. Dan kwamen ze er snel uit met hun counters. We zijn een ploeg die heel aanvallend wil spelen, maar soms moeten we ook zorgen dat we defensief goed staan", aldus de Rode Duivel.

Steuckers was dus weer bepalend. De linkspoot scoorde met een knap schot. Hij had ook mooie woorden voor Thorsten Fink.

Scorende Steuckers

"Het was een heel leuke wedstrijd om tegen vrienden te spelen. De wedstrijd kon wel iets beter van onze kant. We waren iets te slordig, waardoor we hen ook kansen gaven. Het is nooit fijn om uitgefloten te worden, maar ik snap het wel. Het was fijn om te scoren. Om dat in deze wedstrijd te doen is mooi. Dit was ook voor de coach (die zijn moeder deze week verloor). We zagen hoe sterk hij was de afgelopen dagen. Hij wilde zijn emoties zo weinig mogelijk laten zien in de kleedkamer."

Is dit Genk een grote titelkandidaat?

Meest recent

Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

15
15
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

155
155
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

38
38
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

109
109
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

141
141
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

450
450
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

275
275
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

633
633
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

242
242
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

404
404
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

199
199
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

129
129
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

372
372
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

39
39
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

463
463
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

94
94
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

311
311
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

616
616
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

75
75
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

236
236
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

110
110
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

379
379
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

610
610
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

451
451
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

204
204

Meer sportnieuws