Wissel van de wacht bij KRC Genk? Fink spreekt klare taal

638
Wissel van de wacht bij KRC Genk? Fink spreekt klare taal

Na tien speeldagen is KRC Genk de fiere koploper in de competitie. Toch wordt er hier en daar geopperd dat Thorsten Fink iets moet wijzigen aan zijn succesformule. Een van zijn vaste invallers solliciteert dan ook nadrukkelijk naar een basisplaats.

Een van de redenen waarom de Limburgers bovenaan het klassement prijken zijn de vele supersubs in de Cegeka Arena. Terwijl op de flanken onder meer Christopher Bonsu Baah en Yira Sor mekaar geregeld aflossen blijft de pikorde diep in de punt voorlopig echter duidelijk.

LEES OOK: Interlandbreak hakt erin bij KRC Genk: grote valkuil

Basisplaats voor Oh?

Daar opteert Fink steevast voor Tolu Arokodare, die hij afgelopen zomer haast eigenhandig aan boord hield. Met zes doelpunten bedankte de boomlange Nigeriaan zijn coach al voor het vertrouwen, al vlogen de ballen de voorbije weken toch net iets minder vlot tegen de touwen.

En dat terwijl zijn back-up Hyeon-gyu Oh haast met de ogen dicht scoort. De 23-jarige Zuid-Koreaan, deze zomer voor bijna drie miljoen weggeplukt bij Celtic, was in zijn laatste vier invalbeurten goed voor drie goals en een assist. Ook bij zijn nationale ploeg trof Oh zopas raak.

Fink vertrouwt Tolu

"Oh blijft maar scoren. Hij zet zijn trainer op die manier onder druk", liet Fink gekscherend optekenen bij Het Belang van Limburg. Om nadien toch in zijn kaarten te laten kijken. "Hij hoeft niet te starten om enorm belangrijk te zijn en is op zijn sterkst als er gaandeweg ruimte komt."

"Bovendien zag ik de voorbije dagen een gedreven Arokodare. Zijn laatste twee matchen waren iets minder, maar of hij de druk voelt? Hij moet uitgaan van zijn eigen kwaliteiten", klinkt het verder nog. Voorlopig lijkt de Duitser dus niet van plan om te raken aan zijn hiërarchie voorin.

Wie is volgens u een betere spits?

Meest recent

De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

3
3
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

25
25
‘Unieke status’ Courtois bij Duivels ontleed: “Speciale regels”

Thibaut Courtois (ex-KRC Genk) laat de Nations League aan zich voorbijgaan. Mark van Bommel ...

26
26
Union slaat weer toe: goudhaantje van vijfde niveau

Union SG doet het elke mercato weer. Relatief onbekende spelers binnenhalen en die een kans geven ...

64
64
Nicolas Frutos slaat hard terug bij Sporting Charleroi

Sporting Charleroi is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Carolo’s staan op een vierde ...

50
50
Interlandbreak hakt erin bij KRC Genk: grote valkuil

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver, maar de competitie ligt nu drie weken stil voor een ...

66
66
Bizarre beelden: pletwals rijdt op ex-Engelse international

Vanuit Thailand komen zotte beelden overgewaaid. In de hoogste klasse werd ex-Engelse international ...

14
14
TRANSFERUURTJE: ‘Club vreest vertrek, Anderlecht grijpt in’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

334
334
Gianni Infantino gooit alles in de strijd met brief

De kritiek op Gianni Infantino was snoeihard de afgelopen weken. Na het WK kreeg de FIFA-baas enorm ...

62
62
Nicolas Frutos daagt Mario Kohnen bij Charleroi uit

Sporting Charleroi is sterk aan het seizoen begonnen. Met 18 punten uit zeven wedstrijden staan de ...

55
55
Atlético maakt Real belachelijk: Mourinho afgemaakt

De Madrileense derby tussen Real Madrid en Atlético Madrid blijft nazinderen. José ...

84
84
Israël woest na Ierse uitspraken: “Hypocriet en dom!”

De vlam zit al ferm in de pan voor de clash tussen Ierland en Israël. De Ierse bondscoach ...

107
107
KSC Lokeren pakt uit met comeback: ‘Schat aan ervaring’

KSC Lokeren heeft nog een aanwinst voorgesteld. De zomermercato zit er al een tijdje op, maar toch ...

77
77
Mark van Bommel legt lat erg hoog met straffe speech

Mark van Bommel is begonnen als bondscoach van de Rode Duivels. De Nederlander is de opvolger van ...

143
143
"Fenomenaal" - Hein gelooft ogen niet bij JPL-uitblinker

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop, inmiddels zijn al zeven speeldagen afgerond. En ...

244
244
Gemiste kans Van Bommel? "Verbazend dat hij er niet bij is"

Mark van Bommel heeft zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach samengesteld. Daarin voorzag hij ...

231
231
Tresoldi-soap duurt voort: "De wereld is veranderd"

Club Brugge ziet deze week weer een waslijst aan internationals uitzwermen. Ook Nicolo Tresoldi zal ...

249
249
'Zidane drukt stempel: Mbappé krijgt drastische boodschap'

Mark van Bommel is begonnen aan zijn eerste interland-periode bij de Rode Duivels. En ook bij ...

164
164
"Minstens 10 jaar" - Club Brugge-voorspelling doet Anderlecht huiveren

RSC Anderlecht blijft de met voorsprong meest succesvolle club uit de geschiedenis van het Belgische ...

1075
1075
Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

250
250
Grote Mannaert-wending bij KBVB: doorbraak in de maak

De Rode Duivels trappen deze week hun campagne in de Nations League op gang. Ondertussen blijft het ...

155
155
‘Lammens afgemaakt: Van Bommel doet straffe ingreep’

Senne Lammens krijgt meteen een opvallend signaal van Mark van Bommel. Net nu de doelman bij ...

510
510
'Real zes punten achter: Mourinho viseert grote naam'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

238
238
Union haalt wéér ruwe diamant: "Interesse lang duidelijk"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

168
168
Verrassende Duivel maakt indruk: eerste basisplaats lonkt

De Rode Duivels zijn voor het eerst sinds het WK weer samengekomen. Maandag werd verzamelen geblazen ...

442
442

Meer sportnieuws