AA Gent aast op topdeal: Premier League komt dichterbij

door
AA Gent aast op topdeal: Premier League komt dichterbij

Bij AA Gent verkochten ze dit seizoen heel wat spelers en dat vulde de kassa goed. De kans bestaat dat de Buffalo’s in januari nog een sterkhouder zien vertrekken. Geen paniek voor Wouter Vrancken & co: de vervanger loopt al rond bij AA Gent.

LEES OOK: De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

Brown presteert goed bij AA Gent

Eén van de jongens die wel eens andere oorden zou kunnen gaan opzoeken, is Archie Brown. De Britse linkerflankspeler werd in de zomer al gelinkt aan een transfer. Hij sprak bij Circus Daily over een mogelijk vertrek bij AA Gent. Als Britse speler lijkt de Premier League de Heilige Graal te zijn. Niet zozeer voor Brown.

"Ik denk dat mijn droom gewoon is om op het hoogst mogelijke niveau te spelen. Of mij dat nu terugbrengt naar Engeland, of naar een andere topcompetitie, dat is niet belangrijk. Ik wil strijden voor de grootste prijzen”, zegt hij. “Ik hoop dat ik op een dag ook mijn land mag vertegenwoordigen. We zien wel wat de toekomst zal brengen”, aldus de 22-jarige linkerflankaanvaller.

Premier League lonkt al

 AA Gent haalde Brown voor 4 miljoen euro weg bij Lausanne-Sport en hij groeide al snel uit tot een smaakmaker bij AA Gent. Volgens Transfermarkt is zijn marktwaarde al gestegen naar 7 miljoen euro en Brown werd al meermaals gelinkt aan Engelse clubs. AA Gent heeft met Tiago Araujo zijn vervanger al in de kern.

Zal hij in januari vertrekken?

Meest recent

Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

8
8
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

21
21
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

15
15
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

55
55
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

13
13
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

258
258
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

116
116
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

34
34
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

40
40
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

96
96
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

193
193
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

298
298
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

515
515
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

221
221
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

201
201
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

188
188
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

148
148
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

471
471
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

288
288
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1051
1051
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

614
614
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

76
76
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

526
526
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

154
154
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

170
170

Meer sportnieuws