Hubert geeft zijn ambities bij Anderlecht prijs

door
Hubert geeft zijn ambities bij Anderlecht prijs

Na het interlandvoetbal is de Jupiler Pro League vanaf vrijdag weer aan de beurt. In de opener van de elfde speeldag gaat Anderlecht op bezoek bij Beerschot en dat wordt voor David Hubert zijn vuurdoop als 'echte' hoofdtrainer van Anderlecht.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Hubert weet dat Anderlecht snakt naar prijzen

De voorbije maand stond de 36-jarige al vijf officiële matchen ad interim aan het roer, maar tijdens de interlandbreak kwam de bevestiging dat hij aan mag blijven. Zijn prestaties zullen voortaan wellicht anders bekeken worden en ook het verwachtingspatroon zal veranderen.

Hubert beseft echter maar al te goed wat er verwacht wordt van een trainer van Anderlecht. "Het is mijn doel om succes te hebben en zo hoog mogelijk te eindigen. Natuurlijk weet ik dat er dan bij een club als Anderlecht gesproken wordt over prijzen winnen", weet hij bij Mauve TV. "Ik weet hoe zeer dat hier leeft. Maar dat mag ons niet verblinden voor wat we nu moeten doen."

Nog véél werk aan de winkel

In eerste instantie is het doel van Hubert immers om zijn spelers elke dag beter te maken, in de hoop dat op die manier de resultaten uiteindelijk zullen volgen. Maar garanties zijn er uiteraard nooit en dus lijkt de coach zich niet vast te willen pinnen op concrete doelstellingen.

Hij ziet Anderlecht bovendien van ver komen. "We zien dat er enorm veel werk is. We zijn absoluut nog niet waar we moeten zijn of waar ik hoop dat we uiteindelijk toe gaan komen", aldus Hubert. "Laat ons dus vooral nederig zijn. We hebben nog een druk programma voor de boeg met Europees voetbal en de beker die er nog bijkomt. We gaan werk genoeg hebben."

Zal Hubert dit seizoen een prijs pakken met Anderlecht?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

38
38
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

20
20
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

44
44
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

53
53
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

46
46
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

83
83
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

269
269
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

107
107
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

284
284
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

401
401
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

283
283
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

140
140
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

417
417
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

124
124

Meer sportnieuws