Hubert geeft zijn ambities bij Anderlecht prijs

door
Hubert geeft zijn ambities bij Anderlecht prijs

Na het interlandvoetbal is de Jupiler Pro League vanaf vrijdag weer aan de beurt. In de opener van de elfde speeldag gaat Anderlecht op bezoek bij Beerschot en dat wordt voor David Hubert zijn vuurdoop als 'echte' hoofdtrainer van Anderlecht.

LEES OOK: 'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

Hubert weet dat Anderlecht snakt naar prijzen

De voorbije maand stond de 36-jarige al vijf officiële matchen ad interim aan het roer, maar tijdens de interlandbreak kwam de bevestiging dat hij aan mag blijven. Zijn prestaties zullen voortaan wellicht anders bekeken worden en ook het verwachtingspatroon zal veranderen.

Hubert beseft echter maar al te goed wat er verwacht wordt van een trainer van Anderlecht. "Het is mijn doel om succes te hebben en zo hoog mogelijk te eindigen. Natuurlijk weet ik dat er dan bij een club als Anderlecht gesproken wordt over prijzen winnen", weet hij bij Mauve TV. "Ik weet hoe zeer dat hier leeft. Maar dat mag ons niet verblinden voor wat we nu moeten doen."

Nog véél werk aan de winkel

In eerste instantie is het doel van Hubert immers om zijn spelers elke dag beter te maken, in de hoop dat op die manier de resultaten uiteindelijk zullen volgen. Maar garanties zijn er uiteraard nooit en dus lijkt de coach zich niet vast te willen pinnen op concrete doelstellingen.

Hij ziet Anderlecht bovendien van ver komen. "We zien dat er enorm veel werk is. We zijn absoluut nog niet waar we moeten zijn of waar ik hoop dat we uiteindelijk toe gaan komen", aldus Hubert. "Laat ons dus vooral nederig zijn. We hebben nog een druk programma voor de boeg met Europees voetbal en de beker die er nog bijkomt. We gaan werk genoeg hebben."

Zal Hubert dit seizoen een prijs pakken met Anderlecht?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

8
8
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

33
33
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

333
333
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

290
290
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

175
175
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

227
227
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

66
66
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

566
566
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

208
208
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

390
390
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

608
608
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

210
210
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

389
389
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

164
164
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

163
163
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

75
75
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

258
258
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

78
78
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

334
334
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

227
227
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

236
236
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

529
529
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws