Hubert geeft zijn ambities bij Anderlecht prijs

door
Hubert geeft zijn ambities bij Anderlecht prijs

Na het interlandvoetbal is de Jupiler Pro League vanaf vrijdag weer aan de beurt. In de opener van de elfde speeldag gaat Anderlecht op bezoek bij Beerschot en dat wordt voor David Hubert zijn vuurdoop als 'echte' hoofdtrainer van Anderlecht.

LEES OOK: RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

Hubert weet dat Anderlecht snakt naar prijzen

De voorbije maand stond de 36-jarige al vijf officiële matchen ad interim aan het roer, maar tijdens de interlandbreak kwam de bevestiging dat hij aan mag blijven. Zijn prestaties zullen voortaan wellicht anders bekeken worden en ook het verwachtingspatroon zal veranderen.

Hubert beseft echter maar al te goed wat er verwacht wordt van een trainer van Anderlecht. "Het is mijn doel om succes te hebben en zo hoog mogelijk te eindigen. Natuurlijk weet ik dat er dan bij een club als Anderlecht gesproken wordt over prijzen winnen", weet hij bij Mauve TV. "Ik weet hoe zeer dat hier leeft. Maar dat mag ons niet verblinden voor wat we nu moeten doen."

Nog véél werk aan de winkel

In eerste instantie is het doel van Hubert immers om zijn spelers elke dag beter te maken, in de hoop dat op die manier de resultaten uiteindelijk zullen volgen. Maar garanties zijn er uiteraard nooit en dus lijkt de coach zich niet vast te willen pinnen op concrete doelstellingen.

Hij ziet Anderlecht bovendien van ver komen. "We zien dat er enorm veel werk is. We zijn absoluut nog niet waar we moeten zijn of waar ik hoop dat we uiteindelijk toe gaan komen", aldus Hubert. "Laat ons dus vooral nederig zijn. We hebben nog een druk programma voor de boeg met Europees voetbal en de beker die er nog bijkomt. We gaan werk genoeg hebben."

Zal Hubert dit seizoen een prijs pakken met Anderlecht?

Meest recent

Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

7
7
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

46
46
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

37
37
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

56
56
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

100
100
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

26
26
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

447
447
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

197
197
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

137
137
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

145
145
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

42
42
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

601
601
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

156
156
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

276
276
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

57
57
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

210
210
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

384
384
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

139
139
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

372
372
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

62
62
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

262
262
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

634
634
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1430
1430
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

155
155
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

595
595

Meer sportnieuws