Hubert geeft zijn ambities bij Anderlecht prijs

door
Hubert geeft zijn ambities bij Anderlecht prijs

Na het interlandvoetbal is de Jupiler Pro League vanaf vrijdag weer aan de beurt. In de opener van de elfde speeldag gaat Anderlecht op bezoek bij Beerschot en dat wordt voor David Hubert zijn vuurdoop als 'echte' hoofdtrainer van Anderlecht.

LEES OOK: KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

Hubert weet dat Anderlecht snakt naar prijzen

De voorbije maand stond de 36-jarige al vijf officiële matchen ad interim aan het roer, maar tijdens de interlandbreak kwam de bevestiging dat hij aan mag blijven. Zijn prestaties zullen voortaan wellicht anders bekeken worden en ook het verwachtingspatroon zal veranderen.

Hubert beseft echter maar al te goed wat er verwacht wordt van een trainer van Anderlecht. "Het is mijn doel om succes te hebben en zo hoog mogelijk te eindigen. Natuurlijk weet ik dat er dan bij een club als Anderlecht gesproken wordt over prijzen winnen", weet hij bij Mauve TV. "Ik weet hoe zeer dat hier leeft. Maar dat mag ons niet verblinden voor wat we nu moeten doen."

Nog véél werk aan de winkel

In eerste instantie is het doel van Hubert immers om zijn spelers elke dag beter te maken, in de hoop dat op die manier de resultaten uiteindelijk zullen volgen. Maar garanties zijn er uiteraard nooit en dus lijkt de coach zich niet vast te willen pinnen op concrete doelstellingen.

Hij ziet Anderlecht bovendien van ver komen. "We zien dat er enorm veel werk is. We zijn absoluut nog niet waar we moeten zijn of waar ik hoop dat we uiteindelijk toe gaan komen", aldus Hubert. "Laat ons dus vooral nederig zijn. We hebben nog een druk programma voor de boeg met Europees voetbal en de beker die er nog bijkomt. We gaan werk genoeg hebben."

Zal Hubert dit seizoen een prijs pakken met Anderlecht?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

68
68
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

213
213
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

137
137
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

159
159
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

252
252
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

79
79
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

617
617
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

309
309
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

204
204
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

317
317
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

222
222
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

385
385
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

363
363
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

491
491
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

107
107
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

428
428
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

390
390
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

297
297
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

309
309
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws