'Engeland heeft topcoach beet: details bekend'

94 stemmen
'Engeland heeft topcoach beet: details bekend'

Engeland zal met gemengde gevoelens terugblikken op deze interlandbreak. Het leed immers een pijnlijke thuisnederlaag tegen Griekenland, al werd daarna wel zakelijk gewonnen in Finland. Intussen barstte de discussie over de job van bondscoach wel weer helemaal los.

Gareth Southgate was na het EK opgestapt en de FA nam zijn tijd om een opvolger te vinden. Lee Carsley werd ad interim aangesteld, maar leek de voorbije dagen aan te geven dat hij zichzelf nog niet definitief zag overnemen. De vraag rees dan wie het wel zou worden.

LEES OOK: ‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Tuchel tekent tot na WK 2026

Uiteindelijk raakte dinsdag het verrassende nieuws bekend dat Thomas Tuchel op weg was om bondscoach te worden. Nu meldt The Athletic dat de deal ook helemaal rond is. De Duitser zal woensdag officieel voorgesteld worden als nieuwe trainer van de Three Lions.

Tuchel zou een contract voor twee jaar tekenen en daarin zou ook een bonus opgenomen zijn voor het winnen van het WK, dat in 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gehouden wordt. Het mag dus duidelijk zijn dat Tuchel hoog mikt met de Engelsen, die verliezend finalist waren op de laatste twee EK's.

Derde buitenlander ooit voor Engeland

Tuchel zal wellicht bijgestaan worden door een mix van zijn eigen assistenten en pionnen van de FA. Carsley zal daar wellicht niet bij zijn, want hij wil opnieuw aan de slag als bondscoach van Jong Engeland. Die positie vulde hij voor zijn interimperiode ook in.

Tuchel wordt pas de derde buitenlander ooit die Engeland mag coachen. De betreurde Sven-Göran Eriksson en Fabio Capello waren zijn voorgangers. Hij moet Engeland eindelijk weer naar een prijs gaan leiden, zowat vier maanden na zijn vertrek bij Bayern München.

Is hij een goede keuze van Engeland?

Meest recent

Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

23
23
Argentijnse media komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

160
160
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

18
18
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

17
17
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

294
294
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

102
102
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

76
76
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

137
137
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

60
60
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

775
775
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

177
177
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

103
103
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

68
68
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

32
32
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

279
279
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

89
89
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

63
63
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

219
219
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

322
322
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

98
98
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

190
190
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

43
43
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

275
275
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

78
78
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

45
45

Meer sportnieuws