Hubert doet aanwervingsproces Anderlecht uit de doeken

306 stemmen
Hubert doet aanwervingsproces Anderlecht uit de doeken

Na een heuse rollercoaster besloot Anderlecht vorige week om T1-ad interim David Hubert dan toch maar tot hoofdcoach te promoveren. Sindsdien werd er druk gespeculeerd over de gevolgde procedure in het Lotto Park. In een uitvoerig gesprek met Mauve TV doet de nieuwe trainer van Paars-Wit nu zelf eens uit de doeken hoe zijn vaste benoeming precies tot stand kwam.

"Ik voel mij heel goed en ben heel blij om hier te zijn. Ergens ook omdat er duidelijkheid gekomen is. Ik denk dat dat voor iedereen belangrijk is. Niet enkel voor mij, ook voor de club en spelers", steekt Hubert van wal. Hoewel hij toegeeft dat het voor hem nieuw was, en hij niet wist hoe hij zou reageren tijdens de matchen, voelde het al snel natuurlijk aan om mensen als trainer aan te sturen.

LEES OOK: 'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Steun van bestuur

Hubert merkte ook dat hij genoot van het gevoel om de juiste analyses te maken en zo matchen te beïnvloeden met wissels of tactische aanwijzingen, net zoals van het proces dat gepaard gaat met verbeteren. "Dan voel je wel dat je dit graag doet en dat het je energie geeft. Als het dan voor een stuk werkt, groeit wel het gevoel dat dit iets voor mij zou kunnen zijn", was hijzelf vlug overtuigd.

Gaandeweg bleek ook de directie volledig achter hem te staan. "Ik moet zeggen dat ik veel steun kreeg in mijn dagelijkse discussies met de staf, Jesper Fredberg en de voorzitter (Wouter Vandenhaute, nvdr.). We hadden een goede, open en constante communicatie, met natuurlijk een paar evaluatiemomenten gedurende die twee of drie weken. En dat is het zowat", vertelt Hubert verder nog.

Hubert heeft honger

"Zoals afgesproken en al die tijd gepland was zouden we na deze periode een diepgaande beoordeling maken. Na de match tegen Standard kwamen we samen, evalueerden we de positieve en negatieve punten en bespraken we hoe we de dingen allebei zagen. Daar is het idee ontstaan om mij als optie te beschouwen", klinkt het. Een aantal dagen later werd Hubert officieel voorgesteld als T1.

Daarmee komt een droom uit voor de voormalige middenvelder van onder meer Zulte Waregem, OHL en KRC Genk, die als Brusselaars naar eigen zeggen altijd een connectie heeft gevoeld met Anderlecht. Daarom besloot hij ook om zijn carrière af te sluiten bij de RSCA Futures, waar de trainersmicrobe volop begon te kriebelen. Hubert vat zijn project nu dan ook vol goesting en ambitie aan.

Denkt u dat Hubert lang T1 zal blijven bij RSCA?

Meest recent

'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

24
24
Olivier Deschacht pakt uit met daverende privé-onthulling

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

93
93
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

196
196
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

104
104
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

55
55
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

310
310
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

170
170
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

212
212
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

80
80
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

155
155
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

307
307
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

171
171
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

165
165
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

214
214
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

807
807
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

171
171
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

637
637
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

604
604
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

389
389
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

271
271
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

235
235
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

83
83
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

286
286

Meer sportnieuws