'Onverwachte terugkeer: Ex-Rode Duivel duikt op in JPL'

door
'Onverwachte terugkeer: Ex-Rode Duivel duikt op in JPL'

Terwijl de Rode Duivels 1-2 verloren van Frankrijk komt het nieuws naar buiten dat een voormalige Rode Duivel mogelijk een onverwachte transfer zal maken. Nacer Chadli traint volgens Waalse media mee met SL16, de jonkies van Standard Luik.

Na zijn vertrek bij Westerlo zit de voormalige Rode Duivel zonder club. De 35-jarige middenvelder begon zijn carrière bij Standard Luik en speelde vervolgens onder meer voor Tottenham Hotspur, West Brom, AS Monaco, Anderlecht en Westerlo.

LEES OOK: Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Terugkeer naar oude liefde? 

Nu is Chadli op zoek naar een nieuwe club en het ziet er naar uit dat hij mogelijk aan de slag gaat bij Standard Luik. Voorlopig onderhoudt de 66-voudige Belgische interantional zijn conditie bij SL16, de U21-ploeg van Standard Luik die actief is in Eerste Nationale.

Chadli kende een knappe carrière met 124 Premier League-wedstrijden op de teller. Daarin kon hij 21 keer scoren en vijftien assists geven. Ook in Nederland en België kwam de middenvelder tot heel wat wedstrijden. Chadli is een jeugdproduct van Standard, maar brak er nooit door.

Vroeg vertrek

Chadli speelde aldus in de jeugd van Standard, maar kwam nooit in actie voor de A-kern. De middenvelder trok al op jonge leeftijd naar Nederland waar hij uiteindelijk furore maakte bij FC Twente. Vervolgens kwam Tottenham op de proppen en de rest is geschiedenis.

Bij de Rode Duivels was Chadli nooit een vaste basispion, maar hij was wel een belangrijk onderdeel van de selectie. Denk maar aan de legendarische winning-goal op het WK tegen Japan. Dé comeback die nog voor kippenvel zorgt bij de Belgische voetbalfan.

Moet Nacer Chadli terugkeren bij Standard Luik?

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

44
44
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

101
101
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

78
78
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

140
140
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

136
136
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

176
176
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

59
59
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

162
162
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

406
406
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

351
351
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

115
115
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

118
118
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

329
329
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

238
238
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

107
107
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

260
260
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

25
25
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

115
115
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

530
530
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

136
136
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

250
250
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

101
101
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

358
358
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

197
197

Meer sportnieuws