'Onverwachte terugkeer: Ex-Rode Duivel duikt op in JPL'

door
'Onverwachte terugkeer: Ex-Rode Duivel duikt op in JPL'

Terwijl de Rode Duivels 1-2 verloren van Frankrijk komt het nieuws naar buiten dat een voormalige Rode Duivel mogelijk een onverwachte transfer zal maken. Nacer Chadli traint volgens Waalse media mee met SL16, de jonkies van Standard Luik.

Na zijn vertrek bij Westerlo zit de voormalige Rode Duivel zonder club. De 35-jarige middenvelder begon zijn carrière bij Standard Luik en speelde vervolgens onder meer voor Tottenham Hotspur, West Brom, AS Monaco, Anderlecht en Westerlo.

LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

Terugkeer naar oude liefde? 

Nu is Chadli op zoek naar een nieuwe club en het ziet er naar uit dat hij mogelijk aan de slag gaat bij Standard Luik. Voorlopig onderhoudt de 66-voudige Belgische interantional zijn conditie bij SL16, de U21-ploeg van Standard Luik die actief is in Eerste Nationale.

Chadli kende een knappe carrière met 124 Premier League-wedstrijden op de teller. Daarin kon hij 21 keer scoren en vijftien assists geven. Ook in Nederland en België kwam de middenvelder tot heel wat wedstrijden. Chadli is een jeugdproduct van Standard, maar brak er nooit door.

Vroeg vertrek

Chadli speelde aldus in de jeugd van Standard, maar kwam nooit in actie voor de A-kern. De middenvelder trok al op jonge leeftijd naar Nederland waar hij uiteindelijk furore maakte bij FC Twente. Vervolgens kwam Tottenham op de proppen en de rest is geschiedenis.

Bij de Rode Duivels was Chadli nooit een vaste basispion, maar hij was wel een belangrijk onderdeel van de selectie. Denk maar aan de legendarische winning-goal op het WK tegen Japan. Dé comeback die nog voor kippenvel zorgt bij de Belgische voetbalfan.

Moet Nacer Chadli terugkeren bij Standard Luik?

Meest recent

Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

23
23
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

31
31
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

123
123
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

208
208
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

47
47
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

296
296
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

107
107
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

731
731
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

159
159
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

653
653
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

67
67
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

173
173
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

227
227
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

179
179
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

575
575
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

266
266
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

559
559
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

209
209
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98

Meer sportnieuws