'Onverwachte terugkeer: Ex-Rode Duivel duikt op in JPL'

door
'Onverwachte terugkeer: Ex-Rode Duivel duikt op in JPL'

Terwijl de Rode Duivels 1-2 verloren van Frankrijk komt het nieuws naar buiten dat een voormalige Rode Duivel mogelijk een onverwachte transfer zal maken. Nacer Chadli traint volgens Waalse media mee met SL16, de jonkies van Standard Luik.

Na zijn vertrek bij Westerlo zit de voormalige Rode Duivel zonder club. De 35-jarige middenvelder begon zijn carrière bij Standard Luik en speelde vervolgens onder meer voor Tottenham Hotspur, West Brom, AS Monaco, Anderlecht en Westerlo.

LEES OOK: ‘Amerikaanse toestanden’ dreigen nu ook in Premier League

Terugkeer naar oude liefde? 

Nu is Chadli op zoek naar een nieuwe club en het ziet er naar uit dat hij mogelijk aan de slag gaat bij Standard Luik. Voorlopig onderhoudt de 66-voudige Belgische interantional zijn conditie bij SL16, de U21-ploeg van Standard Luik die actief is in Eerste Nationale.

Chadli kende een knappe carrière met 124 Premier League-wedstrijden op de teller. Daarin kon hij 21 keer scoren en vijftien assists geven. Ook in Nederland en België kwam de middenvelder tot heel wat wedstrijden. Chadli is een jeugdproduct van Standard, maar brak er nooit door.

Vroeg vertrek

Chadli speelde aldus in de jeugd van Standard, maar kwam nooit in actie voor de A-kern. De middenvelder trok al op jonge leeftijd naar Nederland waar hij uiteindelijk furore maakte bij FC Twente. Vervolgens kwam Tottenham op de proppen en de rest is geschiedenis.

Bij de Rode Duivels was Chadli nooit een vaste basispion, maar hij was wel een belangrijk onderdeel van de selectie. Denk maar aan de legendarische winning-goal op het WK tegen Japan. Dé comeback die nog voor kippenvel zorgt bij de Belgische voetbalfan.

Trending:

‘Union SG verliest succescoach Pocognoli transfervrij’
‘Union SG verliest succescoach Pocognoli transfervrij’

Moet Nacer Chadli terugkeren bij Standard Luik?

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

35
35
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

223
223
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

60
60
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

139
139
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

85
85
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

54
54
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

161
161
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

311
311
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

117
117
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

706
706
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

343
343
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

904
904
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

699
699
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

332
332
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

507
507
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

816
816
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

493
493
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

189
189
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

257
257
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

798
798
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

664
664
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

881
881
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1129
1129
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

444
444
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

348
348

Meer sportnieuws