'Onverwachte terugkeer: Ex-Rode Duivel duikt op in JPL'

door
'Onverwachte terugkeer: Ex-Rode Duivel duikt op in JPL'

Terwijl de Rode Duivels 1-2 verloren van Frankrijk komt het nieuws naar buiten dat een voormalige Rode Duivel mogelijk een onverwachte transfer zal maken. Nacer Chadli traint volgens Waalse media mee met SL16, de jonkies van Standard Luik.

Na zijn vertrek bij Westerlo zit de voormalige Rode Duivel zonder club. De 35-jarige middenvelder begon zijn carrière bij Standard Luik en speelde vervolgens onder meer voor Tottenham Hotspur, West Brom, AS Monaco, Anderlecht en Westerlo.

LEES OOK: 'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Terugkeer naar oude liefde? 

Nu is Chadli op zoek naar een nieuwe club en het ziet er naar uit dat hij mogelijk aan de slag gaat bij Standard Luik. Voorlopig onderhoudt de 66-voudige Belgische interantional zijn conditie bij SL16, de U21-ploeg van Standard Luik die actief is in Eerste Nationale.

Chadli kende een knappe carrière met 124 Premier League-wedstrijden op de teller. Daarin kon hij 21 keer scoren en vijftien assists geven. Ook in Nederland en België kwam de middenvelder tot heel wat wedstrijden. Chadli is een jeugdproduct van Standard, maar brak er nooit door.

Vroeg vertrek

Chadli speelde aldus in de jeugd van Standard, maar kwam nooit in actie voor de A-kern. De middenvelder trok al op jonge leeftijd naar Nederland waar hij uiteindelijk furore maakte bij FC Twente. Vervolgens kwam Tottenham op de proppen en de rest is geschiedenis.

Bij de Rode Duivels was Chadli nooit een vaste basispion, maar hij was wel een belangrijk onderdeel van de selectie. Denk maar aan de legendarische winning-goal op het WK tegen Japan. Dé comeback die nog voor kippenvel zorgt bij de Belgische voetbalfan.

Moet Nacer Chadli terugkeren bij Standard Luik?

Meest recent

De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

68
68
Ex-spits RSCA en Ajax: "Hoopte deze zomer op JPL-aanbieding"

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

19
19
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

81
81
Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

69
69
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

235
235
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

167
167
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

102
102
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

276
276
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

125
125
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

895
895
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

162
162
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

115
115
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

25
25
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

536
536
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

643
643
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

396
396
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

431
431
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

144
144
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

237
237
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

371
371
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

332
332
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

277
277
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

152
152
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

518
518

Meer sportnieuws