'Onverwachte terugkeer: Ex-Rode Duivel duikt op in JPL'

door
'Onverwachte terugkeer: Ex-Rode Duivel duikt op in JPL'

Terwijl de Rode Duivels 1-2 verloren van Frankrijk komt het nieuws naar buiten dat een voormalige Rode Duivel mogelijk een onverwachte transfer zal maken. Nacer Chadli traint volgens Waalse media mee met SL16, de jonkies van Standard Luik.

Na zijn vertrek bij Westerlo zit de voormalige Rode Duivel zonder club. De 35-jarige middenvelder begon zijn carrière bij Standard Luik en speelde vervolgens onder meer voor Tottenham Hotspur, West Brom, AS Monaco, Anderlecht en Westerlo.

LEES OOK: Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Terugkeer naar oude liefde? 

Nu is Chadli op zoek naar een nieuwe club en het ziet er naar uit dat hij mogelijk aan de slag gaat bij Standard Luik. Voorlopig onderhoudt de 66-voudige Belgische interantional zijn conditie bij SL16, de U21-ploeg van Standard Luik die actief is in Eerste Nationale.

Chadli kende een knappe carrière met 124 Premier League-wedstrijden op de teller. Daarin kon hij 21 keer scoren en vijftien assists geven. Ook in Nederland en België kwam de middenvelder tot heel wat wedstrijden. Chadli is een jeugdproduct van Standard, maar brak er nooit door.

Vroeg vertrek

Chadli speelde aldus in de jeugd van Standard, maar kwam nooit in actie voor de A-kern. De middenvelder trok al op jonge leeftijd naar Nederland waar hij uiteindelijk furore maakte bij FC Twente. Vervolgens kwam Tottenham op de proppen en de rest is geschiedenis.

Bij de Rode Duivels was Chadli nooit een vaste basispion, maar hij was wel een belangrijk onderdeel van de selectie. Denk maar aan de legendarische winning-goal op het WK tegen Japan. Dé comeback die nog voor kippenvel zorgt bij de Belgische voetbalfan.

Moet Nacer Chadli terugkeren bij Standard Luik?

Meest recent

Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

9
9
'Club lacht groen op mercato: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

62
62
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

363
363
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

114
114
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

195
195
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

47
47
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

85
85
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

79
79
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

241
241
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

48
48
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

183
183
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

146
146
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

291
291
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

70
70
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

194
194
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

187
187
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

143
143
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

105
105
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

89
89
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

93
93
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

198
198
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

257
257
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

97
97
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

229
229
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

51
51

Meer sportnieuws