Duitsland rekent op ex-topper én flop uit Jupiler Pro League

door
Duitsland rekent op ex-topper én flop uit Jupiler Pro League

Deniz Undav brak helemaal door bij Union SG. Sindsdien gaat het zeer hard voor de aanvaller. Ondertussen kunnen we hem zelfs niet meer wegdenken bij het nationaal team. Duitsland is verliefd op de aanvaller.

LEES OOK: 'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Undav breekt door bij Duitsland

Undav was bij Union SG goed voor 45 goals en 18 assists in 70 duels. Zusterclub Brighton & Hove Albion haalde hem voor 7 miljoen euro, maar in Engeland lukte het niet. Dan volgde eerst een huurtransfer naar VfB Stuttgart en zij kochten hem ook over. De teller staat daar ondertussen op 25 goals en 11 assists in 43 duels. Het was dan ook de logica zelve dat Undav werd opgeroepen voor het nationaal elftal van Duitsland.

Op 23 maart van dit jaar maakte hij er zijn debuut. De aanvaller mocht zelfs mee naar het EK, maar kwam er niet verder dan zes speelminuten tegen Hongarije. In de Nations League krijgt hij nu volop zijn kans. Tegen Hongarije bleef hij nog op de bank, maar tegen Nederland en Bosnië mocht Undav twee keer starten. Hij bedankte voor het vertrouwen met drie goals en één assist. 

Kliendienst de volgende?

Op zijn 28ste is hij nu dus helemaal gelanceerd in de top van het Duitse voetbal. Undav is het bewijs dat sprookjes wel degelijk bestaan in het voetbal. Ohja, misschien zit er nog wel een aan te komen.

Tim Kleindienst brak niet door bij AA Gent en werd door Hein Vanhaezebrouck doorgestuurd. Hij mocht ook 90 minuten aantreden tegen Bosnië, zijn interlanddebuut. De spits doet het goed bij Borussia Mönchengladbach, dat hem afgelopen zomer voor 7 miljoen euro overnam van Heidenheim.

Gaat Undav de vaste nummer 9 worden van Duitsland?

Meest recent

Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

11
11
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

15
15
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

392
392
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

272
272
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

45
45
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

57
57
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

76
76
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1427
1427
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

125
125
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

196
196
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

38
38
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1020
1020
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

482
482
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

72
72
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

42
42
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

128
128
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

99
99
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

52
52
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

99
99
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

226
226
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

56
56
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

135
135
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

21
21
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

58
58

Meer sportnieuws