'Exit Modric: Real Madrid heeft ideale vervanger gekozen'

door
'Exit Modric: Real Madrid heeft ideale vervanger gekozen'

Real Madrid lijkt stilaan een streep te trekken onder een geweldige cyclus. Jarenlang bestond het iconische middenveld van de Koninklijke uit Casemiro, Toni Kroos en Luka Modric, die samen maar liefst vijf keer de Champions League wonnen. Maar zij worden stuk voor stuk vervangen.

Casemiro mocht al in 2022 vertrekken naar Manchester United, terwijl Kroos afgelopen zomer een punt zette achter zijn carrière met nog een zesde beker met de grote oren op zak. Enkel Luka Modric blijft nog over als laatste der mohikanen, maar ook zijn sprookje lijkt ten einde te komen.

LEES OOK: Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Wirtz de gedroomde opvolger voor Modric

Modric tekende in de zomer wel nog eens bij voor één jaar, maar vierde in september al zijn 39ste verjaardag. Mogelijk gaat hij nog door tot het WK 2026, maar binnen enkele maanden zal Real toch weer moeten beslissen of dat bij hen zal zijn. En in Madrid zoeken ze al naar opvolging.

Volgens Fichajes hebben ze hun gedroomde vervanger voor Modric ook al aangeduid. Dat zou Florian Wirtz moeten gaan worden. De 21-jarige Duitser groeide onder Xabi Alonso bij Bayer Leverkusen helemaal uit tot een sensatie in de Bundesliga en lijkt voorbestemd voor een toptransfer.

Leverkusen eist de jackpot

Alleen zal Real wel zeer diep in de buidel moeten tasten als het Wirtz wil strikken. Leverkusen zal zijn goudhaantje enkel voor de absolute hoofdprijs laten vertrekken en lijkt meer dan 100 miljoen euro te gaan eisen.

Daarin worden ze gesterkt door het feit dat er ook nog heel wat andere grootmachten op de loer liggen voor Wirtz. Ook Bayern München werd al nadrukkelijk genoemd en ook vanuit de Premier League zal er zonder twijfel nog de nodige interesse opduiken.

Zou Wirtz een goede opvolger zijn voor Modric?

Meest recent

Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

2
2
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

71
71
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

52
52
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

36
36
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

31
31
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

280
280
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

142
142
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

16
16
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

424
424
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

296
296
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

282
282
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

73
73
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

195
195
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

377
377
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

99
99
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

241
241
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

98
98
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

463
463
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

71
71
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

557
557
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

1143
1143
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

287
287
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1268
1268
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

638
638
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

656
656

Meer sportnieuws