'Exit Modric: Real Madrid heeft ideale vervanger gekozen'

door
'Exit Modric: Real Madrid heeft ideale vervanger gekozen'

Real Madrid lijkt stilaan een streep te trekken onder een geweldige cyclus. Jarenlang bestond het iconische middenveld van de Koninklijke uit Casemiro, Toni Kroos en Luka Modric, die samen maar liefst vijf keer de Champions League wonnen. Maar zij worden stuk voor stuk vervangen.

Casemiro mocht al in 2022 vertrekken naar Manchester United, terwijl Kroos afgelopen zomer een punt zette achter zijn carrière met nog een zesde beker met de grote oren op zak. Enkel Luka Modric blijft nog over als laatste der mohikanen, maar ook zijn sprookje lijkt ten einde te komen.

LEES OOK: ‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Wirtz de gedroomde opvolger voor Modric

Modric tekende in de zomer wel nog eens bij voor één jaar, maar vierde in september al zijn 39ste verjaardag. Mogelijk gaat hij nog door tot het WK 2026, maar binnen enkele maanden zal Real toch weer moeten beslissen of dat bij hen zal zijn. En in Madrid zoeken ze al naar opvolging.

Volgens Fichajes hebben ze hun gedroomde vervanger voor Modric ook al aangeduid. Dat zou Florian Wirtz moeten gaan worden. De 21-jarige Duitser groeide onder Xabi Alonso bij Bayer Leverkusen helemaal uit tot een sensatie in de Bundesliga en lijkt voorbestemd voor een toptransfer.

Leverkusen eist de jackpot

Alleen zal Real wel zeer diep in de buidel moeten tasten als het Wirtz wil strikken. Leverkusen zal zijn goudhaantje enkel voor de absolute hoofdprijs laten vertrekken en lijkt meer dan 100 miljoen euro te gaan eisen.

Daarin worden ze gesterkt door het feit dat er ook nog heel wat andere grootmachten op de loer liggen voor Wirtz. Ook Bayern München werd al nadrukkelijk genoemd en ook vanuit de Premier League zal er zonder twijfel nog de nodige interesse opduiken.

Zou Wirtz een goede opvolger zijn voor Modric?

Meest recent

Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

16
16
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

72
72
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

87
87
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

43
43
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

30
30
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

112
112
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

147
147
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

235
235
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

151
151
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

94
94
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

154
154
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

87
87
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

182
182
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

89
89
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

121
121
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

115
115
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

162
162
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

312
312
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

264
264
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

683
683
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

287
287
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

125
125
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

105
105
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

99
99

Meer sportnieuws