Ploegmaat is Mbappé-drama helemaal zat: "Sensatie pur sang"

door
Ploegmaat is Mbappé-drama helemaal zat:

Kevin De Bruyne haalde twee jaar geleden aan dat de Nations League vriendschappelijke matchen zijn, Aurelien Tchouaméni verklaarde gisteren nog dat het geen EK en of WK is en zeker niet de 'competitie van de eeuw'. We haalden het al aan: de Nations League interesseert bijna geen enkele topvoetballer. 

Kritiek op Mbappé & co

Kylian Mbappé laat het links liggen, net als Romelu Lukaku en ook Kevin De Bruyne. Er zijn nog spelers die plots met een 'lichte kwaaltjes' afhaken. Zeer veel ploegen moesten met een resem afzeggingen omgaan. Geen toeval.

Er was het EK en plots moesten de internationals in september, oktober en november weer aan de bak met de nationale ploeg. Het zorgt er ook voor dat de interesse in matchen van de nationale teams tanende is. Het is niet meer speciaal. De partij tegen Frankrijk is dat wel, maar die zou ook uitverkocht zijn als het officieel een oefenpot zou zijn.

Tchouaméni verdedigt Mbappé

Mbappé kreeg de volle laag nadat hij een avondje ging stappen in Stockholm, nota bene in zijn eigen vrije tijd. Lukaku kreeg kritiek omdat hij in een vrij weekend wel naar Anderlecht ging kijken. Al was dat vooral omdat hij in Brussel was bij zijn familie. Mag het? Afgelopen week trainde hij volop mee bij Napoli.

Tchouaméni vindt dat de kritiek op Mbappé ver overdreven is. Sensatie pur sang. "Ik vind dat het een beetje te veel over Kylian gaat. En als het over Kylian gaat, gaat het er altijd op. Iedereen heeft het recht te denken wat hij wil, maar in de groep is dat geen gespreksonderwerp. Voor en na de wedstrijd tegen Israël heeft hij met ons gesproken. Het maakt ons niet uit waar hij naar de wedstrijd gekeken heeft. Kylian houdt van de nationale ploeg en wij kijken uit naar zijn terugkeer."

Is de ophef zwaar overdreven?

Meest recent

Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

2
2
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

2
2
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

11
11
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

70
70
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

17
17
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

202
202
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

150
150
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

59
59
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

198
198
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

352
352
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

127
127
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

269
269
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

248
248
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

138
138
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

138
138
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

103
103
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

89
89
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

457
457
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

152
152
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

50
50
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

324
324
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

383
383
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

287
287
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

364
364

Meer sportnieuws