Ploegmaat is Mbappé-drama helemaal zat: "Sensatie pur sang"

door
Ploegmaat is Mbappé-drama helemaal zat:

Kevin De Bruyne haalde twee jaar geleden aan dat de Nations League vriendschappelijke matchen zijn, Aurelien Tchouaméni verklaarde gisteren nog dat het geen EK en of WK is en zeker niet de 'competitie van de eeuw'. We haalden het al aan: de Nations League interesseert bijna geen enkele topvoetballer. 

Kritiek op Mbappé & co

Kylian Mbappé laat het links liggen, net als Romelu Lukaku en ook Kevin De Bruyne. Er zijn nog spelers die plots met een 'lichte kwaaltjes' afhaken. Zeer veel ploegen moesten met een resem afzeggingen omgaan. Geen toeval.

Er was het EK en plots moesten de internationals in september, oktober en november weer aan de bak met de nationale ploeg. Het zorgt er ook voor dat de interesse in matchen van de nationale teams tanende is. Het is niet meer speciaal. De partij tegen Frankrijk is dat wel, maar die zou ook uitverkocht zijn als het officieel een oefenpot zou zijn.

Tchouaméni verdedigt Mbappé

Mbappé kreeg de volle laag nadat hij een avondje ging stappen in Stockholm, nota bene in zijn eigen vrije tijd. Lukaku kreeg kritiek omdat hij in een vrij weekend wel naar Anderlecht ging kijken. Al was dat vooral omdat hij in Brussel was bij zijn familie. Mag het? Afgelopen week trainde hij volop mee bij Napoli.

Tchouaméni vindt dat de kritiek op Mbappé ver overdreven is. Sensatie pur sang. "Ik vind dat het een beetje te veel over Kylian gaat. En als het over Kylian gaat, gaat het er altijd op. Iedereen heeft het recht te denken wat hij wil, maar in de groep is dat geen gespreksonderwerp. Voor en na de wedstrijd tegen Israël heeft hij met ons gesproken. Het maakt ons niet uit waar hij naar de wedstrijd gekeken heeft. Kylian houdt van de nationale ploeg en wij kijken uit naar zijn terugkeer."

Is de ophef zwaar overdreven?

Meest recent

Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

5
5
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

13
13
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

37
37
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

46
46
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

171
171
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

90
90
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

211
211
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

113
113
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

30
30
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

371
371
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

184
184
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

115
115
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

40
40
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

77
77
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

261
261
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

122
122
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

398
398
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

233
233
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

116
116
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

101
101
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

70
70

Meer sportnieuws