Ploegmaat is Mbappé-drama helemaal zat: "Sensatie pur sang"

door
Ploegmaat is Mbappé-drama helemaal zat:

Kevin De Bruyne haalde twee jaar geleden aan dat de Nations League vriendschappelijke matchen zijn, Aurelien Tchouaméni verklaarde gisteren nog dat het geen EK en of WK is en zeker niet de 'competitie van de eeuw'. We haalden het al aan: de Nations League interesseert bijna geen enkele topvoetballer. 

LEES OOK: Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Kritiek op Mbappé & co

Kylian Mbappé laat het links liggen, net als Romelu Lukaku en ook Kevin De Bruyne. Er zijn nog spelers die plots met een 'lichte kwaaltjes' afhaken. Zeer veel ploegen moesten met een resem afzeggingen omgaan. Geen toeval.

Er was het EK en plots moesten de internationals in september, oktober en november weer aan de bak met de nationale ploeg. Het zorgt er ook voor dat de interesse in matchen van de nationale teams tanende is. Het is niet meer speciaal. De partij tegen Frankrijk is dat wel, maar die zou ook uitverkocht zijn als het officieel een oefenpot zou zijn.

Tchouaméni verdedigt Mbappé

Mbappé kreeg de volle laag nadat hij een avondje ging stappen in Stockholm, nota bene in zijn eigen vrije tijd. Lukaku kreeg kritiek omdat hij in een vrij weekend wel naar Anderlecht ging kijken. Al was dat vooral omdat hij in Brussel was bij zijn familie. Mag het? Afgelopen week trainde hij volop mee bij Napoli.

Tchouaméni vindt dat de kritiek op Mbappé ver overdreven is. Sensatie pur sang. "Ik vind dat het een beetje te veel over Kylian gaat. En als het over Kylian gaat, gaat het er altijd op. Iedereen heeft het recht te denken wat hij wil, maar in de groep is dat geen gespreksonderwerp. Voor en na de wedstrijd tegen Israël heeft hij met ons gesproken. Het maakt ons niet uit waar hij naar de wedstrijd gekeken heeft. Kylian houdt van de nationale ploeg en wij kijken uit naar zijn terugkeer."

Is de ophef zwaar overdreven?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

60
60
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

83
83
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

117
117
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

103
103
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

75
75
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

42
42
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

217
217
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

336
336
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

80
80
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

529
529
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

272
272
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

409
409
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

95
95
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

333
333
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

46
46
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

298
298
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

88
88
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

294
294
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws