Ploegmaat is Mbappé-drama helemaal zat: "Sensatie pur sang"

door
Ploegmaat is Mbappé-drama helemaal zat:

Kevin De Bruyne haalde twee jaar geleden aan dat de Nations League vriendschappelijke matchen zijn, Aurelien Tchouaméni verklaarde gisteren nog dat het geen EK en of WK is en zeker niet de 'competitie van de eeuw'. We haalden het al aan: de Nations League interesseert bijna geen enkele topvoetballer. 

LEES OOK: Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Kritiek op Mbappé & co

Kylian Mbappé laat het links liggen, net als Romelu Lukaku en ook Kevin De Bruyne. Er zijn nog spelers die plots met een 'lichte kwaaltjes' afhaken. Zeer veel ploegen moesten met een resem afzeggingen omgaan. Geen toeval.

Er was het EK en plots moesten de internationals in september, oktober en november weer aan de bak met de nationale ploeg. Het zorgt er ook voor dat de interesse in matchen van de nationale teams tanende is. Het is niet meer speciaal. De partij tegen Frankrijk is dat wel, maar die zou ook uitverkocht zijn als het officieel een oefenpot zou zijn.

Tchouaméni verdedigt Mbappé

Mbappé kreeg de volle laag nadat hij een avondje ging stappen in Stockholm, nota bene in zijn eigen vrije tijd. Lukaku kreeg kritiek omdat hij in een vrij weekend wel naar Anderlecht ging kijken. Al was dat vooral omdat hij in Brussel was bij zijn familie. Mag het? Afgelopen week trainde hij volop mee bij Napoli.

Tchouaméni vindt dat de kritiek op Mbappé ver overdreven is. Sensatie pur sang. "Ik vind dat het een beetje te veel over Kylian gaat. En als het over Kylian gaat, gaat het er altijd op. Iedereen heeft het recht te denken wat hij wil, maar in de groep is dat geen gespreksonderwerp. Voor en na de wedstrijd tegen Israël heeft hij met ons gesproken. Het maakt ons niet uit waar hij naar de wedstrijd gekeken heeft. Kylian houdt van de nationale ploeg en wij kijken uit naar zijn terugkeer."

Is de ophef zwaar overdreven?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

50
50
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

15
15
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

31
31
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

140
140
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

196
196
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

168
168
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

258
258
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

75
75
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

171
171
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

173
173
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

947
947
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

114
114
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

336
336
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

143
143
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

482
482
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

238
238
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

271
271
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

426
426
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

710
710

Meer sportnieuws