'Droomtransfer in de maak voor Wout Faes'

door
'Droomtransfer in de maak voor Wout Faes'

Sinds de aanstelling van Domenico Tedesco als bondscoach is Wout Faes een vaste waarde geworden in het hart van de defensie van de Rode Duivels. Tot en met het EK vormde hij doorgaans een duo met Jan Vertonghen, sinds diens pensioen is Arthur Theate de vaste partner.

Daarmee kwam de internationale carrière van de 26-jarige eindelijk onder stoom en ook op clubniveau gaat het hem weer voor de wind. Met Leicester City keerde hij dit seizoen immers terug in de Premier League en daar is Faes opnieuw een vaste waarde. Hij miste dit seizoen nog geen seconde en scoorde ook al.

LEES OOK: Liverpool dropt op de valreep nog transferbom

Newcastle denkt aan Faes

De prestaties van Faes blijken bovendien zeker niet onopgemerkt te blijven. CaughtOffside meldt dat onze landgenoot zelfs mag dromen van een toptransfer in de zomer. Newcastle United zou hem met name zeer nauwlettend in de gaten houden.

De Magpies zullen hun defensie komende zomer zeer waarschijnlijk moeten versterken, want zowel Fabian Schär als Dan Burn zijn einde contract. Het is niet uitgesloten dat de dertigers nog blijven, maar toch speurt Newcastle de markt al af naar mogelijke vervangers.

Leicester wil minstens 40 miljoen

Daarvoor zijn ze uitgekomen bij Faes, al is hij niet de enige verdediger die Newcastle momenteel volgt. Ook Nikola Milenkovic, die pas in de zomer neerstreek bij Nottingham Forest, zou op het scoutinglijstje staan.

Als ze effectief in actie zouden schieten voor de Rode Duivel, dan zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten. Leicester wil Faes niet zomaar laten gaan en de speler heeft ook nog een contract tot 2027. Daarom zou er een transfersom van minstens 40 miljoen euro op tafel moeten komen.

Zou Faes ook bij Newcastle zijn stempel kunnen drukken?

Meest recent

Héél opmerkelijke transfer voor Alderweireld?

Toby Alderweireld hing afgelopen seizoen de schoenen aan de haak. Hij geniet nu wat van het leven, ...

20
20
Tranen bij Van der Gijp: hartverscheurende onthulling zoon

Tijdens een bijzondere uitzending van Vandaag Inside, waar deze week extra aandacht wordt besteed ...

1
1
Zinho Gano verrast en heeft nieuwe club beet

Zinho Gano heeft na enkele weken zonder club te zitten een nieuwe werkgever gevonden. De ervaren ...

40
40
Lommel SK pakt uit, Patro verrast met transfer

Lommel SK en Patro Eisden gaan dit seizoen volop voor promotie. De twee Limburgse tweedeklassers ...

28
28
Enorme vrees bij Duivels: "Groot probleem voor Garcia"

België won overtuigend van Liechtenstein. Op het einde van de wedstijd stond er 0-6 op het ...

93
93
Maakte Club Brugge grove fout? “19 clubs geïnteresseerd”

Club Brugge maakte de afgelopen seizoenen heel wat winst op spelers die doorstroomden uit de eigen ...

333
333
Coucke laat van zich horen na pijnlijk ontslag Vandenhaute

RSC Anderlecht voert weer heel wat veranderingen door. Tijdens de Raad van Bestuurd werd al deels ...

513
513
‘Na vertrek City: De Bruyne laat Guardiola nu bloeden’

Kevin De Bruyne nam na tien jaar afscheid bij Manchester City en de Rode Duivel tekende een contract ...

173
173
Jan Boskamp vol ongeloof na héél onverwacht nieuws

Je herkent hem uit duizenden: de bulderlach, de Hollandse tongval, het hart op de tong. Maar deze ...

255
255
‘Paleisrevolutie Anderlecht: dit trio grijpt de macht’

RSC Anderlecht hield vandaag een belangrijke vergadering met de Raad van Bestuur. Daarin werd het ...

720
720
'Vermeeren al afgeschreven? Marseille lacht er niet mee'

Arthur Vermeeren ging deze zomer naar Olympique Marseille. De middenvelder werd opzijgeschoven bij ...

530
530
Bastien doet schokkende onthulling: “Ik was bijna dood”

Samuel Bastien heeft een verleden bij Standard Luik en RSC Anderlecht, maar na zijn passage bij ...

43
43
Union rondt opnieuw transfer in Jupiler Pro League af

Union SG kreeg ook deze zomermercato weer te maken met een metamorfose. Verschillende spelers ...

86
86
Anderlecht-fans reageren massaal op aftocht Vandenhaute

Zoals verwacht mag Wouter Vandenhaute zich voortaan niet langer voorzitter van RSC Anderlecht ...

469
469
Witte rook: Anderlecht velt verdict over Vandenhaute

Hoogspanning bij RSC Anderlecht, waar in een bijzondere Raad van Bestuur vrijdag werd beslist over ...

606
606
'Van afgang bij Duivels naar topjob: Tedesco verrast'

De passage van Domenico Tedesco bij Belgische nationale ploeg was een ramp en de oefenmeester zit ...

125
125
‘Beerschot zit niet stil: volgende knaltransfer’

Beerschot was afgelopen seizoen het zwakke broertje van de Jupiler Pro League. De Antwerpse club ...

284
284
‘Yamal publiek vernederd: vriendin kiest voor rivaal’

Lamine Yamal is op zijn 18e al een wereldwijde superster en dat heeft ook gevolgen voor zijn ...

165
165
Vandenbempt prijst Duivel de hemel in: “Hij is dé toekomst”

De Rode Duivels wonnen met duidelijke 0-6 cijfers van Liechtenstein. De dwergstaat was uiteraard ...

185
185
Man United-flop? Lammens meteen zwaar aangepakt

Op de laatste dag van de transferperiode versierde Senne Lammens alsnog zijn gedroomde transfer. De ...

448
448
Hein dumpt Openda en kiest vervanger: "Zou niet twijfelen"

De Rode Duivels boekten donderdagavond een vlotte zege in Liechtenstein, dat uiteindelijk met 0-6 ...

654
654
Westerlo shopt bij PSV, zomeraanwinst La Louvière alweer weg

De transfermarkt is nog enkele dagen open voor Belgische clubs en dus worden nog snel de laatste ...

47
47
Dender slikt mokerslag in zoektocht naar trainer

De interlandbreak is voor de teams uit de Jupiler Pro League de gelegenheid om even uit te blazen en ...

165
165
'Onthuld: om deze reden sleepte transfer Tolu lang aan'

KRC Genk beleefde nog een woelig einde van de zomermercato. Het zag een megatransfer van Oh naar ...

332
332
Nieuw dilemma voor Garcia: "Hij was zó goed"

De Rode Duivels hebben de trip naar Liechtenstein uiteindelijk zonder al te veel problemen volbracht ...

435
435

Meer sportnieuws