'Droomtransfer in de maak voor Wout Faes'

door
'Droomtransfer in de maak voor Wout Faes'

Sinds de aanstelling van Domenico Tedesco als bondscoach is Wout Faes een vaste waarde geworden in het hart van de defensie van de Rode Duivels. Tot en met het EK vormde hij doorgaans een duo met Jan Vertonghen, sinds diens pensioen is Arthur Theate de vaste partner.

Daarmee kwam de internationale carrière van de 26-jarige eindelijk onder stoom en ook op clubniveau gaat het hem weer voor de wind. Met Leicester City keerde hij dit seizoen immers terug in de Premier League en daar is Faes opnieuw een vaste waarde. Hij miste dit seizoen nog geen seconde en scoorde ook al.

LEES OOK: 'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Newcastle denkt aan Faes

De prestaties van Faes blijken bovendien zeker niet onopgemerkt te blijven. CaughtOffside meldt dat onze landgenoot zelfs mag dromen van een toptransfer in de zomer. Newcastle United zou hem met name zeer nauwlettend in de gaten houden.

De Magpies zullen hun defensie komende zomer zeer waarschijnlijk moeten versterken, want zowel Fabian Schär als Dan Burn zijn einde contract. Het is niet uitgesloten dat de dertigers nog blijven, maar toch speurt Newcastle de markt al af naar mogelijke vervangers.

Leicester wil minstens 40 miljoen

Daarvoor zijn ze uitgekomen bij Faes, al is hij niet de enige verdediger die Newcastle momenteel volgt. Ook Nikola Milenkovic, die pas in de zomer neerstreek bij Nottingham Forest, zou op het scoutinglijstje staan.

Als ze effectief in actie zouden schieten voor de Rode Duivel, dan zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten. Leicester wil Faes niet zomaar laten gaan en de speler heeft ook nog een contract tot 2027. Daarom zou er een transfersom van minstens 40 miljoen euro op tafel moeten komen.

Zou Faes ook bij Newcastle zijn stempel kunnen drukken?

Meest recent

'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

43
43
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

141
141
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

245
245
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

322
322
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

36
36
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

207
207
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

256
256
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

398
398
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

107
107
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

265
265
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

297
297
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

171
171
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

314
314
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

660
660
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

219
219
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

32
32
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

468
468
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

258
258
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

478
478
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

36
36
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

66
66
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

283
283
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

96
96
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

308
308

Meer sportnieuws