Tchouaméni: "Hij is een van de beste Belgische spelers ooit"

door
Tchouaméni:

Frankrijk is morgen uiteraard de grote favoriet tegen België. Met Aurélien Tchouaméni hebben ze een zeer goede middenvelder rondlopen. Daags voor de partij tegen de Rode Duivels sprak hij de media toe en hij had het uiteraard ook over de Belgen.

LEES OOK: Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

Vijandigheid met België

Frankrijk deed de Belgen de afgelopen jaren veel pijn. "Of we daardoor een psychologisch voordeel hebben? Ik denk het niet. Het maakt niet uit of we de laatste tien wedstrijden hebben gewonnen of verloren, elke wedstrijd heeft zijn verhaal. We willen zoals altijd winnen."

Tussen België en Frankrijk heerst er nu toch wat rivaliteit. "Rivaliteit zou ik het niet echt noemen. We hebben er onderling wat over gesproken en we hebben heel wat wedstrijden gespeeld tegen de Belgen. Soms horen we ook twee of drie kleine dingen van een paar spelers in de media... We zullen het morgen op het veld zien. We weten dat er altijd een beetje vijandigheid is met België, maar we moeten doorgaan met onze dynamiek"

Geen De Bruyne

De middenvelder sprak ook over de Nations League. "Het is niet de competitie van de eeuw, dat moeten we niet onder stoelen of banken steken. Het is een competitie en als speler moet je, als je de trui weer aantrekt, er alles aan doen om te winnen. Het is echter geen EK of WK."

Kevin De Bruyne denkt er ook zo over. Dat hij ontbreekt scheelt. "Het is duidelijk anders. Hij is een van de beste spelers uit de Belgische geschiedenis. Als hij er niet is, gaat er zeker iets veranderen voor ons en voor hen. Maar er zal iemand zijn die hem vervangt."

Verwacht jij een stunt van België?

Meest recent

Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

14
14
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

15
15
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

55
55
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

47
47
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

53
53
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

168
168
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

30
30
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

301
301
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

228
228
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

87
87
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

126
126
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

219
219
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

90
90
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

67
67
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

136
136
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

38
38
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

336
336
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

133
133
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

446
446
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

134
134
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

231
231
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

327
327
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

437
437

Meer sportnieuws