Tchouaméni: "Hij is een van de beste Belgische spelers ooit"

door
Tchouaméni:

Frankrijk is morgen uiteraard de grote favoriet tegen België. Met Aurélien Tchouaméni hebben ze een zeer goede middenvelder rondlopen. Daags voor de partij tegen de Rode Duivels sprak hij de media toe en hij had het uiteraard ook over de Belgen.

LEES OOK: 'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Vijandigheid met België

Frankrijk deed de Belgen de afgelopen jaren veel pijn. "Of we daardoor een psychologisch voordeel hebben? Ik denk het niet. Het maakt niet uit of we de laatste tien wedstrijden hebben gewonnen of verloren, elke wedstrijd heeft zijn verhaal. We willen zoals altijd winnen."

Tussen België en Frankrijk heerst er nu toch wat rivaliteit. "Rivaliteit zou ik het niet echt noemen. We hebben er onderling wat over gesproken en we hebben heel wat wedstrijden gespeeld tegen de Belgen. Soms horen we ook twee of drie kleine dingen van een paar spelers in de media... We zullen het morgen op het veld zien. We weten dat er altijd een beetje vijandigheid is met België, maar we moeten doorgaan met onze dynamiek"

Geen De Bruyne

De middenvelder sprak ook over de Nations League. "Het is niet de competitie van de eeuw, dat moeten we niet onder stoelen of banken steken. Het is een competitie en als speler moet je, als je de trui weer aantrekt, er alles aan doen om te winnen. Het is echter geen EK of WK."

Kevin De Bruyne denkt er ook zo over. Dat hij ontbreekt scheelt. "Het is duidelijk anders. Hij is een van de beste spelers uit de Belgische geschiedenis. Als hij er niet is, gaat er zeker iets veranderen voor ons en voor hen. Maar er zal iemand zijn die hem vervangt."

Verwacht jij een stunt van België?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

55
55
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

38
38
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

94
94
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

224
224
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

93
93
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

259
259
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

93
93
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

157
157
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

135
135
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

231
231
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

549
549
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

136
136
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

249
249
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

62
62
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

203
203
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

97
97
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

152
152
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

321
321
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

287
287
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

147
147
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

331
331
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

248
248
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

254
254
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

943
943
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

298
298

Meer sportnieuws