Faes heeft boodschap voor afwezige Lukaku en De Bruyne

door
Faes heeft boodschap voor afwezige Lukaku en De Bruyne

Wout Faes is sinds het afscheid van Roberto Martinez uitgegroeid tot een vaste waarde bij de Rode Duivels. De centrale verdediger van Leicester City is zeker geen uitblinker, maar wel een degelijke kracht. Hij haalt meestal zijn zesje en zakt zelden of nooit door de ondergrens. Faes sprak de media toe.

LEES OOK: Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Geen Lukaku en De Bruyne

De voormalige speler van KV Oostende en RSC Anderlecht kreeg vragen over de afwezigheid van Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku, die de Nations League links laten liggen. Althans, voorlopig.

"Dat Lukaku en De Bruyne er niet bij zijn, is niet mijn beslissing. Dat moet je overigens geval per geval bekijken. Ook in andere landen gebeurt het ook. Dat niet iedereen gelijk is? Dat maakt niet uit voor mij. Als de spelers en de coach zo overeenkomen, dan ga ik daar niet vervelend over doen. Dat is mijn mening", zei hij.

Italië en Frankrijk

De verdediger gaf ook aan waarom de start tegen Italië zo pover verliep. "Dat we niet compact kunnen blijven spelen, daar praten wij ook over. Hoe het komt dat dit niet lukt. In Italië wilden we dat niet doen en toch krijgen we op die manier een doelpunt tegen. We hebben niet uitgevoerd wat de trainer vroeg. Er is ook aangepast. Daarna hebben we de wedstrijd toch nog gered."

Tegen Frankrijk zal het 90 minuten zeer goed moeten zijn als ze iets willen rapen. "We moeten tegen Frankrijk compacter verdedigen dan tegen Italië in het begin. Vooral proberen niet op achterstand te komen. Ook zonder Mbappé zit er veel kwaliteit in die groep. Ik zal mijn verantwoordelijkheid wel nemen. Die krijg ik nu van de coach en dat zit ook in mijn spel."

Laat Faes een goede indruk achter?

Meest recent

Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

1
1
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

78
78
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

58
58
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

309
309
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

60
60
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

124
124
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

81
81
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

119
119
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

175
175
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

232
232
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

109
109
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

42
42
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

62
62
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

302
302
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

66
66
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

366
366
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

303
303
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

82
82
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

248
248
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

431
431
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

151
151
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

339
339
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

314
314
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

173
173

Meer sportnieuws