Faes heeft boodschap voor afwezige Lukaku en De Bruyne

door
Faes heeft boodschap voor afwezige Lukaku en De Bruyne

Wout Faes is sinds het afscheid van Roberto Martinez uitgegroeid tot een vaste waarde bij de Rode Duivels. De centrale verdediger van Leicester City is zeker geen uitblinker, maar wel een degelijke kracht. Hij haalt meestal zijn zesje en zakt zelden of nooit door de ondergrens. Faes sprak de media toe.

LEES OOK: Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Geen Lukaku en De Bruyne

De voormalige speler van KV Oostende en RSC Anderlecht kreeg vragen over de afwezigheid van Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku, die de Nations League links laten liggen. Althans, voorlopig.

"Dat Lukaku en De Bruyne er niet bij zijn, is niet mijn beslissing. Dat moet je overigens geval per geval bekijken. Ook in andere landen gebeurt het ook. Dat niet iedereen gelijk is? Dat maakt niet uit voor mij. Als de spelers en de coach zo overeenkomen, dan ga ik daar niet vervelend over doen. Dat is mijn mening", zei hij.

Italië en Frankrijk

De verdediger gaf ook aan waarom de start tegen Italië zo pover verliep. "Dat we niet compact kunnen blijven spelen, daar praten wij ook over. Hoe het komt dat dit niet lukt. In Italië wilden we dat niet doen en toch krijgen we op die manier een doelpunt tegen. We hebben niet uitgevoerd wat de trainer vroeg. Er is ook aangepast. Daarna hebben we de wedstrijd toch nog gered."

Tegen Frankrijk zal het 90 minuten zeer goed moeten zijn als ze iets willen rapen. "We moeten tegen Frankrijk compacter verdedigen dan tegen Italië in het begin. Vooral proberen niet op achterstand te komen. Ook zonder Mbappé zit er veel kwaliteit in die groep. Ik zal mijn verantwoordelijkheid wel nemen. Die krijg ik nu van de coach en dat zit ook in mijn spel."

Laat Faes een goede indruk achter?

Meest recent

'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

0
0
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

48
48
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

7
7
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

55
55
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

126
126
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

12
12
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

33
33
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

13
13
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

273
273
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

138
138
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

177
177
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

55
55
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

216
216
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

100
100
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

119
119
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

353
353
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

461
461
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

273
273
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

216
216
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

493
493

Meer sportnieuws