Faes heeft boodschap voor afwezige Lukaku en De Bruyne

door
Faes heeft boodschap voor afwezige Lukaku en De Bruyne

Wout Faes is sinds het afscheid van Roberto Martinez uitgegroeid tot een vaste waarde bij de Rode Duivels. De centrale verdediger van Leicester City is zeker geen uitblinker, maar wel een degelijke kracht. Hij haalt meestal zijn zesje en zakt zelden of nooit door de ondergrens. Faes sprak de media toe.

LEES OOK: WK Lukaku in gevaar? Mannaert spreekt klare taal

Geen Lukaku en De Bruyne

De voormalige speler van KV Oostende en RSC Anderlecht kreeg vragen over de afwezigheid van Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku, die de Nations League links laten liggen. Althans, voorlopig.

"Dat Lukaku en De Bruyne er niet bij zijn, is niet mijn beslissing. Dat moet je overigens geval per geval bekijken. Ook in andere landen gebeurt het ook. Dat niet iedereen gelijk is? Dat maakt niet uit voor mij. Als de spelers en de coach zo overeenkomen, dan ga ik daar niet vervelend over doen. Dat is mijn mening", zei hij.

Italië en Frankrijk

De verdediger gaf ook aan waarom de start tegen Italië zo pover verliep. "Dat we niet compact kunnen blijven spelen, daar praten wij ook over. Hoe het komt dat dit niet lukt. In Italië wilden we dat niet doen en toch krijgen we op die manier een doelpunt tegen. We hebben niet uitgevoerd wat de trainer vroeg. Er is ook aangepast. Daarna hebben we de wedstrijd toch nog gered."

Tegen Frankrijk zal het 90 minuten zeer goed moeten zijn als ze iets willen rapen. "We moeten tegen Frankrijk compacter verdedigen dan tegen Italië in het begin. Vooral proberen niet op achterstand te komen. Ook zonder Mbappé zit er veel kwaliteit in die groep. Ik zal mijn verantwoordelijkheid wel nemen. Die krijg ik nu van de coach en dat zit ook in mijn spel."

Laat Faes een goede indruk achter?

Meest recent

KV Mechelen doet wenkbrauwen fronsen met bizarre constructie

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

0
0
WK Lukaku in gevaar? Mannaert spreekt klare taal

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

16
16
Van Gucht verrast vriend en vijand: deze BV wordt peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

5
5
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

65
65
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

27
27
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

102
102
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

254
254
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

247
247
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

99
99
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

83
83
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

211
211
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

378
378
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

156
156
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

373
373
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

132
132
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

186
186
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

178
178
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

248
248
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

662
662
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

165
165
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

287
287
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

71
71
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

239
239
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

117
117
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

177
177

Meer sportnieuws