Faes heeft boodschap voor afwezige Lukaku en De Bruyne

door
Faes heeft boodschap voor afwezige Lukaku en De Bruyne

Wout Faes is sinds het afscheid van Roberto Martinez uitgegroeid tot een vaste waarde bij de Rode Duivels. De centrale verdediger van Leicester City is zeker geen uitblinker, maar wel een degelijke kracht. Hij haalt meestal zijn zesje en zakt zelden of nooit door de ondergrens. Faes sprak de media toe.

LEES OOK: De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Geen Lukaku en De Bruyne

De voormalige speler van KV Oostende en RSC Anderlecht kreeg vragen over de afwezigheid van Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku, die de Nations League links laten liggen. Althans, voorlopig.

"Dat Lukaku en De Bruyne er niet bij zijn, is niet mijn beslissing. Dat moet je overigens geval per geval bekijken. Ook in andere landen gebeurt het ook. Dat niet iedereen gelijk is? Dat maakt niet uit voor mij. Als de spelers en de coach zo overeenkomen, dan ga ik daar niet vervelend over doen. Dat is mijn mening", zei hij.

Italië en Frankrijk

De verdediger gaf ook aan waarom de start tegen Italië zo pover verliep. "Dat we niet compact kunnen blijven spelen, daar praten wij ook over. Hoe het komt dat dit niet lukt. In Italië wilden we dat niet doen en toch krijgen we op die manier een doelpunt tegen. We hebben niet uitgevoerd wat de trainer vroeg. Er is ook aangepast. Daarna hebben we de wedstrijd toch nog gered."

Tegen Frankrijk zal het 90 minuten zeer goed moeten zijn als ze iets willen rapen. "We moeten tegen Frankrijk compacter verdedigen dan tegen Italië in het begin. Vooral proberen niet op achterstand te komen. Ook zonder Mbappé zit er veel kwaliteit in die groep. Ik zal mijn verantwoordelijkheid wel nemen. Die krijg ik nu van de coach en dat zit ook in mijn spel."

Laat Faes een goede indruk achter?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

144
144
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

85
85
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

43
43
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

26
26
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

20
20
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

158
158
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

62
62
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

113
113
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

163
163
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

117
117
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

13
13
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

427
427
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

19
19
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

152
152
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

90
90
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

126
126
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

47
47
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

228
228
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

264
264
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

144
144
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

87
87
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

364
364
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

133
133

Meer sportnieuws