Faes heeft boodschap voor afwezige Lukaku en De Bruyne

613 stemmen
Faes heeft boodschap voor afwezige Lukaku en De Bruyne

Wout Faes is sinds het afscheid van Roberto Martinez uitgegroeid tot een vaste waarde bij de Rode Duivels. De centrale verdediger van Leicester City is zeker geen uitblinker, maar wel een degelijke kracht. Hij haalt meestal zijn zesje en zakt zelden of nooit door de ondergrens. Faes sprak de media toe.

LEES OOK: Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

Geen Lukaku en De Bruyne

De voormalige speler van KV Oostende en RSC Anderlecht kreeg vragen over de afwezigheid van Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku, die de Nations League links laten liggen. Althans, voorlopig.

"Dat Lukaku en De Bruyne er niet bij zijn, is niet mijn beslissing. Dat moet je overigens geval per geval bekijken. Ook in andere landen gebeurt het ook. Dat niet iedereen gelijk is? Dat maakt niet uit voor mij. Als de spelers en de coach zo overeenkomen, dan ga ik daar niet vervelend over doen. Dat is mijn mening", zei hij.

Italië en Frankrijk

De verdediger gaf ook aan waarom de start tegen Italië zo pover verliep. "Dat we niet compact kunnen blijven spelen, daar praten wij ook over. Hoe het komt dat dit niet lukt. In Italië wilden we dat niet doen en toch krijgen we op die manier een doelpunt tegen. We hebben niet uitgevoerd wat de trainer vroeg. Er is ook aangepast. Daarna hebben we de wedstrijd toch nog gered."

Tegen Frankrijk zal het 90 minuten zeer goed moeten zijn als ze iets willen rapen. "We moeten tegen Frankrijk compacter verdedigen dan tegen Italië in het begin. Vooral proberen niet op achterstand te komen. Ook zonder Mbappé zit er veel kwaliteit in die groep. Ik zal mijn verantwoordelijkheid wel nemen. Die krijg ik nu van de coach en dat zit ook in mijn spel."

Laat Faes een goede indruk achter?

Meest recent

Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

3
3
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

30
30
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

148
148
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

84
84
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

43
43
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

40
40
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

304
304
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

104
104
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

673
673
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

93
93
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

44
44
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

85
85
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

72
72
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

176
176
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

336
336
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

298
298
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

514
514
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

909
909
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

144
144
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

893
893
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

215
215
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

678
678
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

237
237
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

67
67
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

197
197

Meer sportnieuws