Albert tipt Tedesco: "Dat moet de coach vooral doen"

69 stemmen
Albert tipt Tedesco:

Morgenavond wacht de Rode Duivels een zeer pittige partij tegen Frankrijk. De Rode Duivels moeten vooral een goede partij spelen. Het resultaat is niet het allerbelangrijkste, maar eens een goede prestatie over de volle 90 minuten is zeer welkom. Philippe Albert blikte bij RTBF alvast vooruit naar de match tegen de Haantjes.

LEES OOK: WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Spelers moeten genieten

"Frankrijk en Italië zijn twee betere ploegen dan België. Het zijn tegenstanders waar je jezelf als jonge Rode Duivel wel tegen kan tonen. Ze moeten daar hun voordeel mee doen en vooral plezier in hebben. Als er dan ook nog eens goed resultaat volgt tegen Frankrijk, dan zal iedereen blij zijn", aldus Albert. 

"Tegen dergelijke ploegen leer je heel snel en je doet er als speler ervaring op, waar je nog jaren profijt uit zal halen", ging hij verder. De ex-Rode Duivel gaf Domenico Tedesco nog wat tips. 

Tedesco moet het simpel houden

"We moeten slimmer spelen en niet doorlopend hoog willen pressen. Dat wil niet zeggen dat we zoals op het EK met zes spelers zeer laag moeten blijven staan. De coach moet het vooral simpel houden en zeker niet te ingewikkeld maken voor zijn spelers", aldus Albert. 

De Rode Duivels moeten eigenlijk winnen van Frankrijk als ze nog kans willen maken op de volgende ronde. Al is het vooral belangrijk dat er weer een positieve vibe rondom de ploeg komt. Een goed resultaat is mooi meegenomen, een globale topprestatie van coach en spelers is echter nog belangrijker.

Gaat België goed presteren tegen Frankrijk?

Meest recent

Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

14
14
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

56
56
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

86
86
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

103
103
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

52
52
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

50
50
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

90
90
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

264
264
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

57
57
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

30
30
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

51
51
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

357
357
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

39
39
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

182
182
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

117
117
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

651
651
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

141
141
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

123
123
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

489
489
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

674
674
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

76
76
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

420
420

Meer sportnieuws