'Kouyaté vindt alsnog nieuwe Engelse club'

284 stemmen
'Kouyaté vindt alsnog nieuwe Engelse club'

Een dikke maand na het sluiten van de transfermarkt zitten nog steeds een aantal oude bekenden zonder club. Daarbij zitten ook nog een aantal oude bekenden van de Jupiler Pro League. Eén van hen vindt mogelijk wel alsnog verrassend onderdak in Engeland.

In het begin van de zomer moest Cheikhou Kouyaté op zoek naar een nieuwe werkgever. De intussen 34-jarige defensieve middenvelder zag zijn contract bij Nottingham Forest na twee seizoenen niet meer verlengd worden.

LEES OOK: 'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

Kouyaté kan alsnog in Engeland blijven

In totaal had de Senegalees maar liefst tien jaar in de Premier League gespeeld, want daarvoor was hij ook nog actief bij West Ham en Crystal Palace. Maar doorbreken had hij gedaan in ons land bij achtereenvolgens FC Brussels, KV Kortrijk en Anderlecht.

Vooral bij Paars-Wit zal Kouyaté goed herinnerd worden, want hij was er jarenlang een sterkhouder en pakte maar liefst vier titels tijdens zijn periode in het Lotto Park. Zijn transfer naar West Ham leverde de club ook een nette 7,5 miljoen euro op en dat was in 2014 toch een aardig bedrag.

Leeds geteisterd door blessures

Na drie maanden zonder club lijkt Kouyaté echter alsnog een nieuwe uitdaging in Engeland te vinden. Volgens The Athletic is hij in beeld bij Leeds United. Dat staat na negen speeldagen op de vijfde plaats in de Engelse Championship en mikt op promotie naar de Premier League.

De voorbije weken zagen ze op het middenveld echter aanvoerder Ethan Ampadu en Ilia Gruev voor lange tijd uitvallen en daardoor wordt de spoeling zeer dun. Daarom zouden ze overwegen om alsnog Kouyaté op te vissen. Als het tot een transfer zou komen, zou Kouyaté een contract tot het einde van het seizoen kunnen tekenen op Elland Road. 

Had een Belgische club bij hem moeten polsen?

Meest recent

'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

46
46
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

101
101
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

113
113
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

49
49
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

172
172
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

31
31
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

164
164
‘Club Brugge steelt transfershow: 14M voor toptarget’

Club Brugge zet deze zomer stevig in op versterking en kijkt naar een flankaanvaller die vooral ...

599
599
Vandenbempt ziet kop rollen bij Anderlecht na bekerdeceptie

Bij Anderlecht was het geloof donderdag groot in een eerste prijs in negen jaar tijd, maar ...

526
526
Mbappé ontketent oorlog bij Real: “Hij zei me dat ik vierde keuze ben”

Real Madrid won donderdagavond wel met 2-0 van degradant Real Oviedo, maar daarmee is de rust in het ...

92
92
Anderlecht bidt voor De Cat: Taravel brengt update

Anderlecht is donderdag weer met lege handen achtergebleven. Voor de tweede keer op rij verloor het ...

171
171
Overmars aan zet: "Ik wil graag bij Antwerp blijven"

De Europe Play-Off winnen zal moeilijk worden, maar Antwerp hoopt het seizoen de komende weken nog ...

233
233
"Als hij uitvalt..." - Verschueren trekt keiharde conclusie

Anderlecht viert volgend seizoen een pijnlijk jubileum, want dan zal het tien jaar geleden zijn dat ...

366
366
"Union niet beter" - Taravel geeft oorzaak verloren finale

Jérémy Taravel zal voor altijd de man blijven die RSC Anderlecht naar de bekerfinale ...

207
207
Real klopt rode lantaarn: Pérez zorgt voor ongezien tafereel

Real Madrid heeft enkele dagen na de blamage in Barcelona aangeknoopt met een simpele zege. Op eigen ...

88
88
Gigantisch sprookje: "Dé reden om naar Union te komen"

Vijf jaar geleden speelde het nog in de tweede divisie, nu staat Union SG te pronken bovenaan de ...

82
82
'Zware gevolgen na bekerfiasco: nieuwe trainer Anderlecht'

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen afsluiten met lege handen. De Brusselaars moeten na het verlies ...

711
711
Deschamps maakt WK-selectie live bekend: grote naam afwezig

Binnen minder dan een maand is het zover, dan gaat het wereldkampioenschap officieel van start. ...

149
149
Stad Brussel walgt: enorme ravage aan stadion na bekerfinale

De bekerfinale heeft voor aanzienlijke schade gezorgd aan het Koning Boudewijn-stadion. Vooral de ...

1380
1380
Grote honger Union: Club Brugge krijgt pittige waarschuwing

Union SG heeft voor het derde jaar op rij een grote prijs gepakt. De Brusselaars wonnen donderdag de ...

326
326
Transfergevecht Bayern: 'Kompany wil hém er wanhopig bij'

Bayern München werkt momenteel naar de Duitse bekerfinale van binnen anderhalve week. Achter de ...

128
128
Europese tickets: waarom STVV en co meevieren met Union

Union SG is een nieuw sportief succes rijker. De regerende landskampioen won donderdagnamiddag ...

464
464
Coucke druipt gedesillusioneerd af, Verschueren baalt luidop

De clubleiding van RSC Anderlecht keek donderdag reikhalzend uit naar de finale van de Croky Cup. ...

418
418
Gênant moment: Anderlecht-tifo viraal na pijnlijke fout

Het is uiteindelijk een bijzonder pijnlijke namiddag geworden voor RSC Anderlecht. In de verloren ...

245
245
'Anderlecht davert: eerste miljoenentransfer Sibierski'

Anderlecht heeft zijn eerste zomerklapper in het vizier, en die komt uit onverwachte hoek. De ...

374
374

Meer sportnieuws