'Zorgen voor Frankrijk: 2 sterkhouders afwezig op training'

door
'Zorgen voor Frankrijk: 2 sterkhouders afwezig op training'

De Rode Duivels moeten maandag weer vol aan de bak in de Nations League. Dan krijgen ze het bezoek van Frankrijk voor hun vierde wedstrijd en eigenlijk moet er dan gewonnen worden om nog uitzicht te houden op kwalificatie. Les Bleus staan er met zes op negen beter voor.

Bovendien hebben de Fransen ook mentaal de bovenhand na de 2-0-overwinning in de heenmatch in september én de 1-0 in de achtste finales van het EK in juli. Maar in vergelijking met die matchen moeten ze wel een aantal sterkhouders missen.

LEES OOK: Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

Maignan en Tchouaméni ontbreken op training

Antoine Griezmann kondigde immers zijn internationaal pensioen aan en Kylian Mbappé werd rust gegund voor dit interlandluik. Daarnaast moest ook Dayot Upamecano nog afhaken. Nu staat er nog een vraagtekentje achter de namen van twee andere sterkhouders.

L'Equipe zag immers dat Aurélien Tchouaméni en Mike Maignan zaterdag afwezig waren op de training. Die eerste was donderdag tegen Israël nog gelegenheidsaanvoerder, terwijl Maignan sinds het afhaken van Lloris de vaste nummer één onder de lat is.

Fransen verwachten geen probleem

In Frankrijk zouden ze zich echter nog niet ongerust maken over de twee sterkhouders. De medische staf zou geloven dat zowel Maignan als Tchouaméni gewoon fit zullen raken voor maandag, al wordt het dus wel nog even afwachten.

Wel lijkt bondscoach Deschamps gewoon weer te kunnen rekenen op Loïc Badé. Die moest vrijdag nog passen voor de training, maar een scan bracht geen blessure aan het licht en dus stond hij zaterdag gewoon weer op het trainingsveld.

Zullen de Rode Duivels revanche nemen op Frankrijk?

Meest recent

'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

7
7
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

75
75
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

44
44
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

141
141
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

67
67
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

98
98
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

76
76
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

86
86
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

270
270
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

34
34
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

460
460
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

280
280
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

109
109
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

144
144
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

250
250
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

104
104
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

74
74
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

161
161
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

43
43
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

361
361
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

140
140
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

477
477
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

142
142

Meer sportnieuws