'Zorgen voor Frankrijk: 2 sterkhouders afwezig op training'

112 stemmen
'Zorgen voor Frankrijk: 2 sterkhouders afwezig op training'

De Rode Duivels moeten maandag weer vol aan de bak in de Nations League. Dan krijgen ze het bezoek van Frankrijk voor hun vierde wedstrijd en eigenlijk moet er dan gewonnen worden om nog uitzicht te houden op kwalificatie. Les Bleus staan er met zes op negen beter voor.

Bovendien hebben de Fransen ook mentaal de bovenhand na de 2-0-overwinning in de heenmatch in september én de 1-0 in de achtste finales van het EK in juli. Maar in vergelijking met die matchen moeten ze wel een aantal sterkhouders missen.

LEES OOK: Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Maignan en Tchouaméni ontbreken op training

Antoine Griezmann kondigde immers zijn internationaal pensioen aan en Kylian Mbappé werd rust gegund voor dit interlandluik. Daarnaast moest ook Dayot Upamecano nog afhaken. Nu staat er nog een vraagtekentje achter de namen van twee andere sterkhouders.

L'Equipe zag immers dat Aurélien Tchouaméni en Mike Maignan zaterdag afwezig waren op de training. Die eerste was donderdag tegen Israël nog gelegenheidsaanvoerder, terwijl Maignan sinds het afhaken van Lloris de vaste nummer één onder de lat is.

Fransen verwachten geen probleem

In Frankrijk zouden ze zich echter nog niet ongerust maken over de twee sterkhouders. De medische staf zou geloven dat zowel Maignan als Tchouaméni gewoon fit zullen raken voor maandag, al wordt het dus wel nog even afwachten.

Wel lijkt bondscoach Deschamps gewoon weer te kunnen rekenen op Loïc Badé. Die moest vrijdag nog passen voor de training, maar een scan bracht geen blessure aan het licht en dus stond hij zaterdag gewoon weer op het trainingsveld.

Zullen de Rode Duivels revanche nemen op Frankrijk?

Meest recent

Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

14
14
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

28
28
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

23
23
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

66
66
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

25
25
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

203
203
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

80
80
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

529
529
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

48
48
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

231
231
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

230
230
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

485
485
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

425
425
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

521
521
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

74
74
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

104
104
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

170
170
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

92
92
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

220
220
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

161
161
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

144
144
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

273
273
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

550
550
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

333
333

Meer sportnieuws