'Zorgen voor Frankrijk: 2 sterkhouders afwezig op training'

112 stemmen
'Zorgen voor Frankrijk: 2 sterkhouders afwezig op training'

De Rode Duivels moeten maandag weer vol aan de bak in de Nations League. Dan krijgen ze het bezoek van Frankrijk voor hun vierde wedstrijd en eigenlijk moet er dan gewonnen worden om nog uitzicht te houden op kwalificatie. Les Bleus staan er met zes op negen beter voor.

Bovendien hebben de Fransen ook mentaal de bovenhand na de 2-0-overwinning in de heenmatch in september én de 1-0 in de achtste finales van het EK in juli. Maar in vergelijking met die matchen moeten ze wel een aantal sterkhouders missen.

LEES OOK: Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Maignan en Tchouaméni ontbreken op training

Antoine Griezmann kondigde immers zijn internationaal pensioen aan en Kylian Mbappé werd rust gegund voor dit interlandluik. Daarnaast moest ook Dayot Upamecano nog afhaken. Nu staat er nog een vraagtekentje achter de namen van twee andere sterkhouders.

L'Equipe zag immers dat Aurélien Tchouaméni en Mike Maignan zaterdag afwezig waren op de training. Die eerste was donderdag tegen Israël nog gelegenheidsaanvoerder, terwijl Maignan sinds het afhaken van Lloris de vaste nummer één onder de lat is.

Fransen verwachten geen probleem

In Frankrijk zouden ze zich echter nog niet ongerust maken over de twee sterkhouders. De medische staf zou geloven dat zowel Maignan als Tchouaméni gewoon fit zullen raken voor maandag, al wordt het dus wel nog even afwachten.

Wel lijkt bondscoach Deschamps gewoon weer te kunnen rekenen op Loïc Badé. Die moest vrijdag nog passen voor de training, maar een scan bracht geen blessure aan het licht en dus stond hij zaterdag gewoon weer op het trainingsveld.

Zullen de Rode Duivels revanche nemen op Frankrijk?

Meest recent

Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

8
8
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

14
14
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

58
58
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

20
20
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

12
12
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

96
96
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

130
130
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

145
145
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

89
89
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

28
28
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

98
98
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

103
103
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

96
96
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

116
116
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

213
213
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

42
42
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

154
154
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

336
336
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

386
386
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

364
364
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

68
68
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

66
66
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

360
360
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

117
117

Meer sportnieuws