'Zorgen voor Frankrijk: 2 sterkhouders afwezig op training'

door
'Zorgen voor Frankrijk: 2 sterkhouders afwezig op training'

De Rode Duivels moeten maandag weer vol aan de bak in de Nations League. Dan krijgen ze het bezoek van Frankrijk voor hun vierde wedstrijd en eigenlijk moet er dan gewonnen worden om nog uitzicht te houden op kwalificatie. Les Bleus staan er met zes op negen beter voor.

Bovendien hebben de Fransen ook mentaal de bovenhand na de 2-0-overwinning in de heenmatch in september én de 1-0 in de achtste finales van het EK in juli. Maar in vergelijking met die matchen moeten ze wel een aantal sterkhouders missen.

Maignan en Tchouaméni ontbreken op training

Antoine Griezmann kondigde immers zijn internationaal pensioen aan en Kylian Mbappé werd rust gegund voor dit interlandluik. Daarnaast moest ook Dayot Upamecano nog afhaken. Nu staat er nog een vraagtekentje achter de namen van twee andere sterkhouders.

L'Equipe zag immers dat Aurélien Tchouaméni en Mike Maignan zaterdag afwezig waren op de training. Die eerste was donderdag tegen Israël nog gelegenheidsaanvoerder, terwijl Maignan sinds het afhaken van Lloris de vaste nummer één onder de lat is.

Fransen verwachten geen probleem

In Frankrijk zouden ze zich echter nog niet ongerust maken over de twee sterkhouders. De medische staf zou geloven dat zowel Maignan als Tchouaméni gewoon fit zullen raken voor maandag, al wordt het dus wel nog even afwachten.

Wel lijkt bondscoach Deschamps gewoon weer te kunnen rekenen op Loïc Badé. Die moest vrijdag nog passen voor de training, maar een scan bracht geen blessure aan het licht en dus stond hij zaterdag gewoon weer op het trainingsveld.

Zullen de Rode Duivels revanche nemen op Frankrijk?

Meest recent

Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

7
7
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

43
43
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

197
197
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

59
59
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

113
113
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

134
134
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

121
121
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

82
82
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

336
336
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

40
40
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

147
147
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

318
318
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

233
233
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

74
74
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

367
367
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

324
324
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

200
200
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

529
529
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

186
186
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

221
221
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

166
166
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

252
252
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

286
286
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

142
142

Meer sportnieuws