'Slot wil oude bekende Feyenoord naar Liverpool halen'

door
'Slot wil oude bekende Feyenoord naar Liverpool halen'

Arne Slot leek in de zomer een bijna onmogelijke taak te wachten als opvolger van Jürgen Klopp, maar de eerste maanden van de Nederlandse trainer bij Liverpool zijn vrijwel vlekkeloos verlopen. Na zeven speeldagen staan de Reds aan de leiding in de Premier League met 18 op 21 en in de Champions League was de start foutloos met zeges tegen AC Milan en Bologna.

Die resultaten werden bovendien ook behaald met goed voetbal. Slot drukte snel zijn stempel op het elftal, ondanks dat Liverpool zich in de zomer amper roerde op de transfermarkt. Met Federico Chiesa streek er slechts één nieuwkomer neer op Anfield. Slot zorgde er echter voor dat andere spelers ontbolsterden, zoals bijvoorbeeld Ryan Gravenberch.

Slot aast op reünie met Kökçü

Die kreeg volop zijn kans doordat er in de zomer uiteindelijk geen nieuwe nummer zes kwam. Maar Liverpool blijft wel rondspeuren naar versterking voor het middenveld. Zo zou Slot zijn oog laten vallen hebben op een oude bekende uit zijn periode bij Feyenoord.

Volgens Record toont Liverpool immers belangstelling in Orkun Kökçü. De 23-jarige Nederlandse Turk is sterk aan het seizoen begonnen bij Benfica, waar hij voorlopig al goed was voor vier goals en drie assists in negen wedstrijden. 

Benfica wil boter bij de vis

Slot werkte bij Feyenoord nog nauw samen met Kökçü, die van 2018 tot 2023 aan de slag was in de A-ploeg van de Rotterdammers. Kökçü was onder Slot zelfs aanvoerder en samen behaalden ze in 2023 de Nederlandse titel.

Als Liverpool in actie zou schieten, zal het wel zeer diep in de buidel moeten tasten. Benfica is immers niet van plan om zijn sterkhouder zomaar te laten vertrekken. Daarom zou er een transfersom van minstens 80 miljoen euro op tafel moeten komen.

Zou Kökçü een aanwinst zijn voor Liverpool?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

81
81
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

33
33
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

20
20
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

90
90
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

245
245
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

148
148
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

296
296
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

153
153
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

197
197
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

34
34
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

46
46
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

615
615
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

735
735
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

124
124
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

302
302
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

372
372
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

458
458
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

396
396
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

377
377
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

581
581
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

406
406
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

461
461
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

234
234
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws