'Slot wil oude bekende Feyenoord naar Liverpool halen'

door
'Slot wil oude bekende Feyenoord naar Liverpool halen'

Arne Slot leek in de zomer een bijna onmogelijke taak te wachten als opvolger van Jürgen Klopp, maar de eerste maanden van de Nederlandse trainer bij Liverpool zijn vrijwel vlekkeloos verlopen. Na zeven speeldagen staan de Reds aan de leiding in de Premier League met 18 op 21 en in de Champions League was de start foutloos met zeges tegen AC Milan en Bologna.

Die resultaten werden bovendien ook behaald met goed voetbal. Slot drukte snel zijn stempel op het elftal, ondanks dat Liverpool zich in de zomer amper roerde op de transfermarkt. Met Federico Chiesa streek er slechts één nieuwkomer neer op Anfield. Slot zorgde er echter voor dat andere spelers ontbolsterden, zoals bijvoorbeeld Ryan Gravenberch.

LEES OOK: 'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Slot aast op reünie met Kökçü

Die kreeg volop zijn kans doordat er in de zomer uiteindelijk geen nieuwe nummer zes kwam. Maar Liverpool blijft wel rondspeuren naar versterking voor het middenveld. Zo zou Slot zijn oog laten vallen hebben op een oude bekende uit zijn periode bij Feyenoord.

Volgens Record toont Liverpool immers belangstelling in Orkun Kökçü. De 23-jarige Nederlandse Turk is sterk aan het seizoen begonnen bij Benfica, waar hij voorlopig al goed was voor vier goals en drie assists in negen wedstrijden. 

Benfica wil boter bij de vis

Slot werkte bij Feyenoord nog nauw samen met Kökçü, die van 2018 tot 2023 aan de slag was in de A-ploeg van de Rotterdammers. Kökçü was onder Slot zelfs aanvoerder en samen behaalden ze in 2023 de Nederlandse titel.

Als Liverpool in actie zou schieten, zal het wel zeer diep in de buidel moeten tasten. Benfica is immers niet van plan om zijn sterkhouder zomaar te laten vertrekken. Daarom zou er een transfersom van minstens 80 miljoen euro op tafel moeten komen.

Zou Kökçü een aanwinst zijn voor Liverpool?

Meest recent

Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

14
14
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

176
176
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

111
111
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

146
146
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

265
265
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

194
194
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

38
38
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

147
147
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

78
78
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

480
480
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

152
152
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

88
88
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

162
162
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

54
54
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

377
377
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

470
470
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

143
143
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

215
215
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

91
91
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

91
91
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

200
200
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

103
103
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

284
284
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

24
24
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

122
122

Meer sportnieuws