'Slot wil oude bekende Feyenoord naar Liverpool halen'

door
'Slot wil oude bekende Feyenoord naar Liverpool halen'

Arne Slot leek in de zomer een bijna onmogelijke taak te wachten als opvolger van Jürgen Klopp, maar de eerste maanden van de Nederlandse trainer bij Liverpool zijn vrijwel vlekkeloos verlopen. Na zeven speeldagen staan de Reds aan de leiding in de Premier League met 18 op 21 en in de Champions League was de start foutloos met zeges tegen AC Milan en Bologna.

Die resultaten werden bovendien ook behaald met goed voetbal. Slot drukte snel zijn stempel op het elftal, ondanks dat Liverpool zich in de zomer amper roerde op de transfermarkt. Met Federico Chiesa streek er slechts één nieuwkomer neer op Anfield. Slot zorgde er echter voor dat andere spelers ontbolsterden, zoals bijvoorbeeld Ryan Gravenberch.

Slot aast op reünie met Kökçü

Die kreeg volop zijn kans doordat er in de zomer uiteindelijk geen nieuwe nummer zes kwam. Maar Liverpool blijft wel rondspeuren naar versterking voor het middenveld. Zo zou Slot zijn oog laten vallen hebben op een oude bekende uit zijn periode bij Feyenoord.

Volgens Record toont Liverpool immers belangstelling in Orkun Kökçü. De 23-jarige Nederlandse Turk is sterk aan het seizoen begonnen bij Benfica, waar hij voorlopig al goed was voor vier goals en drie assists in negen wedstrijden. 

Benfica wil boter bij de vis

Slot werkte bij Feyenoord nog nauw samen met Kökçü, die van 2018 tot 2023 aan de slag was in de A-ploeg van de Rotterdammers. Kökçü was onder Slot zelfs aanvoerder en samen behaalden ze in 2023 de Nederlandse titel.

Als Liverpool in actie zou schieten, zal het wel zeer diep in de buidel moeten tasten. Benfica is immers niet van plan om zijn sterkhouder zomaar te laten vertrekken. Daarom zou er een transfersom van minstens 80 miljoen euro op tafel moeten komen.

Zou Kökçü een aanwinst zijn voor Liverpool?

Meest recent

Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

0
0
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

4
4
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

34
34
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

74
74
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

12
12
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

68
68
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

107
107
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

110
110
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

107
107
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

55
55
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

182
182
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

586
586
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

95
95
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

63
63
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

83
83
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

273
273
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

165
165
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

175
175
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

55
55
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

243
243
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

62
62
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

117
117
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

598
598
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

228
228

Meer sportnieuws