'Slot wil oude bekende Feyenoord naar Liverpool halen'

door
'Slot wil oude bekende Feyenoord naar Liverpool halen'

Arne Slot leek in de zomer een bijna onmogelijke taak te wachten als opvolger van Jürgen Klopp, maar de eerste maanden van de Nederlandse trainer bij Liverpool zijn vrijwel vlekkeloos verlopen. Na zeven speeldagen staan de Reds aan de leiding in de Premier League met 18 op 21 en in de Champions League was de start foutloos met zeges tegen AC Milan en Bologna.

Die resultaten werden bovendien ook behaald met goed voetbal. Slot drukte snel zijn stempel op het elftal, ondanks dat Liverpool zich in de zomer amper roerde op de transfermarkt. Met Federico Chiesa streek er slechts één nieuwkomer neer op Anfield. Slot zorgde er echter voor dat andere spelers ontbolsterden, zoals bijvoorbeeld Ryan Gravenberch.

Slot aast op reünie met Kökçü

Die kreeg volop zijn kans doordat er in de zomer uiteindelijk geen nieuwe nummer zes kwam. Maar Liverpool blijft wel rondspeuren naar versterking voor het middenveld. Zo zou Slot zijn oog laten vallen hebben op een oude bekende uit zijn periode bij Feyenoord.

Volgens Record toont Liverpool immers belangstelling in Orkun Kökçü. De 23-jarige Nederlandse Turk is sterk aan het seizoen begonnen bij Benfica, waar hij voorlopig al goed was voor vier goals en drie assists in negen wedstrijden. 

Benfica wil boter bij de vis

Slot werkte bij Feyenoord nog nauw samen met Kökçü, die van 2018 tot 2023 aan de slag was in de A-ploeg van de Rotterdammers. Kökçü was onder Slot zelfs aanvoerder en samen behaalden ze in 2023 de Nederlandse titel.

Als Liverpool in actie zou schieten, zal het wel zeer diep in de buidel moeten tasten. Benfica is immers niet van plan om zijn sterkhouder zomaar te laten vertrekken. Daarom zou er een transfersom van minstens 80 miljoen euro op tafel moeten komen.

Zou Kökçü een aanwinst zijn voor Liverpool?

Meest recent

‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

250
250
Charai maakt brandhout van zijn team: "Echt slecht"

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

14
14
'Renard weg? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

178
178
Akin verrast: "Hij wilde niet meer spelen voor Beerschot"

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

68
68
Vrancken vol lof: "De beste in de Jupiler Pro League"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

63
63
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

133
133
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

76
76
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

48
48
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

205
205
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

118
118
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

168
168
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

222
222
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

303
303
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

17
17
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

412
412
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

56
56
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

194
194
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

316
316
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

67
67
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

207
207
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

264
264
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

140
140
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

167
167
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

79
79
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

545
545

Meer sportnieuws